Swiezo kupiony i poskladany

Opisy naszych samochodów...

Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez herbert » 25 sty 2018, 14:01

Witam
Kupilem takie cudo w niemczech z padnietym silnikiem 3.1td dziura w tuleji pewnie wtrysk lal,mialo to byc najpierw na handel , poskladalem go do kupy i mi sie nawet spodobal chodzi jak zegarek wiec zostawie go sobie i zrobie wyprawowke i gdzies dalej sie wybiore,bedzie to moje pierwsze 4x4.Rama i buda zdrowiutka,widac ze to w terenie nie latalo.
Zawieszenie ma trail master jaki lift to nie mam pojecia ale przedni zderzak jest na wysokosci 80cm a buda nie byla podnoszona,kapcie 33x12.5/15 general grabber at2 mial juz swiezutko nowki zalozone :)
Teraz trzeba mu troche wygladu zapodac, jakies orurowanie przodu i bokow no i bagaznik dachowy.Co byscie z doswiadczenia z ledow proponowali montowac na dachu 110cm 240w czy na zderzaku 80cm 180w bo nie mam pojecia i sie wacham jaka dlugosc kupic.Jesli ktos posiada jakies graty to prosze dac znac.
Załączniki
077.jpg
077.jpg (218.66 KiB) Przeglądane 15031 razy
Ostatnio edytowano 25 sty 2018, 17:41 przez herbert, łącznie edytowano 4 razy
herbert
 
Posty: 35
Dołączył(a): 31 gru 2017, 20:34
Lokalizacja: Stargard

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez FFK » 25 sty 2018, 14:13

Ładna maszyna :)
Jak bagażnik robisz to wrzuć od razu długi LED w nim na przodzie, z boków od razu robocze i po sprawie.
Był:
Opel Monterey 3,2 V6 1993r. - zepsuty w AB Servis :(

Obecnie w poszukiwaniu monterey/trooper :)
Avatar użytkownika
FFK
 
Posty: 725
Dołączył(a): 02 paź 2012, 20:12
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez miras7 » 25 sty 2018, 15:08

herbert napisał(a):Witam
Kupilem takie cudo w niemczech z padnietym silnikiem 3.1td dziura w tuleji pewnie wtrysk lal,mialo to byc najpierw na handel , poskladalem go do kupy i mi sie nawet spodobal chodzi jak zegarek wiec zostawie go sobie i zrobie wyprawowke i sie gdzies dalej wybiore,bedzie to moje pierwsze 4x4.Rama i buda zdrowiutka,widac ze to w terenie nie latalo.
Zawieszenie ma trail master jaki lift to nie mam pojecia ale przedni zderzak jest na wysokosci 80cm,kapcie 33x12.5/15 general grabber at2 mial juz swiezutko nowki zalozone :)
Teraz trzeba mu jakies orurowanie przodu i bokow zapodac no i bagaznik dachowy.Co byscie z doswiadczenia z ledow proponowali montowac na dachu 110cm 240w czy na zderzaku 80cm 180w bo nie mam pojecia i sie wacham jaka dlugosc kupic.

Skąd jesteś, bo jestem ciekaw jak robi to zawieszenie Trail Master?
Avatar użytkownika
miras7
 
Posty: 1779
Dołączył(a): 06 sie 2012, 19:41
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez pocieszny » 25 sty 2018, 15:27

3.1d i 33x12,5 hmm jakoś na wyprawy to auto się będzie średnio nadawać ;) dynamika żadna, a spalanie w kosmosie ;)
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez herbert » 25 sty 2018, 15:43

Mozliwe,ale za to prosty Traktor.
herbert
 
Posty: 35
Dołączył(a): 31 gru 2017, 20:34
Lokalizacja: Stargard

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez herbert » 25 sty 2018, 15:45

miras7 napisał(a):
herbert napisał(a):Witam
Kupilem takie cudo w niemczech z padnietym silnikiem 3.1td dziura w tuleji pewnie wtrysk lal,mialo to byc najpierw na handel , poskladalem go do kupy i mi sie nawet spodobal chodzi jak zegarek wiec zostawie go sobie i zrobie wyprawowke i sie gdzies dalej wybiore,bedzie to moje pierwsze 4x4.Rama i buda zdrowiutka,widac ze to w terenie nie latalo.
Zawieszenie ma trail master jaki lift to nie mam pojecia ale przedni zderzak jest na wysokosci 80cm,kapcie 33x12.5/15 general grabber at2 mial juz swiezutko nowki zalozone :)
Teraz trzeba mu jakies orurowanie przodu i bokow zapodac no i bagaznik dachowy.Co byscie z doswiadczenia z ledow proponowali montowac na dachu 110cm 240w czy na zderzaku 80cm 180w bo nie mam pojecia i sie wacham jaka dlugosc kupic.

Skąd jesteś, bo jestem ciekaw jak robi to zawieszenie Trail Master?


Stargard Szczecinski,ja tobie nic nie powiem czy dobrze czy zle porownania nie mam.
herbert
 
Posty: 35
Dołączył(a): 31 gru 2017, 20:34
Lokalizacja: Stargard

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez Jake » 25 sty 2018, 16:03

pocieszny napisał(a):3.1d i 33x12,5 hmm jakoś na wyprawy to auto się będzie średnio nadawać ;) dynamika żadna, a spalanie w kosmosie ;)

To co Twoim zdaniem nadaje sie na wyprawy jak nie wlasnie stary prosty diesel? :P

btw. czy ja dobrze widze na pierwszym zdjeciu niemiecka naklejke EURO4 na szybie? :P W Dieslu z '92r? Ktos chyba mocno popłynął z fantazja.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez herbert » 25 sty 2018, 16:19

Jake napisał(a):
pocieszny napisał(a):3.1d i 33x12,5 hmm jakoś na wyprawy to auto się będzie średnio nadawać ;) dynamika żadna, a spalanie w kosmosie ;)

To co Twoim zdaniem nadaje sie na wyprawy jak nie wlasnie stary prosty diesel? :P

btw. czy ja dobrze widze na pierwszym zdjeciu niemiecka naklejke EURO4 na szybie? :P W Dieslu z '92r? Ktos chyba mocno popłynął z fantazja.

No :D Niemcy tez kombinuja by jezdzic po centrum,Jak zobaczylem te euro4 to sie ucieszylem i odrazu schylilem sie zeby to wyciac i sprzedac,a tam lipa nic nie ma.
herbert
 
Posty: 35
Dołączył(a): 31 gru 2017, 20:34
Lokalizacja: Stargard

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez miras7 » 25 sty 2018, 16:55

herbert napisał(a):
miras7 napisał(a):
herbert napisał(a):Witam
Kupilem takie cudo w niemczech z padnietym silnikiem 3.1td dziura w tuleji pewnie wtrysk lal,mialo to byc najpierw na handel , poskladalem go do kupy i mi sie nawet spodobal chodzi jak zegarek wiec zostawie go sobie i zrobie wyprawowke i sie gdzies dalej wybiore,bedzie to moje pierwsze 4x4.Rama i buda zdrowiutka,widac ze to w terenie nie latalo.
Zawieszenie ma trail master jaki lift to nie mam pojecia ale przedni zderzak jest na wysokosci 80cm,kapcie 33x12.5/15 general grabber at2 mial juz swiezutko nowki zalozone :)
Teraz trzeba mu jakies orurowanie przodu i bokow zapodac no i bagaznik dachowy.Co byscie z doswiadczenia z ledow proponowali montowac na dachu 110cm 240w czy na zderzaku 80cm 180w bo nie mam pojecia i sie wacham jaka dlugosc kupic.

Skąd jesteś, bo jestem ciekaw jak robi to zawieszenie Trail Master?


Stargard Szczecinski,ja tobie nic nie powiem czy dobrze czy zle porownania nie mam.

Dlatego pytałem skąd jesteś, bo jak to pierwszy Montek (pierwsze 4x4) to porównania nie masz i sam bym musiał. Ale za daleko. Chyba, że się wybiorę gdzieś do Szczecina do gościa od którego kupiłem opony na początku grudnia i do tej pory ich nie mam :evil:
Avatar użytkownika
miras7
 
Posty: 1779
Dołączył(a): 06 sie 2012, 19:41
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez pocieszny » 25 sty 2018, 17:46

Jake napisał(a):
pocieszny napisał(a):3.1d i 33x12,5 hmm jakoś na wyprawy to auto się będzie średnio nadawać ;) dynamika żadna, a spalanie w kosmosie ;)

To co Twoim zdaniem nadaje sie na wyprawy jak nie wlasnie stary prosty diesel? :P

stary prosty diesel może się i nadaje ale nie do kapci 33x12,5 :)21
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez FFK » 25 sty 2018, 21:38

miras7 napisał(a):Dlatego pytałem skąd jesteś, bo jak to pierwszy Montek (pierwsze 4x4) to porównania nie masz i sam bym musiał. Ale za daleko. Chyba, że się wybiorę gdzieś do Szczecina do gościa od którego kupiłem opony na początku grudnia i do tej pory ich nie mam :evil:

Po drodze mnie zabierz to coś pomogę z ta windykacją :twisted:
Był:
Opel Monterey 3,2 V6 1993r. - zepsuty w AB Servis :(

Obecnie w poszukiwaniu monterey/trooper :)
Avatar użytkownika
FFK
 
Posty: 725
Dołączył(a): 02 paź 2012, 20:12
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez miras7 » 25 sty 2018, 23:09

FFK napisał(a):
miras7 napisał(a):Dlatego pytałem skąd jesteś, bo jak to pierwszy Montek (pierwsze 4x4) to porównania nie masz i sam bym musiał. Ale za daleko. Chyba, że się wybiorę gdzieś do Szczecina do gościa od którego kupiłem opony na początku grudnia i do tej pory ich nie mam :evil:

Po drodze mnie zabierz to coś pomogę z ta windykacją :twisted:

:D :)2
Avatar użytkownika
miras7
 
Posty: 1779
Dołączył(a): 06 sie 2012, 19:41
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez piotrck » 26 sty 2018, 08:51

Kolega szuka auta. Byłem z nim na dwóch wizjach lokalnych aut........... Musowo trzeba zapakować się w pięciu do auta i życzyć zwrotu kosztów paliwa od właścicieli tych perełek aut nie bitych . Co potrafią wymyśleć sprzedający ........to jest niesamowite.

https://m.youtube.com/watch?v=ZPnkd-TTrJU
Hasta la Victoria Siempre.
3,1 LTD 97r
piotrck
 
Posty: 1357
Dołączył(a): 17 sie 2011, 10:25
Lokalizacja: Kielce

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez Jake » 26 sty 2018, 11:25

pocieszny napisał(a):
Jake napisał(a):
pocieszny napisał(a):3.1d i 33x12,5 hmm jakoś na wyprawy to auto się będzie średnio nadawać ;) dynamika żadna, a spalanie w kosmosie ;)

To co Twoim zdaniem nadaje sie na wyprawy jak nie wlasnie stary prosty diesel? :P

stary prosty diesel może się i nadaje ale nie do kapci 33x12,5 :)21

Ja tam nie widze Montka na czymś mniejszym niż 33", bo wyglada jak deskorolka i ryje brzuchem ;)
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez mcgiver » 26 sty 2018, 13:30

te auta są do w miarę bezawaryjnego jeżdżenia a nie oglądania ;)
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez Jake » 26 sty 2018, 15:19

mcgiver napisał(a):te auta są do w miarę bezawaryjnego jeżdżenia a nie oglądania ;)

Te auta wygladaja dobrze i dobrze sobie radza w terenie pod warunkiem rozsadnego przygotowania ;)
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez pocieszny » 26 sty 2018, 15:49

Jake napisał(a):Ja tam nie widze Montka na czymś mniejszym niż 33", bo wyglada jak deskorolka i ryje brzuchem ;)

taaa tylko do 33 i 3,1 to reduktor do ruszania pod górke :)21 :)3 nie daj boziu jeszcze po kamienistym :)21
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez Jake » 26 sty 2018, 15:53

pocieszny napisał(a):
Jake napisał(a):Ja tam nie widze Montka na czymś mniejszym niż 33", bo wyglada jak deskorolka i ryje brzuchem ;)

taaa tylko do 33 i 3,1 to reduktor do ruszania pod górke :)21 :)3 nie daj boziu jeszcze po kamienistym :)21

To wychodzi na to ze ludzie Patrolami z 2.8 na 35" nie powinni w ogole wyjezdzac z podwórka, a Azje objezdzaja dookoła ;)
A czy spalanie w kosmosie, ja wiem? 11-12l ropy? To w porównaniu z aptetytem silników iskrowych podobnej pojemnosci wyjatkowo niski wynik.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez pocieszny » 26 sty 2018, 16:18

trooper w benzynienie nie pali dużo więcej niż diesel (31cali 12l na 33calach 14l beny) co po zapodaniu gazu wychodzi jak większe kombi w dieslu, serio nie spieraj się ze mną o ekonomike przez 8 lat używania zrobiłem ponad 250kkm na oponie minimum 32 cale ;) troche świata zjeździłem :) można nie lubić jazdy beną lub mieć inne upodobania ale jeśli chodzi o ekonomie, diesel niestety wypada bardzo blado w porównaniu do beny w trooperze, o prędkościach przelotowych nie wspomne, utrzymując prędkość przelotową autostrady 130-140km/h zabijesz diesla w trooperze w 2 dni najwyżej

porównywanie parcha do troopera też nie jest dość szczęścliwe (zupełnie inaczej zestopniowany napęd mam patrola wiem jak się nim jeździ byłem nim 2 razy na szeroko pojętej Syberii między innymi) tam gszie parcg na 33 przyśpiesza w miare żwawo niestety trooper już nie (co odbija się na spalaniu dość mocno :)21 parch na 35 nie zamyka się w mniej niż 15 lekką nogą licząc :)21 )
ogólnie do diesla uważam że 33 to za duża opona zwłąszcza szeroka na 12,5 sam mam w trooperze 33x12 ale mam 60 kucy więcej, więc jest czym zakręcić, a szału z dynamiką niestety już nie ma ;) na dalsze wyjazdy wkładam max 265x75r16 lub 235x85R16 (32x10,5/32x9) bo to najbardziej ekonomiczne rozmiary opon do troopera i serio wycieczkowóz nie potrzebuje więcej, a z zewnątrz dramatycznej różnicy nie widać :)21
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez Jake » 26 sty 2018, 16:53

pocieszny napisał(a):trooper w benzynienie nie pali dużo więcej niż diesel (31cali 12l na 33calach 14l beny) co po zapodaniu gazu wychodzi jak większe kombi w dieslu, serio nie spieraj się ze mną o ekonomike przez 8 lat używania zrobiłem ponad 250kkm na oponie minimum 32 cale ;) troche świata zjeździłem :) można nie lubić jazdy beną lub mieć inne upodobania ale jeśli chodzi o ekonomie, diesel niestety wypada bardzo blado w porównaniu do beny w trooperze, o prędkościach przelotowych nie wspomne, utrzymując prędkość przelotową autostrady 130-140km/h zabijesz diesla w trooperze w 2 dni najwyżej

porównywanie parcha do troopera też nie jest dość szczęścliwe (zupełnie inaczej zestopniowany napęd mam patrola wiem jak się nim jeździ byłem nim 2 razy na szeroko pojętej Syberii między innymi) tam gszie parcg na 33 przyśpiesza w miare żwawo niestety trooper już nie (co odbija się na spalaniu dość mocno :)21 parch na 35 nie zamyka się w mniej niż 15 lekką nogą licząc :)21 )
ogólnie do diesla uważam że 33 to za duża opona zwłąszcza szeroka na 12,5 sam mam w trooperze 33x12 ale mam 60 kucy więcej, więc jest czym zakręcić, a szału z dynamiką niestety już nie ma ;) na dalsze wyjazdy wkładam max 265x75r16 lub 235x85R16 (32x10,5/32x9) bo to najbardziej ekonomiczne rozmiary opon do troopera i serio wycieczkowóz nie potrzebuje więcej, a z zewnątrz dramatycznej różnicy nie widać :)21

Ekonomia rodzaju paliwa zawsze bedzie identyczna.
GAZ < DIESEL < BENZYNA - w kolejnosci od najtanszych do najdrozszych w zł/km. Ja nie lubie jazdy benzyniakiem i nie lubie instalacji gazowych. Nie jest to gleboko zakorzeniona bezpodstawna nienawisc. Jezdzilem i tym i tym. Majac wybor prawie zawsze wybiore diesla. Wyajtkiem bylaby chyba jazda po miescie na krotkei dystanse, ale nie spodziewam sie miec takiego zapotrzebowania.
Latałem kilka tygodni Fordem Explorerem 4.0V6 noPb+LPG 205KM i obiektywnie trzeba przyznac ze zbierał sie lepiej niz moj Montek, przy wyzszych predkosciach tez wiadomo - ciszej w kabinie i bardziej zdrowe dla silnika.
Patrola nie miałem, ale 3.1TDI jezdze 4 rok (najpierw swapowany we Frocie na 32x10.5", teraz Monterey - na razie niestety jakies szosowe cos w rozmiarze 31")i ja ten silnik wprost uwielbiam, uwazam ze moment obrotowy jest naprawde wystarczajacy i nie narzekalem nigdy na brak mocy. Spalanie zamyka mi sie w przedzialemi sie od 10 do 13litrów, rozpedza sie.... dostojnie i potem komfortowo utrzymuje te 120km/h przy akceptowalnym poziomie glosnosci i obrotach.
Co do Patrola, na czym polega glowna roznica? Masz na mysli przekladnie główna czy poszczegolne przelozenia skrzynki biegów? Dlaczego uwazasz ze Montek jest pod tym wzgledem gorszy? Owszem, nie byloby zlym rozwiazaniem po zwiekszeniu rozmiaru kol zwolnic przelozenia w mostach, ale nie sa to nazbyt latwo dostepne czesci.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez herbert » 26 sty 2018, 17:26

Wiecie co, mi jest totalnie obejetne czy to diesel czy bezyna poprostu kupilem to co mi sie trafilo, byla by bezyna to tez bym sie cieszyl ale osobiscie uwazam ze udanego starego diesla nic nie zastapi.Mam totalnie wyj!@#$ne czy spali 3 litry mniej czy wiecej.Bardziej mnie interesuje żeby auto bylo zajebiste i za grosze grat tak jak stoji zrobiony kosztuje mnie 2700zl i jeszcze drugiegie calego mam na czesci.Zesra mi sie gdzies to zawsze go zrobie bo ciup ciup pojecia o gratach mam chyba ze sie spali to wtedy zostawie i pujde w pizdu.Powiem wam jeszcze specjalnie nim nie pojezdzilem jesli uznam ze kapcie za duze na dalekie trasy to poprostu je zmienie i po temacie,a moze uda mi sie go troche podkrecic ale najpierw musze uznac ze jest za slaby mam na to jesze troche czasu zastanowie sie bo narazie od cholery mam roboty przy innych gratach.A jeszcze jedno wycieczki to nie wyscigi na czas.
herbert
 
Posty: 35
Dołączył(a): 31 gru 2017, 20:34
Lokalizacja: Stargard

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez mcgiver » 26 sty 2018, 17:52

za te pieniądze to zajebisty zakup :)2 .
jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki także jak mi by sie trafiła taka okazja to zaraz go spieniężam i kupuję 3.2 :)21
Tak poważnie to jednemu za młodu przekręciło sie trybko w głowie na dizle innemu na benę i dyskusja nie ma sensu, ale dizle dziś nie są ani ekonomiczne ani ekologiczne , Niemniej jednak kazdy ma prawo jeżdzić czym chce do czasu aż rząd nie wypracuje mechanizmu wycofywania dizli z rynku , jak stare piece do centralnego :roll:
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez PiotrR » 26 sty 2018, 21:00

Jeszcze parę lat i będziemy jeździć od gniazdka do gniazdka,stale monitorowani co do stylu jazdy. Więc cieszmy się ostatnimi latami wolnej motoryzacji.
Takie kombi 3.1
PiotrR
 
Posty: 2154
Dołączył(a): 30 cze 2011, 20:20
Lokalizacja: WGM

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez herbert » 26 sty 2018, 21:17

mcgiver napisał(a):za te pieniądze to zajebisty zakup :)2 .
jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki także jak mi by sie trafiła taka okazja to zaraz go spieniężam i kupuję 3.2 :)21
Tak poważnie to jednemu za młodu przekręciło sie trybko w głowie na dizle innemu na benę i dyskusja nie ma sensu, ale dizle dziś nie są ani ekonomiczne ani ekologiczne , Niemniej jednak kazdy ma prawo jeżdzić czym chce do czasu aż rząd nie wypracuje mechanizmu wycofywania dizli z rynku , jak stare piece do centralnego :roll:

Dokladnie tak jak piszesz dyskusja bez sensu,chyba ze ktos ma zamiar takim czyms na codzien jezdzic , mnie to akurat nie kreci i jest mi obojetne czy to duzo pali czy malo i czy jest ekologiczne,szlak by mnie trafil jak bym mial jezdzic takim traktorem na codzien.Grata robie tylko bo mam widzimisia na wycieczke a pozniej jesli wroci to do zyda.
herbert
 
Posty: 35
Dołączył(a): 31 gru 2017, 20:34
Lokalizacja: Stargard

Re: Swiezo kupiony i poskladany

Postprzez herbert » 26 sty 2018, 21:31

Dzis grat dostal nowy uzywany wal przedni,bo na stary z luzem na krzyzaku kupca mialem.Przegladnełem zawieszenie i jest ok.No i ciagne kabelki pod hologeniki by ciup jasniej bylo.A i nowy audio system dostanie by milej sie jechało.
Załączniki
004.jpg
004.jpg (250.95 KiB) Przeglądane 14911 razy
002.jpg
002.jpg (163.92 KiB) Przeglądane 14911 razy
001.jpg
001.jpg (203.16 KiB) Przeglądane 14911 razy
herbert
 
Posty: 35
Dołączył(a): 31 gru 2017, 20:34
Lokalizacja: Stargard

Następna strona

Powrót do Nasze samochody

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości