Uciążliwe oprogramowanie

O wszystkim i o niczym...

Uciążliwe oprogramowanie

Postprzez FFK » 30 sty 2016, 23:31

Mam problem z denerwującą aplikacją PriceFountain, przez to ścierwo nie mogę nawet aukcji przeglądać, ponieważ na allegro, otomoto, mobile wrzuca mi jakieś denerwujące podpowiedzi. W panelu "Dodaj usuń programy" nie mam tej aplikacji, wcześniej miałem, ale po kliknięciu odinstaluj zniknęła. \W rozszerzeniach do przeglądarki chrome też nic nie ma. Jedynie co mogę robić to reset ustawień przeglądarki i na kilka dni jest spokój. To nie jest wyjście z sytuacji, ponieważ ta durna aplikacja jest nadal w kompie. Ma ktoś pomysł jak to usunąć?
Isuzu Trooper 2000r 4JG2 :)

Był:
Opel Monterey 3,2 V6 1993r. - zepsuty w AB Servis :(
Avatar użytkownika
FFK
 
Posty: 729
Dołączył(a): 02 paź 2012, 20:12
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: Uciążliwe oprogramowanie

Postprzez DeluxeOFF » 31 sty 2016, 12:40

Ja to z infy noga :lol: udałbym się do jakiegoś znajomego informatyka, który za dobre piwo naprawi nam usterkę ;)
3.1 LTD Sport Wagon :lol:
DeluxeOFF
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2013, 13:49
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Uciążliwe oprogramowanie

Postprzez dunlopix » 21 kwi 2016, 20:24

Tu można przeczytać jak ten problem rozwiązać https://www.pcrisk.pl/narzedzia-usuwani ... cefountain
dunlopix
 

Re: Uciążliwe oprogramowanie

Postprzez FFK » 21 kwi 2016, 22:15

Według podobnych wskazówek usuwałem i nic, fizycznie nie ma nic już do usunięcia, a nadal jest. Jedynie co jest dobre to z internetem na kablu pojawia się i wkurza, a po połączeniu przez Wi-Fi nie pojawia się :)
Isuzu Trooper 2000r 4JG2 :)

Był:
Opel Monterey 3,2 V6 1993r. - zepsuty w AB Servis :(
Avatar użytkownika
FFK
 
Posty: 729
Dołączył(a): 02 paź 2012, 20:12
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie


Powrót do Off-Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości