HALLOWEEN

O wszystkim i o niczym...

HALLOWEEN

Postprzez wichura 75. » 31 paź 2008, 01:07

No i dziś dzieciaki pukały do drzwi i ;cukierek albo psikus, hahaha pomalowane i poprzebierane, fajna atmosfera całkiem inaczej niż w Polsce, u nas wtedy żałoba a oni się cieszą (jak u nas po kolędzie) tłumacze sobie to tym że jak jeżdżą drugą stroną ulicy to wszystko mają na odwrót hahaha co Wy o tym sądzicie? a jutro ide na irlandzkie wesele pewnie pani młoda będzie w spodniach a reszta dziewczyn w sukienkach ślubnych hahaha opisze jutro albo pojutrze (a nie tak jak u nas w sobote tylko w piątek?)
isuzu D-MAX 3.0 TDI
Avatar użytkownika
wichura 75.
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 paź 2008, 21:24
Lokalizacja: Omagh

Re: HALLOWEEN

Postprzez Silvestr » 31 paź 2008, 13:19

Baw się dobrze ;)
Wznieś toast jak to w polskim zwyczaju i odśpiewaj "100 lat" - na pewno się młodzi ucieszą :)21
Silvestr: Opel Monterey 3.2 LTD, 265/70 R16
Skot 8x8
Wcześniej:
Isuzu Trooper 2.6i
Nissan Pickup D-22 Double Cab 2.7 TDI
Silvestr
Administrator
 
Posty: 732
Dołączył(a): 04 paź 2008, 12:11
Lokalizacja: Widawa

Re: HALLOWEEN

Postprzez wichura 75. » 04 lis 2008, 00:25

No i po :D .impreza w hotelu 5cio gwiazdkowym wydziwialny poczęstunek .A z boku na sali 2 bary z alkoholem i tu niespodzianka za to każdy płaci sobie sam :shock: piwo 0.3 l 4 funty whisky 5.5 funta :o za to wesele to by prawie na nowe opony było ;) hahaha a lipa bo >sto lat< nie zaśpiewałem bo taki był jazgot że i tak by nikt nie usłyszał ;) a w sobote to mnie tak głowa piekła że masakra tak namieszałem http://www.loughernegolfresort.com/ pozdro
isuzu D-MAX 3.0 TDI
Avatar użytkownika
wichura 75.
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 paź 2008, 21:24
Lokalizacja: Omagh


Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron