Do właściciela forum

Wszystko co dotyczy funkcjonowania forum... Propozycje nowych działów, zmiany w obecnych, itp.

Do właściciela forum

Postprzez TOBIASZ » 20 sty 2010, 18:41

Zapewniam Wszystkich, że cięcia jakie się odbyły dotyczyły tylko chamskich odzywek pod adresem innych!


Powiedz w takim razie,dlaczego chamska odzywka N/T sugerująca Zychowi bezmyślność,nadal znajduje się na forum? W innym miejscu "wisi" określenie,że któryś z internautów jest ciemny,czy jakoś podobnie.Czy to jest przejaw kultury N/T,że nie wykasowałeś tego z innymi "chamstwami'?

Miałem Troopera 2.6i - super auto jak dla mnie, ale silnik miał niedopracowaną górę i padały głowice i uszczelki pod nimi. Mnie też to spotkało. To moje zdanie - inni mogą myśleć inaczej...


Fakt,nie da się Ciebie porównać do N/T.Ty nie wygłaszasz bzdurnych diagnoz,które mówią o zależności między sprawnością silnika,a muchą siadającą na antence,czy krzywo zasiadającym za kierownicą kierowcy.

Mam Montereya 3.2 - super auto, w całokształcie fajniejsze od 2.6i, ale nie odpowiadają mi lusterka, najchętniej bym je wywalił i wstawił od starego. To moje zdanie - inni mogą myśleć inaczej...


Pewnie masz rację i dopóki nie będziesz tej racji podkreślał w co drugim poście,narzucając ją innym,nikt nie będzie miał za złe,że tak uważasz.

Nigdy nie jeździłem Trooperem/Montereyem z silnikiem 3.0 i staram się nie zabierać głosu jeśli chodzi o ten model. Dlatego za cholerę nie mogę zrozumieć, czemu ktoś nie może mieć innego zdania na dany temat. I nie staram się tu stawać po czyjejkolwiek stronie. Powtarzam to po raz któryś, jeśli ktoś nie ma racji to przedstawcie mu dowód i zakończcie rozmowę, po co od razu rzucać epitety pod czyimś adresem?


Inne zdanie można mieć zawsze,pod warunkiem że się wie o czym się mówi.Czy Ty nie widzisz,że N/T wprowadza dezinformację pisząc o wymianach trzech filtrów oleju,że dwa z nich obsługują silnik,a trzeci układ wysokiego ciśnienia? A trzy pompy oleju w silniku? A inne bzdury o których nawet nie będę tu pisał,bo nawet mi się już nie chce,ale na wszelki wypadek wykonałem screeny tych bzdur...

I w końcu powiedz,czy to forum ma być miejscem wymiany doświadczeń grona pasjonatów,czy hydeparkiem napakowanym bzdurami człowieka przeświadczonego o swojej mądrości? Bo jeśli to drugie,to Ci powiem,że nowe forum zakłada się dosłownie w dziesięć minut i to bez żadnych kosztów.Przykro by jednak było,gdyby musiało tak się stać...
TOBIASZ
 
Posty: 55
Dołączył(a): 21 wrz 2009, 13:47

Re: Do właściciela forum

Postprzez Serg » 20 sty 2010, 19:01

Nastepnym razem postaraj sie odpowiednio dobrac forum.
Przenioslem.

TOBIASZ napisał(a):
Inne zdanie można mieć zawsze,pod warunkiem że się wie o czym się mówi.Czy Ty nie widzisz,że N/T wprowadza dezinformację pisząc o wymianach trzech filtrów oleju,że dwa z nich obsługują silnik,a trzeci układ wysokiego ciśnienia? A trzy pompy oleju w silniku? [...]

Az tak Ciebie ta dezinformacja uniosla?
Isuzu Monterey 3.1 LTD, +2", KL78 32", EGR, Superwinch, Safari, ARB
Avatar użytkownika
Serg
Moderator
 
Posty: 959
Dołączył(a): 21 paź 2008, 09:46

Re: Do właściciela forum

Postprzez Wróbel » 20 sty 2010, 23:29

Chłopaki to może ja zacznę pisał posty i tematy o budowie statków kosmicznych które nazwe sobie ISUZU i będę pasjonatem marki a Wy się będziecie śmiali...
a ludzie będą omijali nasze forum z .......daleka. Jesteśmy tu po to by wymieniać informacje. I nie dziwi mnie ze NT kupił złoma, nie denerwowała by nikogo gdyby pytał jak tego złoma naprawić.Pytając nawet o abstrakcje, pewnie by sie znalazły osoby które by starały mu sie pomóc. Ale wytłumaczcie mi jedno dlaczego on nic nie pisze tylko że to ...złom, szajs, itd. i to nie tylko na naszym forum. No ja nie wiem w jakim celu kogoś takiego tolerować. Powiesz że udziela rad...mhm.. Jak ktoś to kupił troopka za 50 tyś kupił takie kiepskie auto. I co lepsze nie nadające się do naprawy. Jak może taka osoba dawa rady innym użytkownikom
Odbiegam od tematu ale przypomnę Ci jak wypowiadał się w jednym z postów. Krytkował mnie że robie ok 20tyś km/ rocznie. Ok może nie wiele ale kto normalny robi terenówką 60-80 tyś :?: do tego są inne samochody. Poza tym co najciekawsze robi to po lasach :lol: ... Bzduraaa to 1. powinien auto co 3 lata zmieniac po drugie tyle robią handlowcy śmigający po drogach dzień w dzień. No chyba że NT sprzedaje Orzechy wiewiórką w lesie.

Nie bądźmy ignorantami...
Wróbel
 
Posty: 236
Dołączył(a): 12 paź 2008, 22:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Do właściciela forum

Postprzez Nahen/thor_ » 21 sty 2010, 17:46

Wróbel napisał(a):Odbiegam od tematu ale przypomnę Ci jak wypowiadał się w jednym z postów. Krytkował mnie że robie ok 20tyś km/ rocznie. Ok może nie wiele ale kto normalny robi terenówką 60-80 tyś :?: do tego są inne samochody. Poza tym co najciekawsze robi to po lasach :lol: ... Bzduraaa to 1. powinien auto co 3 lata zmieniac po drugie tyle robią handlowcy śmigający po drogach dzień w dzień. No chyba że NT sprzedaje Orzechy wiewiórką w lesie.

Nie bądźmy ignorantami...


Widzisz niestety może w Twoim świecie nie ma ludzi którzy pracuja samochodem w inny sposób niż "handlując" ale to świadczy tylko o Twoim świecie. Po to mam dwa samochody żeby nie zabić jednego w 2-3 lata. Gdybyś potrafił "uczciwie" cytować to zwróciłbyś uwagę, że pisałem że takie przebiegi robię rocznie STARYM TROOPEREM ktory od prawie 5 lat słuzy mi i do roboty i do jazdy na codzień i przez ten czas zrobił ponad 350 tysięcy. Niestety Trooper 3.o nawet gdyby byl zawsze w 100% sprawny to i tak nie bylby w stanie w więszości przypadków wjechac tam gdzie musze i przejechać bez problemów.
Tak więc jeżeli masz problem z tym, że problemy z ciśnieniem sterującym wtryskiem w silniku 3.o mogą być spowodowane zasyfionym filtrem przy pompie wysokiego ciśnienia (jak widzę jedyne usterki które mogą mieć te silniki to te które Ty i jeszcze kilka osób miało okazje "przerobić" innych nie ma prawa być "bo nie"), bądź z tym że ktoś uzywa samochodu do pracy a nie do zabawy i lansu to tylko i wyłącznie Twój problem. Swoja drogą jestem ciekawy czy ktokolwiek z grupy "wiedzących wszystko" o tym silniku w sytuacji w ktorej zetknie się z potrzeb wymiany filtra w silniku bedzi emiał na tyle "odwagi" zeby o tym napisać i się przyznać, że musiał to zrobić...

Od dziś obiecuję nie napisac złego słowa na Wasz ukochany silnik i samochód. Polecajcie dalej i nie zapomnijcie o polecaniu jedynych słusznych serwisów dla tego samochodu.

Dla mnie koniec tematu jakoś sobie radziłem ze swoimi samochodami do dziś więc nie widzę potrzeby walki i udowadniania komuś czegoś czego sam lepiej doświadcza.
Staruszka już nie ma :( 2001 3.0 DTi
Avatar użytkownika
Nahen/thor_
 
Posty: 1485
Dołączył(a): 09 kwi 2009, 00:01
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Do właściciela forum

Postprzez Wróbel » 22 sty 2010, 20:49

:D .. i tyle mistrzu pracujący starym trooperem... wytłumacz tylko jak robisz 80 tyś km po
Nahen/thor_ napisał(a): Niestety Trooper 3.o nawet gdyby byl zawsze w 100% sprawny to i tak nie bylby w stanie w więszości przypadków wjechac tam gdzie musze i przejechać bez problemów.
:?: :?: :?:

Nahen/thor_ napisał(a):bądź z tym że ktoś używa samochodu do pracy a nie do zabawy i lansu to tylko i wyłącznie Twój problem.

Lansujesz to ty się kolego z wiedzą której nie masz
Nahen/thor_ napisał(a):Od dziś obiecuję nie napisac złego słowa na Wasz ukochany silnik i samochód. Polecajcie dalej i nie zapomnijcie o polecaniu jedynych słusznych serwisów dla tego samochodu.

O wreszcie coś mądrego... napisałeś. Nie wiesz to nie pisz głupot :)2
Nahen/thor_ napisał(a):Dla mnie koniec tematu jakoś sobie radziłem ze swoimi samochodami do dziś więc nie widzę potrzeby walki i udowadniania komuś czegoś czego sam lepiej doświadcza.

No radzisz sobie wyśmienicie pozazdrościć. jak sam piszesz jedno auto masz żeby miejsce parkingowe zajmowało :)2 Zastanawiam się czy ty w ogóle masz Troopka 3.0dti :?: :ugeek:
Wróbel
 
Posty: 236
Dołączył(a): 12 paź 2008, 22:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Do właściciela forum

Postprzez zgredus » 23 sty 2010, 13:42

@ do wrobel: :)2 :)2 :)2
______________________________________________________________________________________________________________________________________

ad temat:
lata 90te,pamietam jak durna gawiedz reagowala na owczesne nowosci w samochodach: klima-a po co to potrzebne? centralny zamek i komputer: po co to potrzebne,do czego to moze sluzyc? :roll: sportem stalo sie udowadnianie na 1000 sposobow niecelowosci tego,bez czego dzisiaj żaden normalny czlowiek samochodu nie kupi (nawet terenowki).jesli dzisiaj ktos ma zamar smierdziec w swoim samochodzie (co niektorzy to lubia) to jego sprawa.tak samo jesli ktos chce (musi) poruszac sie po drogach czyms,czego silnik konstrukcyjnie przypomina serce niegdysiejszego drogowego szlagieru,zuka :lol: :lol: :lol: .nie moge jednak pojac,dlaczego domena tego foruma,stala sie fobia na pukcie samochodow doskonalszych od pralki wirnikowej czy recznej maszynki do miesa,bo faforyzowane tu zachowania normalne byly,ale kilkanascie lat wstecz.widocznie nie wszyscy zauwazyli uplyw czasu i przegapili zmiany.ale tak to juz jest w naszym polskim piekielku (gdzie prawo kopernika ma szczegolna wymowe) bo nigdzie jak tu nie da sie odczuc przasnosci ludzkich zachowan,zazdrosci,durnoty i tego,ze 'pieniadz' podly wypiera ten wartosciowy.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
glupota ludzka jest ja laska boska-bez granic... :lol: :lol: :lol:
zgredus
 

Re: Do właściciela forum

Postprzez kugel » 23 sty 2010, 15:03

@ zgredus: "glupota ludzka jest ja laska boska-bez granic... :lol: :lol: :lol:"...I jak łaska Boska spada na Nas z góry ,tzn. PRZYGNIATA :lol: :lol: :lol: , a analfabetyzm nie rażi nikogo , nie tylko techniczny , ortografia i polszczyzna również :shock: . .
Avatar użytkownika
kugel
 
Posty: 380
Dołączył(a): 28 mar 2009, 00:11
Lokalizacja: GB


Powrót do Działanie forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości