Karol - Isuzu Trooper 2.8 TDi '91 - Zamość

Opisy naszych samochodów...

Karol - Isuzu Trooper 2.8 TDi '91 - Zamość

Postprzez karol » 13 paź 2008, 12:09

Witam wszystkich forumowiczów, swoją przygodę z Trooperem rozpocząłem ponad rok temu gdy kupilismy ten pojazd żeby transportować naszą żaglówkę, niestety jak się okazało, pierwszy zakup był nietrafny gdyż stan pojazdu a w zasadzie jego podwozia i ramy nie pozwalał na dalszą eksploatację - nie ma to jak kupować samochód po zmroku. Tym samym zostaliśmy z kupą złomu i sprawnym silnikiem i napędami, postanowiliśmy kupić drugi model jednak z uszkodzonym silnikiem, udało się... po przekładce silnika Trooper jeździ już parę miesięcy, jedyne co się dolewa to paliwo i choć jak na mój gust powinien mieć trochę więcej mocy jak na swój silnik to i tak sprawuje się doskonale. Jest ekonomiczny, średnio pali koło 7-8 litrów co zdecydowanie mnie zadawala, w ciężkim terenie go nie testowałem ale myślę że by sobie poradził ;) teraz może jakieś zdjęcie...

Obrazek

Pozdrawiam
Karol z Zamościa
woj.Lubelskie
Trooper '91 2.8 TDi
Avatar użytkownika
karol
 
Posty: 94
Dołączył(a): 13 paź 2008, 11:32
Lokalizacja: Zamość

Re: Karol - Isuzu Trooper 2.8 TDi '91 - Zamość

Postprzez wichura 75. » 29 paź 2008, 00:41

Witam.Karol super ze zacząłeś pierwszy ze zdjęciami :D autko super masz (czy Ty przypadkiem nie mykasz na rybki tą łódką?) ja swojego właśnie pod wyprawy na ryby kupiłem (przedewszystkim) prawie całe wyspy zjezdziłem w poszukiwaniu rzek (dobrych) nawet w Loch Ness byłem ale potwora nie złapałem :D hahaha .W sierpniu miałem być na łososiach w Szwecji ale plany sie popiepszyły i lipa z tego wyszła :( może następnym razem :)21 .ps. samochody na razie się nie psują (odpukać ! to można na inne tematy pogadać) a ten dział jest o ?.......... naszych samochodach ,pozdrawiam serdecznie romek
isuzu D-MAX 3.0 TDI
Avatar użytkownika
wichura 75.
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 paź 2008, 21:24
Lokalizacja: Omagh

Re: Karol - Isuzu Trooper 2.8 TDi '91 - Zamość

Postprzez wichura 75. » 29 paź 2008, 01:49

isuzu D-MAX 3.0 TDI
Avatar użytkownika
wichura 75.
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 paź 2008, 21:24
Lokalizacja: Omagh

Re: Karol - Isuzu Trooper 2.8 TDi '91 - Zamość

Postprzez karol » 30 lis 2008, 14:04

witaj, to żaglówka ale rybki też można z niej łapać :) a jej zbiornik docelowy - jeziorak :) koło Iławy... ;)
Trooper '91 2.8 TDi
Avatar użytkownika
karol
 
Posty: 94
Dołączył(a): 13 paź 2008, 11:32
Lokalizacja: Zamość


Powrót do Nasze samochody

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości