Przegub Hdk

Wykonałeś coś nietypowego przy swoim samochodzie lub planujesz przeróbki przy samochodzie a nie wiesz jak się za to zabrać?

Przegub Hdk

Postprzez DeluxeOFF » 31 sty 2016, 15:06

Witam Koledzy ;) Ostatnio miałem historię tego typu, że w wakacje jakoś zmieniałem przeguby bo mi się posypały. Kupiłem wtedy Pascala i pojeździły do teraz :evil: :evil: Połasiłem się na cenę i wyszła oszczędność :( Teraz już nauczony błędem, nie oszczędzałem kupiłem przeguby, japońskie oryginały za bagatelka 380 zł sztuczka. Macie doświadczenie czy one wytrzymują duże przeciążenia? Bo jak założę 33 mt i się zmielą to będzie nie miło :)3
3.1 LTD Sport Wagon :lol:
DeluxeOFF
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2013, 13:49
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Przegub Hdk

Postprzez wojciechjonski » 16 lut 2016, 14:15

Miałem praktycznie identyczną sytuację jak Ty. Poskąpiłem kupiłem jakiś szajs i po kilkunastu tygodniach ten sam numer. Po tym doświadczeniu kupiłem oryginały i wszystko jest jak należy, także bez obaw.
wojciechjonski
 

Re: Przegub Hdk

Postprzez Maryś2 » 16 lut 2016, 20:38

Mi siadły przeguby jak podkręciłem przód, były duże kąty i pękały co chwilę gumowe osłony. Teraz już ponad rok śmigam na pascalach ale bez upalania i jest ok no i przód skręciłem ok 2 cm koła miałem 265/75/16 ;)
RS '98 3,1
LTD '93 3,1
Maryś2
 
Posty: 142
Dołączył(a): 31 sty 2016, 21:09
Lokalizacja: Zielona Góra


Powrót do Pomysły, Porady, Modyfikacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości