Chcialem sie przywitać

O wszystkim i o niczym...

Chcialem sie przywitać

Postprzez mihi » 02 mar 2009, 18:56

Witam wszystkich posiadaczy Isuzu.
Śmigam od niedawna Trooperem posiadam 3dzwiowego czerwonego bandyte 2,8TDI z 91roku i cagle mnie zadziwia. Przegladałem jakiś czas strone i postanowiłem do was dołaczyć. Mam na imie Michał jestem z okolic Częstochowy witam bardzo serdecznie.
Z troopera jestem bardzo zadowolony wszystko sprawne, ladnie utrzymany, bylem troche w terenie choc wiele niezdzialam bo nawet opon nie mam odpowiednich ale "błoto wciąga". Jest to moja pierwsza terenówka ktora jestem w stanie zjechac z drogi utwardzonej wiec wiele sie na tym nie znam, zajmowalem sie i nadal zajmuje motocyklami , quady i motocrss tez nie jest mi obce. Lecz wiele mnie jeszcze zdziwi naprzyklad to sprzęgiełko w piascie przedniego koła ktore mi padło dzisiaj.
mihi
 
Posty: 19
Dołączył(a): 01 mar 2009, 20:16

Re: Chcialem sie przywitać

Postprzez wichura 75. » 02 mar 2009, 19:14

Witamy nowego Kolegę ;) wiele rzeczy zadziwia i będzie zadziwiać ;) przynajmniej coś się dzieje :D
isuzu D-MAX 3.0 TDI
Avatar użytkownika
wichura 75.
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 paź 2008, 21:24
Lokalizacja: Omagh

Re: Chcialem sie przywitać

Postprzez Silvestr » 02 mar 2009, 22:29

Witamy.
Jeśli chodzi o sprzęgiełka, to zawsze jest wielkie zdziwienie na początku. Każdy przez to musi przejść :)21
Silvestr: Opel Monterey 3.2 LTD, 265/70 R16
Skot 8x8
Wcześniej:
Isuzu Trooper 2.6i
Nissan Pickup D-22 Double Cab 2.7 TDI
Silvestr
Administrator
 
Posty: 732
Dołączył(a): 04 paź 2008, 12:11
Lokalizacja: Widawa

Re: Chcialem sie przywitać

Postprzez gumirek » 03 mar 2009, 13:10

Silvestr napisał(a):Jeśli chodzi o sprzęgiełka, to zawsze jest wielkie zdziwienie na początku. Każdy przez to musi przejść :)21

Ja z kolei byłem rozczarowany, że trafiły mi się manuale (co stwierdziłem dopiero tydzień po zakupie). Potem "wielkie odkrycie" ;) że to oryginalne, fabrycznie od nowości, manuale AISIN. Teraz wstyd się przyznać, że byłem taki zielony!
Opel Monterey LTD '95/96 3.2 - 6VD1
Avatar użytkownika
gumirek
 
Posty: 409
Dołączył(a): 29 paź 2008, 17:42
Lokalizacja: Lublin / Biała Podl.

Re: Chcialem sie przywitać

Postprzez Silvestr » 03 mar 2009, 16:36

gumirek napisał(a):Ja z kolei byłem rozczarowany, że trafiły mi się manuale (co stwierdziłem dopiero tydzień po zakupie). Potem "wielkie odkrycie" ;) że to oryginalne, fabrycznie od nowości, manuale AISIN. Teraz wstyd się przyznać, że byłem taki zielony!

Już masz zaoszczędzone kilka stówek :)21
Silvestr: Opel Monterey 3.2 LTD, 265/70 R16
Skot 8x8
Wcześniej:
Isuzu Trooper 2.6i
Nissan Pickup D-22 Double Cab 2.7 TDI
Silvestr
Administrator
 
Posty: 732
Dołączył(a): 04 paź 2008, 12:11
Lokalizacja: Widawa

Re: Chcialem sie przywitać

Postprzez Serg » 03 mar 2009, 16:41

Silvestr napisał(a):
gumirek napisał(a):Ja z kolei byłem rozczarowany, że trafiły mi się manuale (co stwierdziłem dopiero tydzień po zakupie). Potem "wielkie odkrycie" ;) że to oryginalne, fabrycznie od nowości, manuale AISIN. Teraz wstyd się przyznać, że byłem taki zielony!

Już masz zaoszczędzone kilka stówek :)21

Jak ktos niechce swoich manuali to oddam mu moje automaty, no i jeszcze doplace :)21
Isuzu Monterey 3.1 LTD, +2", KL78 32", EGR, Superwinch, Safari, ARB
Avatar użytkownika
Serg
Moderator
 
Posty: 959
Dołączył(a): 21 paź 2008, 09:46


Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 16 gości