geometria w czołgu

geometria w czołgu

Postprzez GAŁA » 13 mar 2019, 16:39

Koledzy szukam warsztatu który dobrze ogarnia geometrię, i ustawi przód w czołgu.
Taki warsztat w którym wiedzą że w Monterey-u nachylenie ustawia się "podkładkami" i są w stanie to zrobić a nie tylko zbieżność.
Zbieżność mam dobrze a tnie mi lewą oponę z zewnątrz.
czołg 3.2V6 zagazowany 1995 Warszawa
GAŁA
 
Posty: 29
Dołączył(a): 14 paź 2012, 22:39

Re: geometria w czołgu

Postprzez pocieszny » 15 mar 2019, 16:21

jak masz podkłądki to zrobią w każdym, byle mieć podkładki :)21 :)21
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: geometria w czołgu

Postprzez mcgiver » 15 mar 2019, 22:50

też mi cieło prawy przód na zewnątrz i podkręciłem drążek na oko chyba z pół obrotu. przejeździłem rok i okazało się że to był strzał w dziesiątkę bo przestało ciąć.
Co do podkładek to czasami trzeba odjąć a nie dodać więc podkładki nie koniecznie będą potrzebne. w lipcu miałem stłuczkę (jak zwykle z głupią babą w wieku dinozaura) na prawym przodzie i pomiary wykazały że brakuje mi kilka stopni w nachyleniu , i wypadało by to w przyszłości skorygować. już nie pamietam czy to było na plus czy na minus ale z wskazówek diagnosty wydedukowałem że trzeba odjąć bo w montku jak odejmujesz to zwrotnica opada a jak dodajesz to zwrotnica wstaje.
Później już u mnie na warsztacie wymieniłem krzywy drążek i uszkodzoną maglownicę zbieżność ustawiłem na sznurek ,a nachylenie olałem.
przejechałem już od tej pory kilkanaście tyś i opon mi nie tnie ,a auto mi się prowadzi bardzo dobrze nawet powyżej 170km/h, więc zakładam błąd pomiaru lub diagnosta jest słaby w temacie.
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec


Powrót do Woj. mazowieckie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron