Zdrowa Buda do troopera potrzebna od zaraz

Isuzu Trooper

Zdrowa Buda do troopera potrzebna od zaraz

Postprzez DenWer » 19 paź 2010, 15:23

Zakładam ten post na prośbę znajomego.
Ma on Troopera z 87 roku w długiej wersji, ma sprawne wszystko z wyjątkiem karoserii, mówił że podłoga właśnie mu odpada i wogóle buda do niczego się nie nadaje. Tak więc prośba do wszystkich którzy by mieli na zbyciu zdrową budę do troopera o kontakt, najlepiej ktoś z Podkarpacia ale i koledzy z dalszych stron mogą dać namiary.

Pozdrawiam DenWer
Trooperów jest wiele ale moja Suzi jest jedyna w swoim rodzaju :)
DenWer
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 kwi 2010, 18:56
Lokalizacja: Nowa Wieś CZudecka

Re: Zdrowa Buda do troopera potrzebna od zaraz

Postprzez tomkowx » 19 paź 2010, 19:03

Witam to jest link z allegro do gościa który ma różne części do tropków w tym nadwozia a do tego jest z Cżęstochowy a do gór to już niedaleko.
http://moto.allegro.pl/isuzu-trooper-2- ... 33101.html
tomkowx
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 wrz 2010, 18:21
Lokalizacja: Miłki k. Giżycka, Mazury

Re: Zdrowa Buda do troopera potrzebna od zaraz

Postprzez DenWer » 19 paź 2010, 19:10

Dzięki za linka, ale akurat z tym panem to się bardzo dobrze znamy, mamy stałą współpracę już od paru miesięcy a większość części w mojej Suzi jest od niego. Poza tym gorąco polecam bo to specjalista od trooperów :D :)2 . W tej sprawie też będę z nim rozmawiał ale dopiero jutro.
Trooperów jest wiele ale moja Suzi jest jedyna w swoim rodzaju :)
DenWer
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 kwi 2010, 18:56
Lokalizacja: Nowa Wieś CZudecka

Re: Zdrowa Buda do troopera potrzebna od zaraz

Postprzez Regan » 20 paź 2010, 18:09

Kolego i jak tam z tą karoserią, bowiem mój trooper z 91" też w nie najlepszym stanie, i nie wiem czy go łatać (bardzo dużo tego), czy jednak opłacało by się drugą budę kupić (ile was to wyniosło jeżeli to nie tajemnica) :?
Avatar użytkownika
Regan
 
Posty: 32
Dołączył(a): 16 maja 2010, 09:13

Re: Zdrowa Buda do troopera potrzebna od zaraz

Postprzez DenWer » 22 paź 2010, 12:10

Witam

Wiesz ja tu robię tylko za pośrednika więc nie wiem jak się sprawa skończy, ale rozmawiałem z panem z Częstochowy i mówił że nie ma problema, posiada on w ciul trooperów i na pewno coś się wybierze. Wstępnie cena budy tylko że nie pamiętam czy z ramą czy bez to koło 2500 zł z transportem na miejsce. Ale sądzę że jak sam do niego tyrkniesz to jakoś się dogadacie 605 396 490 .

Pozdrawiam DenWer
Trooperów jest wiele ale moja Suzi jest jedyna w swoim rodzaju :)
DenWer
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 kwi 2010, 18:56
Lokalizacja: Nowa Wieś CZudecka

Re: Zdrowa Buda do troopera potrzebna od zaraz

Postprzez Tabasco » 24 paź 2010, 13:38

dlugą budę od anglika z 99 roku razem z ramą oddam w cenie złomu.. jest jeszcze w całości ale niedługo pewnie idzie pod nóż.. miejsca mi brakuje...
http://www.youtube.com/watch?v=HiKMVvALYLs
gsm: 608 89 19 49, auto:`99 ISUZU :D czarny...
Tabasco
 
Posty: 39
Dołączył(a): 12 lis 2009, 21:12


Powrót do 1983-1991

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości