Warsztat 4x4 Tarnobrzeg

Warsztat 4x4 Tarnobrzeg

Postprzez matee » 11 sty 2012, 18:27

Jako że ruszam z warsztatem na dobre Serdecznie zapraszam do Tarnobrzegu przy ulicy Warszawskiej 37 nie będę pisał czy jestem dobry niech wypowiedzą się ludzie którzy ze mną współpracowali ;) . Wykonuje naprawy od drobnych do remontów kapitalnych ( piaskowanie ramy , poprawki karoserii w stylu wyspawanie podłogi wstawienie nowych progów wszystko co tam trzeba . Wymieniam karoserię w autach powypadkowych . Z każdym z tych zadań już sobie radziłem czy to przy autach moich czy autach znajomych także doświadczenie mam :)
Za odwagę trzeba płacić Strach jest za darmo.
Tel: 506-597-011
Avatar użytkownika
matee
 
Posty: 335
Dołączył(a): 15 kwi 2011, 13:19
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Warsztat 4x4 Tarnobrzeg

Postprzez Gocu » 13 sty 2012, 16:32

Polecam! :)2 :)
Jest: Opel Monterey 3,5v6, 2000r., Yokohama AT 235/85r16
Był: Nissan Patrol GR Y60 2,8td, 1996r., Fedima 285/75r16
Był: Isuzu Trooper 2,6i, 1991r., BFG MT 33x12,5
Był: Uaz 469b, 2,445l, 1990r
Avatar użytkownika
Gocu
 
Posty: 507
Dołączył(a): 12 paź 2011, 19:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsztat 4x4 Tarnobrzeg

Postprzez skiczu » 13 sty 2012, 20:46

Gratulacje i powodzenia "na swoim" :)2 :)
"Dobrze zrobione jest lepsze niż dobrze powiedziane" - Benjamin Franklin
2.6
Ból fizyczny jest niczym w porównaniu z cierpieniem duszy - Skiczu
skiczu
 
Posty: 1351
Dołączył(a): 03 maja 2010, 22:12
Lokalizacja: Piła

Re: Warsztat 4x4 Tarnobrzeg

Postprzez tomek dębica » 18 sty 2012, 01:10

dzien dobry .witam wszystkich-chcialem powiedziec ze osoba ktora otwiera ten warsztat jest-naprawde rewelacyjnym fachowcem-wielokrotnie bylem u niego z aytem i wymienielm,naprawilem wiele rzeczy-ceny sa naprawde smieszne-tzn bardzo niskie.pragne nadmienic ze do tarnobrzega aby zrobic auto jade z debicy gdzie jest wiele warsztatow i fachowcow....wiec cos w tym musi byc ze robiac tyle kilometrow oplaca mi sie az tyle jechac,ponadto jest to mlody zdolny hclopak ktory niemarudzi przy pracy i niewmawia klijentowi glupot ktore nigdy niemialy mijesca-zreszta sa marki ktorych reklamowac nietrzeba.....-przekonajcie sie sami ze auto bedzie naprawde solidnie zrobione za bardzo rozsadne pieniadze o kazdej godzinie-ja kilkakrotnie bylem u tego pana nawe o 22 giej,np ostatnio w swieta gdzie na drugi dzien mialem pilny wyjazd,poprosilem i auto mi zrobiono-wymiana alternatora,kasowanie luzow na kierownicy i wymiana wasa,,,,,,prawda taka sa fachowcy-dobrzy,sa fachowcy bardzo dobrzy i jest mateee z tarnobrzega-czyli rewelacja,duzo moglbym pisac ale mam nadzieje ze to wystarczy.jego praca jest jego najlepsza reklama.polecam.tomek -debica.isuzu troper 2.6 benz
tomek dębica
 
Posty: 10
Dołączył(a): 07 gru 2011, 00:52

Re: Warsztat 4x4 Tarnobrzeg

Postprzez Twinn » 02 gru 2012, 10:47

Sprawdzimy ten przybytek. Termin umówiony.
3,1 td 1993 3d
Twinn
 
Posty: 24
Dołączył(a): 11 lis 2012, 23:34

Re: Warsztat 4x4 Tarnobrzeg

Postprzez Twinn » 20 maja 2013, 13:21

Witam.
Trochę czasu minęło, bo roboty sporo było tj:
zdjęcie nadwozia, wyjęcie szyby przedniej i bocznej,blacha nadkola oraz drzwi tylnych -tam gdzie zawsze rdza; wzmocnienia mocowań do ramy, konserwacja ramy, wymiana amorów x4, tarczy, klocków x4, przewodów hamulcowych i paliwowych,rozrządu, płynów i olejów wszędzie gdzie się wymienia, odpowietrzenia mostów, uszczelnienie wydechu, podniesienie 2 cale itd...
Potwierdzam to, co pisze tomek dębica
Matee zna się na autach 4x4,zwłaszcza Isuzu Trooper/Monterey i Fronterach, bo sam nimi jeździ.
Ma dobre przygotowanie teoretyczne (jest po wydziale mechanicznym AGH w Krakowie) i od wielu lat praktyczne w warsztatach samochodowych.
Obecnie w swoim. Facet po prostu siedzi pod samochodem i robi go sam, a nie zleca "panu Czesiowi" (nie obrażając Czesiów). Bierze odpowiedzialność za swoją robotę, pomocny jest w szukaniu części i robi kompleksowo. "Wyjdzie coś w praniu" poprawia. OFF-Extremu nie uprawiam, ale ... :)21
Zawsze można zadzwonić (jak ma czas) i pogadać o aucie. Dokumentuje postępy z prac na fotach, które przesyła mailem.
Spróbuję wrzucić kilka fotek, choć takie coś wyskakuje : [color=#FF0000] Plik jest zbyt duży, maksymalny rozmiar to 256 KiB.[/color]
SZCZERZE POLECAM jego warsztat w Tarnobrzegu na Warszawskiej 37, bo jest uczciwym i po prostu fajnym człowiekiem lubiącym off road.

JESTEM ZADOWOLONY :D :)2
Twinn
Ostatnio edytowano 21 maja 2013, 15:09 przez Twinn, łącznie edytowano 1 raz
Twinn
 
Posty: 24
Dołączył(a): 11 lis 2012, 23:34

Re: Warsztat 4x4 Tarnobrzeg

Postprzez danti » 20 maja 2013, 13:23

Twinn napisał(a):Ma dobre przygotowanie teoretyczne (jest po wydziale mechanicznym AGH w Krakowie) i od wielu lat praktyczne w warsztatach samochodowych.


hmmm CV widziałeś ;)?
Adrenaline rush!
Honda Shadow VT 1100

Był...
Opel Monterey LTD 3.1TD
http://www.roztocze4x4.pl
Facebook
Avatar użytkownika
danti
 
Posty: 1867
Dołączył(a): 10 paź 2010, 21:35
Lokalizacja: Zamość

Re: Warsztat 4x4 Tarnobrzeg

Postprzez Twinn » 20 maja 2013, 13:27

hmmm CV widziałeś ;)?[/quote]

Napisz do niego, to Ci wyśle na maila :lol:
Twinn
 
Posty: 24
Dołączył(a): 11 lis 2012, 23:34


Powrót do Woj. podkarpackie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości