1993 Opel Monterey 3,1d

1993 Opel Monterey 3,1d

Postprzez Nazhir » 29 sie 2018, 11:46

Do sprzedania mój Monterey.

Opisywany w tym wątku:
viewtopic.php?f=34&t=6876

Rocznik 1993, więc załapał się na OC za 200 pln :)21 Przegląd ważny do lipca 2019.

Trochę miałem z nim przygód, ale auto doprowadzone do porządku. Wykonany remont silnika (wymiana turbo, pompy olejowej, przegląd silnika). Autko ma sporo nowych części (wychodzę z założenia, że lepiej zrobić raz, a porządnie, niż drutować na używkach) - nowa chłodnica, nowe sprzęgiełka, zrobione całe zawieszenie, wszystkie tuleje nowe, nowe hamulce, łożyska, nowy akumulator etc. Klima mrozi jak szalona (nie trzeba nabijać). Autko podniesione na ramie i na zawieszeniu. Wyciągarka sprawna, rama pospawana i zabezpieczona.

Auto przyjemnie jeździ, nie pływa, nie buja, przyjemnie sztywne. Prędkość przelotowa 80-100kph jest absolutnie komfortowa, a jak ktoś się uprze, to i 120kph może pojechać dłużej :D

Opony Globgum AT 265/75 R16, jakieś 12 mm bieżnika.

Miałem w planach remont blacharki, ale wg mnie to bez sensu, bo autem byłoby wtedy żal wjechać do lasu.

Tak autko jeździ i tylko taki 'teren' widziało za moich czasów
https://www.youtube.com/watch?v=u9JFPW4fSEA

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Co jest do zrobienia:
- obrotomierz nie działa
- ręczny nie działa
- jeśli się wleje więcej niż pół baku, to cieknie

Do auta dodaję
- CB Radio
- HiLifta
- jakieś części, które mam w garażu

Powody sprzedaży:
1. mam już nowe 4x4, a ten stoi i nie ma czasu nim jeździć (Monterey przejechał przez dwa lata około 3000 km)
2. nie mogę na nie odliczać VATu i podatku, a dla mojej działalności jest to istotne
3. mam go już dwa lata, a zwykle tyle trzymam u siebie auto.
4. to jest piąte auto i nie mam naprawdę gdzie go trzymać :)21

Autko na chwilę obecną jest sprawne (jutro jedzie do elektryka, żeby wstawił silniczki do tylnych szyb), wg mnie zadbane i w całkiem niezłym stanie technicznym jak na 25 lat.

Cena: 11,000 pln do negocjacji, a 10,000 pln bez negocjacji :)21

telefon: 600-811-087

pozdrawiam
1993 Opel Monterey 3,1D
Nazhir

Powrót do Sprzedam