Zderzak

Wykonałeś coś nietypowego przy swoim samochodzie lub planujesz przeróbki przy samochodzie a nie wiesz jak się za to zabrać?

Re: Zderzak

Postprzez danti » 23 paź 2011, 21:24

:oops:
Adrenaline rush!
Honda Shadow VT 1100

Był...
Opel Monterey LTD 3.1TD
http://www.roztocze4x4.pl
Facebook
Avatar użytkownika
danti
 
Posty: 1867
Dołączył(a): 10 paź 2010, 21:35
Lokalizacja: Zamość

Re: Zderzak

Postprzez Wieża30 » 06 lis 2011, 17:35

a co takiego złego jest w tym zderzaku ? chłopak dał mi zdęcie jaki by chciał to taki mu zrobiłem ,nikt z was go nie widział na żywca a mówi że nie solidny ,własnie jest solidny , co wy myslocie ze to tylko cienka blaszka ? posmarkana , ja z zawodu jestem spawaczem i robiłem różne rzeczy skomplikowane , a taki zderzak ? to dla mnie pestka a propo tych uszy - to się sprawdziły i dają rade kinetykiem juz auto było wyciągane 8-)
Zderzak od środka posiada wszystkie wzmocnienia tam gdzie powinien mieć i nie bałbym się nim oprzeć np o drzewo czy inny samochód albo z lekka przyładować w inne auto

Za wcześniejsze obelgi i wulgaryzmy PRZEPRASZAM ale inaczej nie mogłem zareagować..jeśli ktoś nie zna mnie a obraża moją robote doswiadczonego spawacza, mechanika
Wieża30
 
Posty: 380
Dołączył(a): 07 gru 2009, 18:42

Re: Zderzak

Postprzez skiczu » 06 lis 2011, 20:53

Chyba trochę Cię poniosło. Mam nadzieję, że więcej nas nie wyzwiesz od takich i innych...
"Dobrze zrobione jest lepsze niż dobrze powiedziane" - Benjamin Franklin
2.6
Ból fizyczny jest niczym w porównaniu z cierpieniem duszy - Skiczu
skiczu
 
Posty: 1351
Dołączył(a): 03 maja 2010, 22:12
Lokalizacja: Piła

Re: Zderzak

Postprzez Wieża30 » 08 lis 2011, 16:20

no jestem nerwowy jak cholera nie ukrywam, znajomi już przywykli do mnie i wiedzą że mogą dostac opie.... w każdej chwili :lol: :lol:
Wieża30
 
Posty: 380
Dołączył(a): 07 gru 2009, 18:42

Re: Zderzak

Postprzez Damian_kr » 18 sty 2012, 23:26

Czesc,
co do samego zderzaka moze nie bede sie wypowiadal,bo i tak goraco tu bylo,ale powiem Wam jedna moja uwage, ktora chyba nie jest pozbawiona do konca sensu, mianowicie swiatla chyba nieco za bardzo zaslaniaja chlodnice. Jezdzimy w terenie i czesto silnik dostaje po garach,a przeciez nie jedzie szybko (kazde chlodzenie i podmuch wiatru sie liczy). Chwilami auto stoi w miejscu,gdy staramy sie wykopac. Kiedys sam mialem taka sytuacje, ze temp silnika nadmiernie wzrosla, bo w bardzo upalny dzien nie moglem przez dluzsza chwile sie wytargac. W korkach tez auto nie ma duzego dostepu powietrza. Reflektory mocno zaslaniaja. Moze w tym troopku nie bedzie problemu z chlodzeniem (czego zycze), ale roznie moze byc i szkoda w razie czego sie na trasie stresowac. Mowie to w oparciu o swoje doswiadczenia,choc mam zaledwie 2 halogeny i deko inaczej rozmieszczone.
Damian_kr
 
Posty: 38
Dołączył(a): 16 sty 2012, 02:43

Re: Zderzak

Postprzez skiczu » 18 sty 2012, 23:49

I tu wkracza do akcji wentylator chłodnicy... ;)
"Dobrze zrobione jest lepsze niż dobrze powiedziane" - Benjamin Franklin
2.6
Ból fizyczny jest niczym w porównaniu z cierpieniem duszy - Skiczu
skiczu
 
Posty: 1351
Dołączył(a): 03 maja 2010, 22:12
Lokalizacja: Piła

Re: Zderzak

Postprzez pocieszny » 19 sty 2012, 11:10

nawet chłodzenie w błocie będzie lepsze, ze względu na to, że halogeny osłonią część chłodnicy przed błotem :)2 przez co wiatrak będzie miał przez co chłodzić :)21
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3892
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Zderzak

Postprzez Damian_kr » 22 sty 2012, 22:47

moze to feler mojego egzemplarza,ale czasem i wiatrak nie pomaga - szczegolnie jak jest bardzo goraco, a ja dokladam mocno do pieca. Wtedy kazdy powiew powietrza sie przydaje. Poza tym mysle, ze producenci z zamyslem zaplanowali "dziure" w masce ;) i zaslaniac jej nie powinnismy zbyt drastycznie. Jesli w przypadku naszego kolegi, wszystko dziala poprawnie,to tylko gratulowac i sie cieszyc :)
Damian_kr
 
Posty: 38
Dołączył(a): 16 sty 2012, 02:43

Poprzednia strona

Powrót do Pomysły, Porady, Modyfikacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 73 gości