Spring offroad challenge

Spring offroad challenge

Postprzez DeluxeOFF » 27 sty 2019, 18:05

Siemka,
Wybieram się pod koniec marca na rajd do Buszkowa, okolice Chojnic. Wiecie czego się spodziewać? Jaki teren jest tam najczęściej spotykany. Pytam żeby nie brać multum niepotrzebnych gratów, wziąć tylko niezbędne minimum. Daleko, że mam 4 osoby w aucie, rajd dwu dniowy, więc średnio będzie z miejscem na graty. Macie jakieś doświadczenia z tamtejszymi terenami? ;)
3.1 LTD Sport Wagon :lol:
DeluxeOFF
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2013, 13:49
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Spring offroad challenge

Postprzez gsxr1100_1980 » 28 sty 2019, 10:40

Cześć, jestem z Bydgoszczy, do Buszkowa mam 20km., znajomi najmowali mnie żebym woził ich na ryby na jedno z jezior w buszkowie, jak się raz wybrali osobówką, to koniem ich wyciągali, bo ciągnik nie mógł tam wjechać, mówię o porze deszczowej. Byłem tam raz na rajdzie, ale nie jako uczestnik, tylko obsługa (woziłem sędziów na punkty kontrolne). Teren zaje...ty na rajdy, jeziora, jeziorka, bagna, rzeczki, zjazdy, podjazdy że miałem problem zejść na pieszo. Wybierałem się tam kiedyś sam na pojeżdżawkę, ale znajomi mi odradzili. Sąsiad wybrał się z ojcem Parchem na taki wypad, to auto stało dwa dni w jeziorze, zanim dojechał tam ciągnik. Polecam ten teren na rajdy, napewno się tam pojawię, ale raczej jako gapie, a nie uczestnik, nie uśmiecha mi się teraz ładować kasę na szkody powstałe w aucie podczas rajdu, mam inne wydatki.
Opel Monterey 3.1 92r. Lift: jakieś 5", 35x12.5x15 , DWM-13500lbs, led: OSRAM-OPTIC 230w. Blokada 100%.
Dwa koła:-do podnoszenia adrenaliny ZX-10R 200KM.
- do turystyki ZRX 1200R.
gsxr1100_1980
 
Posty: 245
Dołączył(a): 30 gru 2012, 21:53
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Spring offroad challenge

Postprzez DeluxeOFF » 28 sty 2019, 13:23

Spoko,
dzięki za info. Czyli jednak trzeba brać sprzęt, asekuracje itd. Jak nie stanie się tragedia to będziemy na pewno obecni. Jadę w wyczynie, srebrny LTD 3.1 łatwo poznasz, zapraszam. Zajdzie się w aucie gorąca kawa i piloci zadbają nie tylko o kawę znając ich :lol: :lol:
3.1 LTD Sport Wagon :lol:
DeluxeOFF
 
Posty: 147
Dołączył(a): 17 wrz 2013, 13:49
Lokalizacja: Ciechanów


Powrót do Rajdy, zloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości