Potrzebna pomoc z 2,2 TD

Isuzu Trooper

Potrzebna pomoc z 2,2 TD

Postprzez ttynior » 21 sie 2009, 22:25

Na wstępie witam wszystki jako nowy użytkownik Troopera

Niedawno kupiłem sobie troopa z silnikiem 2,2 TD i pracuje nad doprowadzeniem go dawnej świetności.
Pierwszy problem to nie działająca instalacja sterująca pracą świec żarowych (tzn. moduł sterujący jest z innego auta i cała instalacja do kitu mówiąc ogólnie).
Druga kwestia to sam silnik a ogólnie mówiąc to cała komora bo ponieważ nie mogę znależć żadnego manuala odnośnie tego silnika a mam w nim kilka patentów których nie potrafię określić a inni mówią że czegoś takiego nawet nie widzieli w tych wersjach jak np. po prawej stronie komory obok pojemnika spryskiwacza mam pojemnik który jest połączony rurami z dolotem powietrza i deklem zaworów ogólnie straszne mam zamieszanie pod maską jak tylko dorwę aparat to zrobię fotkę tego czegoś, ale czy któs może mnie wspomóc jak największą dokumentacją tego silnika nawet fotograficzną własnego troopa.
Z góry dzięki za wszelaką pomoc.
ttynior
 

Re: Potrzebna pomoc z 2,2 TD

Postprzez swiebod » 22 sie 2009, 10:18

Czesc


a tutaj patrzyłeś ?? http://www.trooper4x4.pl/tekst.php?id=1
Pozdr,
Swiebod

Trooper 2,6i 1990r.
swiebod
 
Posty: 28
Dołączył(a): 11 sie 2009, 23:04
Lokalizacja: Gliwice

Re: Potrzebna pomoc z 2,2 TD

Postprzez ttynior » 22 sie 2009, 19:11

Tak sciagałem to wszystko i przeglądałem ale niestety najwięcej danych dotyczy benzyniaków oraz 2,8 TDI a mojego 2,2 jakos wszędzie pomijano chyba nie był to popularny silniczek.
Poza tym chodziło mi też o ewentulną możliwość że któryś z życzliwych forumowiczów podrzuci kilka fotek tego silnika u siebie pod maską i mógłbym porównać czy to co u mnie siedzi jest na swoim miejscu i czy wogóle powinno tam być bo ten mój stroop był troche pomotany przez jakiegoś zdolnego domorosłego pseudo elektryka i mechanika.
ttynior
 

Re: Potrzebna pomoc z 2,2 TD

Postprzez Mechanik » 01 paź 2009, 03:21

Powiedz co chciałbys wiedziec o Trooperku 2.2LTD bo tak sie składa ze takowego posiadam ;)
Mechanik
 


Powrót do 1983-1991

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości