Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez PiotrR » 21 paź 2012, 22:31

Inne społeczności lokalne mają taki wątek czas na Mazowsze.
Polecam wam warsztat.Łomianki ul.Warszawska 20a. Załatwili części poskładali do kupy i auto śmiga jak nigdy wcześniej. DZIĘKI HEZUZ
Takie kombi 3.1
PiotrR
 
Posty: 2154
Dołączył(a): 30 cze 2011, 20:20
Lokalizacja: WGM

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez Hezuz » 27 paź 2012, 22:39

dziękuje :!:

jestesmy w stanie wykonać wszelkie naprawy blacharsko lakiernicze , pełna mechanika , przeróbki i adaptacje .
mamy własne holowniki - usługa od drzwi do drzwi to dla nas standart .
koszta , ceny - zadzwoń dogadamy sie - wszystko indywidualnie.
i zeby było jasne auta 4x4 i warsztat to nasza pasja :lol:

bartek - 505 565 600
andrzej - 502 501 250
Avatar użytkownika
Hezuz
 
Posty: 496
Dołączył(a): 26 maja 2011, 23:36
Lokalizacja: warszawa

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez cejot » 21 lis 2012, 11:39

Skuszony opisem na forum oraz znając dokonania Andrzeja i Bartka zabrałem swoje (a właściwie mojej małżonki ;) ) autko (Isuzu Trooper 2.8tdi 91r.) do rzeczonego warsztatu w celu wykonania rzeczy niemożliwych do zrobienia a mianowicie ustawienia i regulacji ręcznego hamulca oraz w ogóle zajęcia się układem hamulcowym bo na przykład z przodu tłoczek był zapieczony i starł mi do żywej blachy klocek i również tarczę hamulcową zaorał. Ale do rzeczy: w umówionym dniu podjechaliśmy z naszym Trooperkiem do tego warsztatu. Przywitali nas Andrzej i Bartek - na pierwszy rzut sympatyczni i rzeczowi ludzie. Po obejrzeniu wspaniałego Trooperka Andrzeja (opis na naszym forum) i innych fajnych aut na podwórku zajęliśmy się naszym autkiem. Samochód wjechał od razu na warsztat, a ponieważ było tam więcej do weryfikacji niż tylko hamulce to autko zostało na miejscu a my wróciliśmy do domu. W niedługim czasie Bartek zadzwonił do mnie przedstawiając stan hamulców i autka i po ustaleniu jakim budżetem w danej chwili dysponuje oraz na wzgląd że jest to isuzu a ja jestem forumowiczem ;) zostały określone możliwe do wykonania prace; czyli wymiana tarcz z przodu (konieczne!), klocków z przodu i z tyłu oraz wymiana zestawów naprawczych w hamulcach przód tył, wymiana płynu hamulcowego i odpowietrzenia układu hamulcowego: oraz wymiana drążka od kierownicy gdyż przegub też miał już luzy (chyba jakoś tak bo nie wiem czy dobrze to przełożyłem). Jak się w trakcie okazało trzeba było się zająć dodatkowo łozyskiem w przednim przegubie (kompletna rdza, brak simeringu) oraz sprzęgiełkami, które nie były chyba właściwie zamontowane i trzeba było coś z tym zrobić. Wszystkie te prace oraz mnóstwo drobnych dodatkowych zostały wykonane (i udokumentowane zdjęciowo - stan przed i po !!!)według mnie perfekcyjnie (np obejmy hamulcowe zostały oksydowane i zabezpieczone dodatkowo farbą antykorozyjną wytrzymującą wysokie temperatury) i przy ogromnej dbałości o stan samochodu i również mój budżet!!! Hamulce działają jak trzeba i odpuszczają kiedy trzeba, hamulec ręczny też w końcu działa to jeszcze nie słychać żadnych niepokojących odgłosów w przedniej części zawieszenia. Samochód otrzymaliśmy na dodatek umyty i wyczyszczony w środku co zdarza się rzadko w prywatnych warsztatach. Po jeździe próbnej i potwierdzeniu że wszystko chodzi Andrzej zadzwonił jeszcze za kilka dni z pytaniem czy jest ok i czy nie mamy jakichś uwag co świadczy o ogromnej trosce o nas i samochód.
Sorki za taki długi opis ale uważam że w naszym troperkowym środowisku gdzie warsztatów i specjalistów od naszych aut jest jak na lekarstwo powinno się mocno promować ludzi którzy nie dość że potrafią je uczciwie naprawić to robią to z pasją i zaangażowaniem. Ja wiem jedno - nasz troperek będzie robiony tylko w tym warsztacie. :)2
Pozdrawiam,
"Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia a mimo to milczą"
"Uważaj czego sobie życzysz bo może się to spełnić"
cejot
 
Posty: 28
Dołączył(a): 28 lut 2011, 15:29
Lokalizacja: Nadarzyn

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez PiotrR » 23 lis 2012, 00:02

Dziś aj zostałem po raz kolejny dopieszczony przez warsztat Andrzeja i Bartka. :D
Pozbyłem się kierunkowskazów z tylnego zderzaka, wszystko świeci z oryginalnych lamp w karoserii+ światło cofania. :idea: Szybko profesjonalnie i za rozsądne pieniądze.
Takie kombi 3.1
PiotrR
 
Posty: 2154
Dołączył(a): 30 cze 2011, 20:20
Lokalizacja: WGM

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez Hezuz » 16 gru 2012, 00:56

witam

rozwijamy sie :lol: mamy techa-2 dedykowanwgo do isuzu - czytam błedy i moge kasować - wszystko z imo włącznie

a i tak po drodze to jeszcze wykręcamy urwane śwwwiece żarowe bez zdejmowania głowicy

tak tylko na zasadzie małej autopromocji :)21

zapraszam :!:
Avatar użytkownika
Hezuz
 
Posty: 496
Dołączył(a): 26 maja 2011, 23:36
Lokalizacja: warszawa

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez koluniu » 16 gru 2012, 21:40

no zobaczymy jak Ci pójdzie to wykręcanie świecy Bartuś! ;) A tak poważnie to miałem kontakt z Bartkiem i Andrzejem, wrażenia bardzo pozytywne. Widać że znają się na rzeczy i chętnie służą pomocą.
2002r. 3.0 i nareszczie tsy dwa 95r.
Avatar użytkownika
koluniu
 
Posty: 624
Dołączył(a): 20 gru 2010, 17:03
Lokalizacja: warszawa

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez koluniu » 21 gru 2012, 22:45

No i udało się! Ukręcona świeczka wyjęta, bez zdejmowania czapki. Łatwo nie było ale chłopaki dali radę, a nawet w Delcie mówili że bez rozbiórki się nie obejdzie. W KOŃCU MAMY W MAZOWIECKIM WARSZTAT GODNY POLECENIA!
2002r. 3.0 i nareszczie tsy dwa 95r.
Avatar użytkownika
koluniu
 
Posty: 624
Dołączył(a): 20 gru 2010, 17:03
Lokalizacja: warszawa

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez Hezuz » 23 gru 2012, 01:17

:)2 :D
Avatar użytkownika
Hezuz
 
Posty: 496
Dołączył(a): 26 maja 2011, 23:36
Lokalizacja: warszawa

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez isuzu d-max » 29 sty 2013, 10:44

Witam forumowiczów,mam problem z moim isuzu d-maxem 3.0 2008 r szukam godnego warsztatu gdzie mógłbym oddac moj samochod.Czy moglibyscie polecic na dolnymslasku jakis warsztat ? z gory dziekuje ;)
isuzu d-max
 

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez danti » 29 sty 2013, 13:01

Delta Wrocław...
Adrenaline rush!
Honda Shadow VT 1100

Był...
Opel Monterey LTD 3.1TD
http://www.roztocze4x4.pl
Facebook
Avatar użytkownika
danti
 
Posty: 1867
Dołączył(a): 10 paź 2010, 21:35
Lokalizacja: Zamość

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez hassan » 30 sty 2013, 15:58

A i ja się przyłączę do rekomendacji warsztatu Bartka i Andrzeja. Pełna profeska, a z mojej strony full zadowolenie. Dzięki chłopaki :)
był: Opel Monterey A 3.1 LTD '96, 265/75/16 BFG AT, +2" Lovells
jest: VW Transporter T3 Syncro

nigdy nie mów nigdy...
Avatar użytkownika
hassan
 
Posty: 599
Dołączył(a): 31 paź 2008, 14:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez Hezuz » 25 lut 2013, 00:54

dzięki ;)

w związku z planowym dostosowaniem pełnego zakresu usług świadczonych dla naszych Klientów pragne poinformować o zmianie lokalizacji 8-)

zapraszamy :

LESZNO k/Błonia
ul: WARSZAWSKA 44A


TEL : 505-565-600 - BARTEK

TEL : 502-501-250 - ANDRZEJ
Avatar użytkownika
Hezuz
 
Posty: 496
Dołączył(a): 26 maja 2011, 23:36
Lokalizacja: warszawa

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez Hezuz » 25 lut 2013, 01:17

NO I PRZYSZEDŁ CZAS NA AKCJE PROMOCYJNĄ :D

ZAPRASZAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW :)2 I TYCH TAK PRZEGLADAJĄCYCH Z NIENACKA :D NA

BEZPLATNY PRZEGLĄD POJAZDU OBEJMUJACY PONAD 40 POZYCJI KONTROLNYCH ...

PRZEGLĄDY ZACZYNAMY OD 15-03-2013 I KOŃCZYMY TAK JAKOŚ DO 16-04-2013

JEŻELI TO MOŻLIWE TO PROSIŁBYM O WCZESNIEJSZE UMÓWIENIE TERMINU :) ;)

DLA FORUMOWICZÓW OGLADNIEMY TAKŻE AUTA CYWILNE :lol:

ZAPRASZAM :arrow:
Avatar użytkownika
Hezuz
 
Posty: 496
Dołączył(a): 26 maja 2011, 23:36
Lokalizacja: warszawa

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez PiotrR » 25 lut 2013, 23:22

A mnie to kazałeś przyjechać jutro .Na promocję się nie załapię.
Takie kombi 3.1
PiotrR
 
Posty: 2154
Dołączył(a): 30 cze 2011, 20:20
Lokalizacja: WGM

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez koluniu » 26 lut 2013, 17:29

On tak Ma! Zadzwoniłem dziś i powiedział Mi "PIER.....Ol Się!" I wez się za robote! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
2002r. 3.0 i nareszczie tsy dwa 95r.
Avatar użytkownika
koluniu
 
Posty: 624
Dołączył(a): 20 gru 2010, 17:03
Lokalizacja: warszawa

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez PiotrR » 26 lut 2013, 23:01

Bo to się nie tak załatwia. Jedziesz do nich zostawiasz swoje auto i zabierasz w zamian ulubiony samochód właściciela warsztatu. Potem w wolej chwili tak 2-3x dziennie dzwonisz i opowiadasz o zbliżających się rajdach czy ostrym upalaniu w błotku, na które jedziesz właśnie w ten weekend.
MOŻE PODZIAŁA?
Takie kombi 3.1
PiotrR
 
Posty: 2154
Dołączył(a): 30 cze 2011, 20:20
Lokalizacja: WGM

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez peterek66 » 27 lut 2013, 00:30

Ta... 8-)

piotr R napisał(a):Bo to się nie tak załatwia. Jedziesz do nich zostawiasz swoje auto i zabierasz w zamian ulubiony samochód właściciela warsztatu. Potem w wolej chwili tak 2-3x dziennie dzwonisz i opowiadasz o zbliżających się rajdach czy ostrym upalaniu w błotku, na które jedziesz właśnie w ten weekend.
MOŻE PODZIAŁA?


Tylko ulubionym samochodem właściciela jest Suzuki "samusraj" (tak, to nie jest przejęzyczenie) i resztę sobie dopowiedz "Piotr R" a jak nie wiesz o-co-cho to zapytaj "Kolunia" :D
Bez urazy Hezuz, to był joke, ja dostałem od chłopaków zastępczy wózek i miałem czym dupę wozić. :)2
BYŁ: Montek 3.2 V6 1992 Obrazek Obrazek
JEST Citroen ZX Aura 1.9 TD i zapierdala jak należy :twisted:
peterek66
 
Posty: 811
Dołączył(a): 18 gru 2010, 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez Hezuz » 27 lut 2013, 01:13

peterek66 napisał(a):Ta... 8-)

piotr R napisał(a):Bo to się nie tak załatwia. Jedziesz do nich zostawiasz swoje auto i zabierasz w zamian ulubiony samochód właściciela warsztatu. Potem w wolej chwili tak 2-3x dziennie dzwonisz i opowiadasz o zbliżających się rajdach czy ostrym upalaniu w błotku, na które jedziesz właśnie w ten weekend.
MOŻE PODZIAŁA?


Tylko ulubionym samochodem właściciela jest Suzuki "samusraj" (tak, to nie jest przejęzyczenie) i resztę sobie dopowiedz "Piotr R" a jak nie wiesz o-co-cho to zapytaj "Kolunia" :D
Bez urazy Hezuz, to był joke, ja dostałem od chłopaków zastępczy wózek i miałem czym dupę wozić. :)2


nie narzekaj samuraj był moze klaustrofobiczny lecz musisz przyznać iz nad wyraz zwarty i sprawny 8-) ale to juz historia sprzedany ;)
a zielonego klekota tez testowałeś :lol: i to jest ten ulubiony samochód własciciela warsztatu ;)
Avatar użytkownika
Hezuz
 
Posty: 496
Dołączył(a): 26 maja 2011, 23:36
Lokalizacja: warszawa

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez Hezuz » 27 lut 2013, 01:17

PANOWIE

BARDZO PROSZE O ZACHOWANIE POWAGI JA TU STARAM SIE POWAZNA AKCJE PROMOCYJNA URUCHOMIĆ :lol:

ZAPRASZAM PRZEGLĄD NAPRAWDE JEST FREE
Avatar użytkownika
Hezuz
 
Posty: 496
Dołączył(a): 26 maja 2011, 23:36
Lokalizacja: warszawa

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez gojke » 27 lut 2013, 23:10

A co myślicie o warszawskich serwisach blacharskich? Macie takie, które można polecić? Dla mnie nieźli są ci z Targówka. Serwis ma stronę www.solidny-blacharz.pl
Ostatnio edytowano 02 mar 2013, 04:58 przez gojke, łącznie edytowano 1 raz
gojke
 

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez PiotrR » 27 lut 2013, 23:18

LESZNO k/Błonia
ul: WARSZAWSKA 44A


TEL : 505-565-600 - BARTEK

TEL : 502-501-250 - ANDRZEJ[/quote]
Takie kombi 3.1
PiotrR
 
Posty: 2154
Dołączył(a): 30 cze 2011, 20:20
Lokalizacja: WGM

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez Hezuz » 13 mar 2013, 23:52

gojke napisał(a):A co myślicie o warszawskich serwisach blacharskich? Macie takie, które można polecić? Dla mnie nieźli są ci z Targówka. Serwis ma stronę www.solidny-blacharz.pl


troche ten adres nie chodzi :oops:

.
Avatar użytkownika
Hezuz
 
Posty: 496
Dołączył(a): 26 maja 2011, 23:36
Lokalizacja: warszawa

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez Hezuz » 22 mar 2013, 22:31

przedłuzamy akcje serwisową do końca roku dla kazdego forumowicza przeglad free

tylko bardzo prosze o wczesniejszy kontakt zeby umówic termin

zapraszam
Avatar użytkownika
Hezuz
 
Posty: 496
Dołączył(a): 26 maja 2011, 23:36
Lokalizacja: warszawa

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez koluniu » 22 mar 2013, 23:27

JA, JA przyjadę już nie długo.. :D
2002r. 3.0 i nareszczie tsy dwa 95r.
Avatar użytkownika
koluniu
 
Posty: 624
Dołączył(a): 20 gru 2010, 17:03
Lokalizacja: warszawa

Re: Warsztaty polecane i te, które trzeba omijać.

Postprzez Hezuz » 23 mar 2013, 00:01

zapraszam , zapraszam
Avatar użytkownika
Hezuz
 
Posty: 496
Dołączył(a): 26 maja 2011, 23:36
Lokalizacja: warszawa

Następna strona

Powrót do Woj. mazowieckie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości