nie wiem jaki tytuł - "angol" niech będzie

Wykonałeś coś nietypowego przy swoim samochodzie lub planujesz przeróbki przy samochodzie a nie wiesz jak się za to zabrać?

nie wiem jaki tytuł - "angol" niech będzie

Postprzez Bobbie » 12 cze 2013, 23:01

Montek 93-98...
Mam pomysł na zagospodarowanie podszybia - deski rozdzielczej od strony pasażera. W wyobraźni jest to konsola z CB, metromierzem, półką na mapy i cholera wie co jeszcze wyjdzie.
Mam na myśli przedłużenie konsoli z licznikiem na stronę pasażera z wykorzystaniem plastików z Angola.
I tu prośba - jeśli u kogoś zalega taki plastik - górna obudowa licznika (nie ramka od frontu) to bardzo proszę o podarowanie lub sprzedaż za symboliczną złotówkę.
Jeśli coś się z tego konkretnego ulepi, to dla darczyńców będzie zniżka na taki element, a jak nic nie wyjdzie, to odeślę browara 0,66 Haineken.
Ewentualne oferty proszę na priv.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
cośtam, cośtam
Avatar użytkownika
Bobbie
 
Posty: 253
Dołączył(a): 21 mar 2013, 21:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: nie wiem jaki tytuł - "angol" niech będzie

Postprzez Bobbie » 18 lip 2013, 23:05

Jak nikt nie chce wesprzeć myśli technicznej made in garaż, to proszę usunąć post.
Dzięki i pozdrawiam.

PS. A jeśli nie złotówka, to ile za taki element?
cośtam, cośtam
Avatar użytkownika
Bobbie
 
Posty: 253
Dołączył(a): 21 mar 2013, 21:15
Lokalizacja: Wrocław

Re: nie wiem jaki tytuł - "angol" niech będzie

Postprzez mfw » 19 lip 2013, 08:33

Wiesz co tak szczerze to chyba najproście będzie CI dorwać tai element na allegro bądź angielskim ebay. Małe szanse by komuś to zalegało w garażu.
ISUZU Trooper 3.1 RS, LSD, EGR, ABS, Safari Snorkel, BodyLift +1", BFG AT 31"
http://driiive.com/ub/2111/img
Avatar użytkownika
mfw
 
Posty: 178
Dołączył(a): 01 lip 2011, 14:06
Lokalizacja: KRK / WAW


Powrót do Pomysły, Porady, Modyfikacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości