pompa wtryskowa 2,8TDi elektryka

Isuzu Trooper

pompa wtryskowa 2,8TDi elektryka

Postprzez szluwa » 11 gru 2009, 01:38

Witam. Szukam pomocy autko paliło super pojechałem do pracy iiiii........ wróciłem na piechotę z akumulatorem w rękach :( , mój troopek nie zagadał nawet raz aż wyczerpałem akumulator, nawet dymek z rury nie poleciał i stąd moje przypuszczenia że jakiś zaworek elektryczny nie dostał napięcia,nie otworzył się i nie podał paliwa na pompę. Proszę o jakiś schemat pompy gdzie i co się na niej znajduje i do czego służy, bo jest tam jakiś siłowniczek, elektrozawór oraz coś do czego wchodzą trzy kabelki. Może jakiś link lub fotka z opisem,
p.s.
podejrzewam usterkę elektryczną bo zamontowałem radio i od tamtej pory klapa, a ja tylko z powrotem podłączyłem radio które już tam było tylko poprawiałem wiszące nad nogami kabelki, może zrobiłem zwarcie ale bezpieczniki pod klapą są wszystkie ok.proszę o jakąś wskazówkę.
szluwa
 
Posty: 27
Dołączył(a): 06 gru 2009, 07:19

Re: pompa wtryskowa 2,8TDi elektryka

Postprzez szluwa » 12 gru 2009, 18:07

dzięki za wskazówki dotyczące pompy wtryskowej, żadna wskazówka to też wskazówka bo po co źle podpowiadać lepiej wcale :lol:
szluwa
 
Posty: 27
Dołączył(a): 06 gru 2009, 07:19

Re: pompa wtryskowa 2,8TDi elektryka

Postprzez Nahen/thor_ » 12 gru 2009, 18:15

Na podstawie tego co napisalez to można jedynie napisać: "coś się spitoliło w Twoim Trupie" :)21

Sprawdź co jesteś w stanie sprawdzić, pomierz do okoła pompy na elektrozaworach napiecia, dobrze obejrzyc okolice "radia" i wtedy eliminując rzeczy które sprawdziłeś może ktoś wpadnie na coś "nowego"
Staruszka już nie ma :( 2001 3.0 DTi
Avatar użytkownika
Nahen/thor_
 
Posty: 1485
Dołączył(a): 09 kwi 2009, 00:01
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do 1983-1991

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości