tez chce byc milosnikiem :)

Isuzu Trooper

tez chce byc milosnikiem :)

Postprzez robertg » 12 wrz 2010, 12:29

witam, jestem tu nowym wiec witam wszystkich milosnikow. posiadam isuzu troopera 2002 rocznik z silnikiem 4jx1 cokolwiek mialo by to znaczyc, nie bede ukrywal ze sprzedano mi niezly pasztet . wlasciwie od samego poczatku mam klopoty. teraz po przegladzie samochodu wymianie oleju, przejechalem nim ok 300km w ten sam dzien, samochod w trasie zachowywal sie bardzo dobrze, po powrocie na drugi dzien przy odpaleniu swieci sie kontrolka oleju," (olej nie wyciekl), mechanik polecil mi odkrecic srube przy sprezarce bo to najwyzsze miejsce i odpowietrzyc, przez 1,5 min silnik pracowal, lampka nie znikla , nie pojawil tez sie olej na polaczeniu. w samochodach jestem totalnym laikiem , nie wiem co moze byc przyczyna, czy moze ktos podac mi dobre solidne warsztaty najlepiej w okolicy warszawy, ktore znaja sie na tym samochodzi i na tym silniku, po za tym czy ktos mi moze powiedziec jaki olej jest najlepszy do tego silnika. jakie moze byc zuzycie normalne oleju przez silnik. silnik ma na liczniku 110.000 ale cos mi sie nie chce w to wierzyc:).
robertg
 
Posty: 43
Dołączył(a): 12 wrz 2010, 12:02

Powrót do 1983-1991

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości