Gumki / Kapturki na żarówki??

Wykonałeś coś nietypowego przy swoim samochodzie lub planujesz przeróbki przy samochodzie a nie wiesz jak się za to zabrać?

Gumki / Kapturki na żarówki??

Postprzez Jake » 22 lis 2017, 02:29

Koledzy, borykam sie od dluzszego czasu z problemem zakupu z pozoru dosc prozaicznej rzeczy. Gumowych kapturkow/nakladek barwiacych na zarowki.
Zeby zobrazowac co mam na mysli ponizej zdjecie pogladowe
Obrazek
Potrzebuje zarównie do Montereya, zeby zmienic kolor podswietlenia zegarów, jak i do zupelnie czego innego - podswietlenia wychyłowych wskaznikow w domowym wzmacniaczu Fishera.
Szukam i szukam i nigdzie nie maja. Ani w sklepach elektronicznych, ani motoryzacyjnych. Na allegro jest tylko jeden gosc co ma chore ceny, w internecie znalazlem jeszcze tylko sklep z Łodzi - interlumen, ale wysyłka od min 70zł, w dodaktu tylko kurierem za 18zł. Masakra. Juz mialem aktywizowac przyjaciela z Łodzi, ale okazalo sie ze nie maja odpowiedniego rozmiaru.
Szukam POMARANCZOWYCH, w 3 rozmiarach:
-miniaturowe 3mm - podswietlenie przycisków w Montku
-W5W - podswietlenie licznika w Montku
-ok 4,5mm srednicy czyli chyba T1 i 3/4 - podswietlenie wskaznikow w domowym wzmacniaczu
Nie wiem jeszcze jakie beda mi potrzebne do panela nawiewu, ale to sprawdze na dniach.
Uprzedzam pytania, nie zamierzam zmieniac oswietlenia na LED. Znam zalety, ale po prostu nie chce.

Gdzies w Krakowie dostane? Gdzie niedaleko? Gdzies w internecie? Z góry dzieki za pomoc.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Gumki / Kapturki na żarówki??

Postprzez pocieszny » 22 lis 2017, 07:47

ul. Chochołowska 11
dojazd z ul. Fredry/Chochołowska lub ul. Turowicza/Połomskiego
30-609 Kraków
mają dużó dziwnych rzeczy sprawdzić możesz ;)
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Gumki / Kapturki na żarówki??

Postprzez Jake » 22 lis 2017, 13:57

pocieszny napisał(a):ul. Chochołowska 11
dojazd z ul. Fredry/Chochołowska lub ul. Turowicza/Połomskiego
30-609 Kraków
mają dużó dziwnych rzeczy sprawdzić możesz ;)

Monster Elektronik? :P jedno z pierwszych miejsc gdzie szukałem. Nie maja niestety. Ale dzieki :)
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Gumki / Kapturki na żarówki??

Postprzez Jake » 14 gru 2017, 04:38

Najtaniej i najszersza oferte znalazłem tutaj:
https://www.interlumen.com/kapturki-sil ... 58_57.html

Jest jedna wada. Wysyłka jest realizowana od minimalnej kwoty 70zł brutto i do tego trzeba doliczyc przesyłke kurierem 17,5zł (tanszej opcji nie ma). Wiec najtansze zamowienie to 87,50zł ze wszystkim. Mozna to ominąc mając kogos na miejscu w Łodzi, kto bedzie tak miły i odbierze to ze sklepu na Wrocławskiej i nam przekaze czy wysle w jakis sposób.
Gumeczki sa dobrej jakosci, ladne, eleganckie. Zamówiłem od nich cały zestaw wraz z roznymi innymi czesciami ktore znalazlem w ofercie, zeby dobić do kwoty minimalnej. Czas oczekiwania na realizacje 2 dni. Ogolnie jestem bardzo zadowolony. Poza tym, de facto nie maja w tym temacie prawie zadnej konkurencji :P
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa


Powrót do Pomysły, Porady, Modyfikacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości