wiadomosci z forum w spamie

Wszystko co dotyczy funkcjonowania forum... Propozycje nowych działów, zmiany w obecnych, itp.

wiadomosci z forum w spamie

Postprzez mcgiver » 23 paź 2019, 23:31

Szukałem gdzie się podpiąć ,ale nie znalazłem adekwatnego tematu więc piszę nowy.
powiadomienia z forum lądują mi w spamie odkąd postawiłem kilka tygodni temu i aktywowałem nowy system win7 ultimate i nowego office'a prof plus 2016 ( wcześniej miałem 2013) na nowym lapku.
forum mam na białej liście i na pewno nie ma go na czarnej.
win7 ultimate i office znam od lat i wydaje mi się że poruszam się całkiem sprawnie po tych syfach ;)
wiem że to nie wina forum ,ale może macie jakieś pomysły bo mi się już skończyły :roll: ??
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: wiadomosci z forum w spamie

Postprzez pocieszny » 23 paź 2019, 23:34

a na jakiej poczcie to masz? bo często poczta sama z siebie wrzuca wiadomości z forów jako "spam", i trzeba odklikać adres jako "nie spam"
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: wiadomosci z forum w spamie

Postprzez mcgiver » 23 paź 2019, 23:46

niestety od 2001 roku cały czas jebane wp i od dłuższego czasu zastanawiam sie gdzie się przenieść z całym bagażem żeby to miało ręce i nogi (mam kilka tyś maili wśród których czasem sprzątam ) bo zaczyna mi coraz częściej wyjebywać różnicówkę :evil: jak się mi dublują wiadomości i widzę coraz więcej bezsensownych folderów tworzonych przez operatora których nie da się usunąć.
ze względu na smartfona od kilku lat mam również gmaila, ale korzystam z niego tylko tyle ile muszę :roll: ,
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: wiadomosci z forum w spamie

Postprzez Jake » 24 paź 2019, 00:52

Co do operatora, to nie kocham google, ale z darmowych hostingów poczty chyba nie aktualnie zadnej alternatywy dla gmaila. Albo jest do dupy albo płatna. No niby jest yahoo, ale oni znowu maja koneksje z Microsoftem :/

Mi Gmail usilnie i konsekwentnie ładował wszystkie maile od Fabryki4x4 w sprawie zamówienia tylnego zderzaka do spamu. Nie pomogly zadne ustawienia, white lista etc. Wszystko ladowało w SPAMie i ch****. Myslalem ze mnie szlag trafi. Nie znosze systemów ktore mysla i działaja za mnie. Praktycznie W OGOLE nie dostaje zadnego spamu bo nie podaje adresów mailowych gdzie popadnie, wiec najchetniej nie miałbym zadnych filtrów antyspamowych. Tylko ze nie da sie ich wyłaczyc. :evil:
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: wiadomosci z forum w spamie

Postprzez pocieszny » 24 paź 2019, 10:29

gmail ma małe załączniki i mało miejsca na poczcie
to takich rzeczy mam O2 i jest ok
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów


Powrót do Działanie forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron