Opel Monterey 3.2 V6 1992

Opisy naszych samochodów...

Re: Opel Monterey 3.2 V6 1992

Postprzez nig44 » 07 sie 2011, 09:48

No cóż, po pierwsze, należałoby napisać że na moment pisania tego postu dostał Pan ode mnie potwierdzenie przelewu zwrotnego, wysłanego wczoraj do Pana o godzinie 15.58 na podany przez Pana adres mailowy rwwk@o2.pl. Oczywiście że zaistniała z Panem sytuacja jest niedopatrzeniem i BŁĘDEM z naszej strony i za to przepraszam. Niemniej jednak o wiele łatwiej byłoby to rozwiązać poprzez dział reklamacji, on nie jest mityczny, mieści się w Warszawie na ul Jutrzenki 82. TELEFON 22 394-57-42 jest czynny od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 18stej w inne godziny i dni się Pan nie dodzwoni. Nie mniej jednak tego Pan zrobić nie mógł, mało tego skoro znalazł Pan mój prywatny mail, to nim Pan zaczął na tym forum wyzywać mnie od oszustów i naciągaczy, to chyba wypadałoby chociaż do mnie napisać. Z kolei przez te 7 wiadomości na forum które jeśli zajdzie potrzeba opublikuję, to nie bardzo wykazywał Pan jakąkolwiek chęć współpracy, tylko po kawałku musiałem z Pana wyciągać co się stało. Więc nie dziwię się że nie poradził Pan z taką czynnością jak złożenie reklamacji przez tel. Ja co tydzień rozpatruje co najmniej kilkanaście reklamacji (od 10 wzwyż) i jakimś cudem do mnie docierają, co sugeruję że jednak są ludzie zdolni do dodzwonienia do tego działu.


Co do allegro, i bredni które Pan piszę, oczywiście allegro ochrania kupującego, jest on ubezpieczony, jednak żeby dochodzić do ubezpieczenia to trzeba sprawę zgłosić na policję, proszę mi wierzyć nie ma możliwość że konto sprzedającego funkcjonuję a allegro wypłaca za niego odszkodowania, takie konto zostaje z urzędu zawieszone.

Co do kilkunastu kont na allegro które Pana zastanawiają. Po pierwsze kilkanaście to określenie na liczbę powyżej 10 i poniżej 20. My mamy 4, dlaczego już tłumaczę.

na koncie _FURA_ sprzedajemy części blacharskie oraz oświetlenie 4000 aukcji
na koncie _mechanica_ sprzedajemy tuning dopiero zaczynamy dodawać będzie ok 500 aukcji
na koncie aleja_mechanica sprzedajemy amortyzatory, sprężyny i wahacze. 300 aukcji
na koncie aleja_akcesoria sprzedajemy dywaniki podłogowe, maty bagażnika oraz wycieraczki 1000 aukcji

Każdy z tych kont jest obsługiwane przez inną osobę i dlatego żeby nie powstał burdel,czyli jedno konto na którym jest wszystko jest ich 4.

Ponieważ nie napisał Pan o tym że wczoraj dostał potwierdzenie przelewu. Pozwoliłem sobie je tu załączyć wraz z zamazanym Pańskim nazwiskiem oraz ostatnimi 4 cyframi z nr konta, gdyż to są Pańskie prywatne dane. I naprawdę proszę nie ciągnąć więcej tego tematu, niestety ale nie da Pan rady mnie zdeskredytować. Moja firma ma wady na poprawieniem których pracuję, ale podkreślam w żaden sposób nie jesteśmy oszustami. Tyle w temacie.
Załączniki
zwrot_2179.JPG
zwrot_2179.JPG (136.78 KiB) Przeglądane 1684 razy
nig44
 
Posty: 22
Dołączył(a): 24 cze 2011, 15:57

Re: Opel Monterey 3.2 V6 1992

Postprzez han » 07 sie 2011, 12:13

istotnie po negocjacjach na privie przekonałem niga do dokonania należnego zwrotu. nie obyło się to bez wyrzutów i złośliwości z jego strony vide kwota za niska by ukrywać sie na Karaibach. tymczasem pamiętajcie, że każda kwota przywłaszczonych pieniędzy w internecie kwalifikuje się do ścigania przez policję. z takim traktowaniem nie spotkałem się dotąd nigdy w żadnym sklepie w internecie w którym robiłem zakupy i żaden nie unikał kontaktu (listy od poczty polskiej odbieracie w innych godzinach?). Niemniej przeprosiny przyjmuję.
han
 

Poprzednia strona

Powrót do Nasze samochody

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości