propozycja nowego działu

Wszystko co dotyczy funkcjonowania forum... Propozycje nowych działów, zmiany w obecnych, itp.

propozycja nowego działu

Postprzez Wróbel » 09 sty 2010, 03:23

Witam Chciałem zaproponować naszemu Szefowi-Sylwestrowi :)21 Nowy dział "trasy" . My w centralnej Polsce może nie koniecznie ale koledzy z południa może zaproponują jakieś trasy turystyczno-widokowe. Można by tam umieszczać zarówno widokówki jaki i trasy offroad. Tak mini turystyka 4x4 :D

Wypowiedzcie sie na temat tego pomysłu.
Wróbel
 
Posty: 236
Dołączył(a): 12 paź 2008, 22:44
Lokalizacja: Łódź

Re: propozycja nowego działu

Postprzez Serg » 09 sty 2010, 18:59

Wróbel napisał(a):Witam Chciałem zaproponować naszemu Szefowi-Sylwestrowi :)21 Nowy dział "trasy" . My w centralnej Polsce może nie koniecznie ale koledzy z południa może zaproponują jakieś trasy turystyczno-widokowe. Można by tam umieszczać zarówno widokówki jaki i trasy offroad. Tak mini turystyka 4x4 :D

Wypowiedzcie sie na temat tego pomysłu.

Istnieje juz dzial Wypady w teren, oraz Rajdy, zloty do ktorego mozna dorzucic trasy. Bez problemu mozecie tam opisywac wycieczki.
Ruch tam jest niewielki wiec chyba nie ma potrzebny zakladac osobnego dzialu.
Isuzu Monterey 3.1 LTD, +2", KL78 32", EGR, Superwinch, Safari, ARB
Avatar użytkownika
Serg
Moderator
 
Posty: 959
Dołączył(a): 21 paź 2008, 09:46

Re: propozycja nowego działu

Postprzez kugel » 09 sty 2010, 19:04

A może coś w stylu "KASZTANY" - trochę na wesoło , mamy taki w Zachodniopom.4x4-kawały, anegdotki ,zabawne sytuacje...? :)
Avatar użytkownika
kugel
 
Posty: 380
Dołączył(a): 28 mar 2009, 00:11
Lokalizacja: GB

Re: propozycja nowego działu

Postprzez Serg » 09 sty 2010, 19:13

kugel napisał(a):A może coś w stylu "KASZTANY" - trochę na wesoło , mamy taki w Zachodniopom.4x4-kawały, anegdotki ,zabawne sytuacje...? :)

Jest Off-Topic :) Mozna kasztanic. Bo przeciez chyba nie bedziemy zbierac dajmy na to kawalow typu jeden per post, tylko w jednym temacie ;)
Isuzu Monterey 3.1 LTD, +2", KL78 32", EGR, Superwinch, Safari, ARB
Avatar użytkownika
Serg
Moderator
 
Posty: 959
Dołączył(a): 21 paź 2008, 09:46

Re: propozycja nowego działu

Postprzez kugel » 09 sty 2010, 19:50

:)2
Avatar użytkownika
kugel
 
Posty: 380
Dołączył(a): 28 mar 2009, 00:11
Lokalizacja: GB

Re: propozycja nowego działu

Postprzez gumirek » 09 sty 2010, 20:03

W moich rodzinnych stronach, w okolicy Krosna odbywają się ogólnopolskie zloty Off-road'owców w Czarnorzekach. Okolica bardzo ładna, dużo wzniesień i lasów. Trasa terenowa jest przygotowywana w zasadzie w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu skalnego "Prządki", a do Odrzykonia, "mocium Panie" jest ok. 3 km. Poza tym blisko do uzdrowisk Iwonicz-Zdrój, Rymanów-Zdrój. Jak ktoś chce, może odwiedzić pustelnię św. Jana pod Duklą, no i przy okazji zahaczyć o Słowację ;) Polecam!
Opel Monterey LTD '95/96 3.2 - 6VD1
Avatar użytkownika
gumirek
 
Posty: 409
Dołączył(a): 29 paź 2008, 17:42
Lokalizacja: Lublin / Biała Podl.

Re: propozycja nowego działu

Postprzez argail75 » 09 wrz 2013, 17:21

A ja tak przejżałem niektóre działy lokalne to brakuje mi tematu w stylu : INNE WYPADY LOKALNE.

Ponieważ nie mam ani Isuzu , ani Montka wiec nie mam zamiaru się tu panoszyć lecz lubie odwiedzać to forum oraz na ile moge wypowiadać się i może czasem doradzić ( w sumie silnik mam od Isuzu) .
Do czego potrzebny taki temat ??? Poprostu od czasu do czasu moi koledzy w swoich regionach organizują jakieś spotkanie i nie zawsze jedzie dużo autek bo czasem 3 , 4 może 5 a jak sami wiecie .... to czym wiecej tym lepiej ( oczywiście w rozsądny sposób bo ogarnąć 20 ekip ( aut ) to już prawie zlot ).
Tak dla przykładu :

W dniach 11-13 paźdz. 13r ekipa podkarpacka na dzień dzisieszy jedzie w 5 autek na Ukraine. Trasy są najczęściej turystyczne-lekkie bo ludzie jadą z całymi rodzinami ( dzieci małe też ). Myśle że nic nie mieli by przeciwko temu by jeszcze kilka autek się dołączyło.
Sotkania tego typu są naprawde tanie bo tzw zrzuta na podstawowe sprawy jak noclegi i posilki.
Sami zdecydujcie czy coś takiego jest potrzebne .
Zawsze może ktoś z okreslonego regionu zalogować się u nas na Frocie i śledzić tematy w lokalnych ;)

Dla zachety może wrzuce link z Bieszczad w Lutym :

https://plus.google.com/photos/11215989 ... 3575032673
Opel Frontera B 2000r 3.2 V6 Long PB/LPG Lift 3'' BFG MT 31''
argail75
 
Posty: 44
Dołączył(a): 18 maja 2013, 15:14
Lokalizacja: Łódź widzew

Re: propozycja nowego działu

Postprzez PiotrR » 09 wrz 2013, 20:49

Witaj. Myślę, że w lokalnych jest dosyć jasno pisane, kto co robi i zaprasza. Widzę, że jesteś z Łodzi Widzew, zapraszam na Kuklówkę to godzinka drogi żwirownia Barbara dziesięć minut dalej. Brałem udział w kilku Łódzkich rajdach organizowanych przez A2 ostatnio coś cisza u nich. Macie fajną piaskownicę w okolicach Brzezin. Nie jeździłem jeszcze w okolicach Bełchatowa. Może by tak jakiś objazd Łódzkiego albo Mazowieckiego zorganizować + integracja mamy do siebie blisko. Dla mnie optymalny termin to 9-11 Listopada.
Takie kombi 3.1
PiotrR
 
Posty: 2154
Dołączył(a): 30 cze 2011, 20:20
Lokalizacja: WGM


Powrót do Działanie forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron