Isuzu D-Max II 2.5D 163KM a filtr DPF

Isuzu D-Max II 2.5D 163KM a filtr DPF

Postprzez magda621 » 14 wrz 2018, 12:34

Siemaneczko Panowie!

Jak wasz filtr DPF się sprawuje? Mój coś ostatnio szwankuje, bo jak jadę to strasznie auto dymi i się okazało,że mam zapchany DPF. Nie wiem kurcze czy mam teraz nowy filtr kupować czy da się jakoś ten mój zregenerować? Orientujecie się coś w tym temacie?

Z góry dzięki za pomoc ;)
magda621
 

Re: Isuzu D-Max II 2.5D 163KM a filtr DPF

Postprzez PiotrR » 14 wrz 2018, 21:39

Znajdź 100 km autostrady i przejedz je z maksymalną dozwoloną prędkością .Jeśli to nie oczyści filtra to masz drogi problem.Poczytaj o obsłudze tego urządzenia ,obroty silnika czasem same wzrastają i auto dymi nie należy wtedy wyłączać silnika filtr się sam oczyszcza.
Nie wiem co ma to wspólnego z ekologią, kolejny gadżet za który musimy zapłacić :)3
Takie kombi 3.1
PiotrR
 
Posty: 2154
Dołączył(a): 30 cze 2011, 20:20
Lokalizacja: WGM

Re: Isuzu D-Max II 2.5D 163KM a filtr DPF

Postprzez mcgiver » 14 wrz 2018, 22:16

piotr R napisał(a):Znajdź 100 km autostrady i przejedz je z maksymalną dozwoloną prędkością .Jeśli to nie oczyści filtra to masz drogi problem.Poczytaj o obsłudze tego urządzenia ,obroty silnika czasem same wzrastają i auto dymi nie należy wtedy wyłączać silnika filtr się sam oczyszcza.
Nie wiem co ma to wspólnego z ekologią, kolejny gadżet za który musimy zapłacić :)3

no własnie :lol: ; filtrowanie czastek stałych po to by w końcu je spalic jak lokomotywa ze zdwojona siłą i szkodliwością :)3
tego kto to wymyślił zieloni powinni zamknąć do paki na dożywocie :)21
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec


Powrót do Pozostałe Isuzu (D-max, Vehicross, Axiom, itp.)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron