Szukam dobrego serwisu i sklepu

Szukam dobrego serwisu i sklepu

Postprzez Szoszon » 22 kwi 2011, 13:20

Cześć!

Czy możecie polecić jakiś dobry serwis w Krakowie lub szerzej - w Małopolsce, specjalizujący się w Trooperach - tak żeby mechanicy dobrze orientowali się w różnych patentach czy zamiennikach, wiadomo to istotne w niemłodych już przecież autkach.
Gdzie polecacie kupować części - nowe, używane, macie jakieś sprawdzone adresy?

Pozdrawiam

Grzesiek
Szoszon
 

Re: Szukam dobrego serwisu i sklepu

Postprzez skiczu » 23 kwi 2011, 00:11

myszak224 w allegro...
"Dobrze zrobione jest lepsze niż dobrze powiedziane" - Benjamin Franklin
2.6
Ból fizyczny jest niczym w porównaniu z cierpieniem duszy - Skiczu
skiczu
 
Posty: 1351
Dołączył(a): 03 maja 2010, 22:12
Lokalizacja: Piła

Re: Szukam dobrego serwisu i sklepu

Postprzez pocieszny » 23 kwi 2011, 01:08

jeśli chodzi o warsztat to na Prandoty pytaj o Lolka :)2 jest kilka warsztatów ale tylko przed 1 stoją umorusane isuzu i ople :)21 jak popacztrzysz na googlach gdzie jest Paint Fix Pro to jest zaraz koło tego ;) chyba Prandoty 6
jeśli chodzi o części to dawne IC a teraz bodajże Car Clinic czy jakoś tak na 29 listopada zaraz za światłami za wiaduktem za Opolską pytaj o Ola :)21
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Szukam dobrego serwisu i sklepu

Postprzez Szoszon » 23 kwi 2011, 12:21

Mówicie, że użytkownikowi myszak224 z Allegro można śmiało zaufać? Znalazłem na jego stronce sporo interesujących mnie rzeczy i tak się zastanawiałem...

Dzięki!

Pozdrawiam

Grzesiek
Szoszon
 

Re: Szukam dobrego serwisu i sklepu

Postprzez Szoszon » 23 kwi 2011, 12:23

Aha, serwisuję się na co dzień chyba niedaleko Lolka, w firmie Off-Serwis, i jest o.k. z tym że ostatnio zaczęli narzekać na brak dostępności części i w ogóle doradzać pozbycie się samochodu, co mnie zasmuciło :(
Szoszon
 

Re: Szukam dobrego serwisu i sklepu

Postprzez pocieszny » 23 kwi 2011, 14:05

cóż :)21
podjedź do Lolka :)2
problemów z częściami nie ma w zasadzie :)2 dostępne będzie w zasadzie wszystko :)2
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Szukam dobrego serwisu i sklepu

Postprzez jezu74 » 24 maja 2011, 23:38

Witam.
Jak byś potrzebował coś nowego,to droga na olkusz z krakowa od ronda ''ofiar katynia'' i jakies kilka kilometrów za NICO po prawej stronie. Nie napisze ze tanio ale zamówią ci co potrzebujesz. Z blacharki mam kilka szpejów,skrzynie i mosty troche tapicerki. Wszystko do modelu po liwcie od 98. Jestem z zawodu kierowcą w ruchu między narodowym więc kontaknt ze mną jest utrudniony ,ale jak zostawisz kontakt do siebie to odpisze ci sms. Oczywiscie przy dostępie do neta.
POWODZENIA I NIE DAJ SIĘ WKRĘCIC LENIWYM MECHANIKOM.
jezu74
 


Powrót do Woj. małopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron