Naprawa Rdzewiejacych Drzwi Bagażnika

Naprawa Rdzewiejacych Drzwi Bagażnika

Postprzez Jake » 16 sie 2018, 03:59

Jak to standardowo w Trooperach przegniły mi tylne drzwi, na styku szyby i blachy. Jako ze czarnych bez dziury szukam nieskutecznie juz od listopada, zaczalem rozwazac zakup drzwi w innym kolorze i lakierowanie. Znalazlem czerwone, w niezlym stanie. Teraz szukam kogos kto z czerwonych zrobi mi czarne, tak zeby zostaly mi obie nerki i zebym mial co jesc do konca miesiaca. :lol:
Nie musi sie blyszczec jak psu jajca, nie musi byc super perła, polysk, gladz i diament, auto jest regularnie tyrane po blocie i krzakach. Ale ma nie odpadac, nie luszczyc sie i szyba/zamek/klamki/uszczelki maja pozostac niepomalowane.
Ktos sie podejmie? Ktos ma kogos do polecenia? Ktos zna kogos kto zna kogos itd? Z gory dzieki za kontakty.
Od razu mowie, ze jak to ma byc profesjonalna lakiernia za 500zł, to ja dziekuje, jeszcze ramka sie w pol nie zlamala, jeszcze da sie jezdzic ;)
Ostatnio edytowano 19 sie 2018, 02:02 przez Jake, łącznie edytowano 2 razy
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez pocieszny » 16 sie 2018, 08:03

Jake napisał(a): zeby zostaly mi obie nerki i zebym mial co jesc do konca miesiaca. :lol:

to się zdecyduj, wszystkiego na raz się nie da :)21
a po prawdzie jak to ma być ociapkanie byle jak (czyli nie profesjonalna lakiernia) to załóż czerwone będziesz miał mniej nerwów, zresztą od środka i tak nie widać :)21 :)2
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez mcgiver » 16 sie 2018, 09:29

nawet jakbym powiedział 400 to z kosztami dojazdu i tak wyjdzie 500 :)21
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez Jake » 16 sie 2018, 12:05

Czyli, ze jednak szukac czarnych albo pokochac te rdze :D
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez mcgiver » 16 sie 2018, 16:24

najtaniej :
-kup ze dwa spraye 400ml motipa 20zł/szt uniwersalne i umalujesz sam (koszt 40zł) i po robocie
trochę bardziej profesjonalna opcja :
-w każdej szanującej się mieszalni zrobią Ci dowolny kolor w sprayu w cenie 30-40zł /275ml (koszt 60-80zł ).
w obu opcjach opierdolisz to w dwie godziny z przygotowaniem i oklejaniem i nie musisz mieć żadnego sprzętu lakierniczego tylko jako takie pojecie jak ruszać ręką żeby zacieki nie wyszły :)21
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez Jake » 16 sie 2018, 16:58

mcgiver napisał(a):najtaniej :
-kup ze dwa spraye 400ml motipa 20zł/szt uniwersalne i umalujesz sam (koszt 40zł) i po robocie
trochę bardziej profesjonalna opcja :
-w każdej szanującej się mieszalni zrobią Ci dowolny kolor w sprayu w cenie 30-40zł /275ml (koszt 60-80zł ).
w obu opcjach opierdolisz to w dwie godziny z przygotowaniem i oklejaniem i nie musisz mieć żadnego sprzętu lakierniczego tylko jako takie pojecie jak ruszać ręką żeby zacieki nie wyszły :)21

Taaaaaa, i wytrzyma mi to 2 miesiace.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez pocieszny » 16 sie 2018, 17:05

rok spokojnie opierdzielisz, a potem powtórka ;P
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez Jake » 16 sie 2018, 17:46

pocieszny napisał(a):rok spokojnie opierdzielisz, a potem powtórka ;P

O nie, nie ja podziekuje za takie rozwiazania, szlag by mnie predzej trafil niz bym zaakceptowal ten fakt XD To albo poczekam az sie czarne znajda, albo bede jezdzil z czerownymi az wygram w totolotka.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez mcgiver » 16 sie 2018, 18:16

bzdury piszecie :roll: .
zmatować fiseliną , odtłuścić benzyną extrakcyjną i popsikać sprayem w miarę dokładnie to żaden wyczyn, a co do tej bardziej profesjonalnej opcji to mi chodzi o stricte lakier samochodowy mieszany wg kodu producenta samochodu tyle że zamkniety w puszcze i nic temu nie brakuje pod wzgedem profesjonalnego składu.
pod linkiem puszka lakieru który zamawiałem kilka miesięcy temu pod malowanie progów bo miałem zdarte od butów przed listwami do gołej blachy i juz rdzewiało. również klar w sprayu też kupisz profesjonalny. https://photos.app.goo.gl/XzrKTrGVwpRcxMJf8
temat jest o tyle prosty że to chyba nie jest metalik wiec klar nie jest potrzebny.
Jake ma węża w kieszeni więc innej opcji nie widzę :)21 . na pewno wolałbym tak to zrobić nie mając pistoletu i kompletnie pojęcia o lakierowaniu niż jeździć z czerwonymi drzwiami :roll:
za czapke sliwek nikt nie bedzie sie spuszczał z taką robotą :)21
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez Jake » 16 sie 2018, 18:48

mcgiver napisał(a):Jake ma węża w kieszeni więc innej opcji nie widzę :)21 . na pewno wolałbym tak to zrobić nie mając pistoletu i kompletnie pojęcia o lakierowaniu niż jeździć z czerwonymi drzwiami :roll:
za czapke sliwek nikt nie bedzie sie spuszczał z taką robotą :)21

Nie mam weza w kieszeni, tylko w te kieszenie niespecjalnie sa pelne brzeczacych monet. Po prostu wydawac 600zł na głupie drzwi to katastrofa. Zwlaszcza, ze czarne tez bywały, wiec sa szanse, ze kiedys sie trafia. Po prostu wole wydac te pieniadze na poczet zderzaka, wyciagarki, bagaznika dachowego albo czegos co bedzie sie przydawac, ostatecznie na walke z rdza, ktora systematycznie trawi tylne i przednie nadkola.
Po prostu myslalem, ze da sie to zrobic ekonomicznie, juz jestem wyprowadzony z błędu ;)
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez mcgiver » 16 sie 2018, 19:00

Jake napisał(a):
mcgiver napisał(a):Jake ma węża w kieszeni więc innej opcji nie widzę :)21 . na pewno wolałbym tak to zrobić nie mając pistoletu i kompletnie pojęcia o lakierowaniu niż jeździć z czerwonymi drzwiami :roll:
za czapke sliwek nikt nie bedzie sie spuszczał z taką robotą :)21

Nie mam weza w kieszeni, tylko w te kieszenie niespecjalnie sa pelne brzeczacych monet. Po prostu wydawac 600zł na głupie drzwi to katastrofa. Zwlaszcza, ze czarne tez bywały, wiec sa szanse, ze kiedys sie trafia. Po prostu wole wydac te pieniadze na poczet zderzaka, wyciagarki, bagaznika dachowego albo czegos co bedzie sie przydawac, ostatecznie na walke z rdza, ktora systematycznie trawi tylne i przednie nadkola.
Po prostu myslalem, ze da sie to zrobic ekonomicznie, juz jestem wyprowadzony z błędu ;)
no żle by było jakby były pełne brzęczących monet , powinno szeleścić a nie brzęczeć :)21
myślałem że żeglarzom na nic nie brakuje , przynajmniej ja takich znałem ;) , ale przez te kilkanaście lat coś się mogło pozmieniać :|
chyba że płacisz alimenty na piecioro dzieci , to rozumiem :lol:
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez Jake » 16 sie 2018, 19:04

mcgiver napisał(a): no żle by było jakby były pełne brzęczących monet , powinno szeleścić a nie brzęczeć :)21
myślałem że żeglarzom na nic nie brakuje , przynajmniej ja takich znałem ;) , ale przez te kilkanaście lat coś się mogło pozmieniać :|
chyba że płacisz alimenty na piecioro dzieci , to rozumiem :lol:

O dzieciach nic nie wiem, nikt sie na szczescie nie upominał! Jakby na nic nie brakowało, to Trooper wygladalby inaczej, jest jak jest, czasami lepiej, czasami gorzej, ale przeważnie pod górke.
Ostatnio edytowano 16 sie 2018, 19:35 przez Jake, łącznie edytowano 1 raz
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez mcgiver » 16 sie 2018, 19:11

Jake napisał(a):
mcgiver napisał(a): no żle by było jakby były pełne brzęczących monet , powinno szeleścić a nie brzęczeć :)21
myślałem że żeglarzom na nic nie brakuje , przynajmniej ja takich znałem ;) , ale przez te kilkanaście lat coś się mogło pozmieniać :|
chyba że płacisz alimenty na piecioro dzieci , to rozumiem :lol:

O dzieciach nic nie wiem, naszczescie nikt sie nie upominał! Jakby na nic nie brakowało, to Trooper wygladalby inaczej, jest jak jest, czasami lepiej, czasami gorzej, ale przeważnie pod górke.

hehe skądś to znam. szara rzeczywistość ;)
dobrze jest wszedzie tam gdzie nas nie ma :)2
tym bardziej bym to zrobił sprayami na Twoim miejscu :)2 , chyba ze na razie po prostu temat odkładasz...
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez Quentil » 17 sie 2018, 13:31

Malowałem kiedyś bębny w osobówce jakimś starym spreyem, wytrzymało 2 lata codziennej eksploatacji zanim zaczęło odpryskiwać, a fragmentami trzyma się dużo dłużej. Należy pamiętać, że to bębny - czyli sól i temp. swoje robią. Lepsiejszy sprey i dokładniejsze wykonanie wytrzymało by wiele lat więcej, zanim cokolwiek zaczęłoby się dziać - chyba, że zdarzyłoby się przegrzać heble to zabija zwykłe lakiery.

Jednakże, drzwi to nie heble, ponadto drzwi bagażnika to chyba najmniej narażona część budy na uszkodzenia od krzaczorów (pomijam dach ;) ). Czyli, krótko mówiąc powinno wytrzymać dłuższy czas. Ewentualnie jak nie chcesz lakierować to możesz spróbować folii.
6VE1...
Quentil
 
Posty: 991
Dołączył(a): 26 paź 2012, 22:07
Lokalizacja: Puławy / Lublin

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez pocieszny » 17 sie 2018, 23:56

Quentil napisał(a):Jednakże, drzwi to nie heble, ponadto drzwi bagażnika to chyba najmniej narażona część budy na uszkodzenia od krzaczorów (pomijam dach ;) ). Czyli, krótko mówiąc powinno wytrzymać dłuższy czas.

ciekawe czmu tylne drzwi (bagażnika) gniją szybciej niż inne :)21
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez mcgiver » 18 sie 2018, 01:05

pocieszny napisał(a):
Quentil napisał(a):Jednakże, drzwi to nie heble, ponadto drzwi bagażnika to chyba najmniej narażona część budy na uszkodzenia od krzaczorów (pomijam dach ;) ). Czyli, krótko mówiąc powinno wytrzymać dłuższy czas.

ciekawe czmu tylne drzwi (bagażnika) gniją szybciej niż inne :)21

z uwagi na fakt ponad 90% awaryjności wytłumaczenie jest tyko jedno. wada technologiczna przy produkcji.
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez Jake » 18 sie 2018, 04:11

Z calkowita stanowczoscia jest to jakas wada konstrukcyjna, choc sam sie zastanawiam co tak naprawde powoduje to gnicie na brzegu ramki, a ponadto co wazniejsze - jak toto zabezpieczyc przed tym gniciem po wymianie drzwi na nowe!
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez mcgiver » 18 sie 2018, 11:14

rok temu kupiłem czerwony komplet drzwi bagażnika. kupiłem je z lekkim rdzawym nalotem od wewnetrznej strony ale na oko wygladało to na błachostkę łatwą do usuniecie. niestety myliłem się bo to co widac na zewnątrz to czubek góry lodowej.
okazuje się że drzwi jakimś cudem zaczynają gnić od wewnetrznej strony miedzy ramka a szybą,
wygląda na to że chyba skropliny pary wpływają w niezabezpieczone antykorozyjnie zakamarki miedzy szybą a blachami gdzie rudi zaczyna się rozwijać i jak cichociemny morderca rozkłada drzwi na kawałki.
Drzwi postanowiłem zrobić dobrze więc wyciąłem szybę i wyciąłem zgnilizne wspawująć łatkę z nierdzewki.
drzwi lezą pomalowane juz od prawie roku , ale szyba nie jest wklejona
poniżej fotki w dniu kupna oraz z etapu prac poza lakierowaniem
https://photos.app.goo.gl/wgQoqKDVPKNF5Ydm8
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez Quentil » 18 sie 2018, 17:50

Nie rozbierałem drzwi od bagażnika, ale rdzewieje niemal w każdym Montku róg ramki szyby nad klamką. Może zbyt słabe mocowanie zrobili i ramka pracuje względem dołu drzwi, lub zbyt słabe zabezpieczenie antykorozyjne lub nawet jego brak (w niektórych starszych autach zdarzają się fragmenty gołej blachy, choć Montereya raczej o to nie posądzam :roll: ). Albo wilgoć się zbiera, wtedy drobna ryska i pojawia się rdza.
Ewentualnie dowolne połączenie powyższych.

Edit: Udało mi się przejrzeć zdjęcia umieszczone przez mcgivera i wniosek mam taki, że okolica sprzyja gromadzeniu wody - nawet gdyby szybko odparowywała to ruda i tak wejdzie bo, mocowanie ramki jest liche i z czasem pojawia się mikropęknięcie. Ładna teoria? :geek:
6VE1...
Quentil
 
Posty: 991
Dołączył(a): 26 paź 2012, 22:07
Lokalizacja: Puławy / Lublin

Re: Lakierowanie drzwi?

Postprzez Jake » 18 sie 2018, 21:25

Dzisiejszy dzien to duzy sukces! Dorwałem drzwi w naprawde ładnym stanie, w dodatku w kolorze. Widac delikatne zaczątki korozji na samej ramce, wiec cos trzeba z tym zrobic, dopoki jest to na tak wczesnym etapie, ale to jest bez porównania do tych starych. Sa niestety bez 3 swiatła STOP, no ale nie mozna miec wszystkiego.
mcgiver: swietna fotorelacja z etapow naprawy tych drzwi. Jak mniemam, w moich bedzie bardzo podobna procedura do powtórzenia.

Wobec nowego znaleziska i zgodnie z teoria ze warto zapobiegac niz leczyc, pytanie z poczatku wraca juz nie w formie teorii i rozwazan na przyszlosc, tylko praktyki tu i teraz, ktos zna godnego polecenia blacharza w KRK lub okolicy ktory by to ogarnal?
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Naprawa Rdzewiejacych Drzwi Bagażnika

Postprzez Jake » 21 sie 2018, 00:11

Nastepne pytanie mi sie nasuwa, jak rozwiazane jest 3 swiatlo stop w Trooperze? Duzym problemem byloby dolozenie go do drzwi w ktorych fabrycznie go nie bylo?
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Naprawa Rdzewiejacych Drzwi Bagażnika

Postprzez mcgiver » 21 sie 2018, 00:21

Jake napisał(a):Nastepne pytanie mi sie nasuwa, jak rozwiazane jest 3 swiatlo stop w Trooperze? Duzym problemem byloby dolozenie go do drzwi w ktorych fabrycznie go nie bylo?

pytasz o elektryke czy fizycznie o załozenie dodatkowej lampy na szybę ?
swiatło jest wkomponowane w szybę . mozna przeszczepić szybę lub załozyć dodatkowa lampę i połaczyć to z instalacją
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Naprawa Rdzewiejacych Drzwi Bagażnika

Postprzez Jake » 21 sie 2018, 00:38

mcgiver napisał(a):
Jake napisał(a):Nastepne pytanie mi sie nasuwa, jak rozwiazane jest 3 swiatlo stop w Trooperze? Duzym problemem byloby dolozenie go do drzwi w ktorych fabrycznie go nie bylo?

pytasz o elektryke czy fizycznie o załozenie dodatkowej lampy na szybę ?
swiatło jest wkomponowane w szybę . mozna przeszczepić szybę lub załozyć dodatkowa lampę i połaczyć to z instalacją

Dzieki za ino, elektryka to jest do zrobienia jedna reka na oslep w niedziele po piwie. Pytalem o sposob montazu lampy ;) Jak jest wkomponowana w szybe to trzeba by zmieniac szybe. Hymmm, trudniej niz sie spodziewalem, ale bez tragedii, i tak trzeba bedzie wyciac szybe, zeby poprawnie zwalczyc korozje i zabezpieczyc ramke, to moze warto sie o 3 stop pokusic, jednak zwieksza to widocznosc auta. Popytam tu i ówdzie na szrotach ile by za szybe ze stopem wołali.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Naprawa Rdzewiejacych Drzwi Bagażnika

Postprzez mcgiver » 21 sie 2018, 00:46

czyli tą fotkę wklejałeś na urwanym filmie :)21 ?
czy nawet nie zwrócies uwagi ze tam jest stop?
viewtopic.php?f=40&t=7622#p58531
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Naprawa Rdzewiejacych Drzwi Bagażnika

Postprzez Jake » 21 sie 2018, 00:49

mcgiver napisał(a):czyli tą fotkę wklejałeś na urwanym filmie :)21 ?
czy nawet nie zwrócies uwagi ze tam jest stop?
http://www.trooper4x4.pl/forum/viewtopi ... 622#p58531

Ano zwrocilem! :D Ale nie bylem pewien czy to jest mocowane do szyby, do ramki, czy jakos inaczej. I zastanawialem sie czy wystarczy np. zdrapac/zmyc/jakos usunac fragment tego czarnego pokrycia szyby, zeby zrobic okienko pod lampke i ja zamontowac, czy trzeba zmieniac cala szybe, czy moze ramka tez jest inna i sama szyba nie wystarczy.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Następna strona

Powrót do Woj. małopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości