Sprzedam 3 x trooper 2,6

Sprzedam 3 x trooper 2,6

Postprzez matee » 18 maja 2011, 10:30

2 troopery po kapitalnym remoncie jeden do sprzedania w całości 2 rodzaje kół do wyboru za odpowiednią dopłatą simexy albo kopie mickey'a rozmiar 33 cale auto przeszło remont kapitalny rama jest jak nowa ( nic nie było wstawiane tylko piaskowana malowana 4 razy i zabezpieczona od środka tarcze jak nowe klocki nowe w silniku wymienione wszystkie simeringi nic nie cieknie przebieg 178 tys oryginalny za co mogę poświadczyć świetnym stanem silnika jest zalany półsyntetykiem i stan utrzymuje się bez zmian nie ma gazu i ja go nie wsadzam ponieważ szkoda mi silnika spalanie jest na tyle rozsądne że jeździ się taniej niż patrolem wiec odpuściłem temat gazu co do dwóch pozostałych to czarny rok temu miał kompletny remont ale silnik się skończył więc postanowiłem wsadzić tam większy moto jednak brak czasu nie pozwala auto ma cały nowy zawias przedni końcówki sworznie oaz górne i dolne silentblocki nowe klocki w środku ma fotele kubełkowe recaro oryginalne z troopera istnieje możliwośc kupna w całości co do ramy podobnie jak w czerwonym była piaskowana i malowana 4 razy z tym że tam byłą ospawana bo byłą w stanie średnim ale teraz jest lux mosty skrzynia elementy silnika szyby co tylko chcenie silnik 2,6 dobrym stanie pisać pytać dzwonic 665883003 do krakowa dowóz za przysłowiowe piwo luz odbiór osobisty w tarnobrzegu woj podkarpackie
Za odwagę trzeba płacić Strach jest za darmo.
Tel: 506-597-011
Avatar użytkownika
matee
 
Posty: 335
Dołączył(a): 15 kwi 2011, 13:19
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Sprzedam 3 x trooper 2,6

Postprzez matee » 18 maja 2011, 10:35

https://picasaweb.google.com/mateusz.zy ... dMajowy02# tutaj zdjęcia czarnego w chwilach świetności auto ma dodatkowo zrobioną blacharkę podłogi oraz podcięty tył aby weszły duże koła
Za odwagę trzeba płacić Strach jest za darmo.
Tel: 506-597-011
Avatar użytkownika
matee
 
Posty: 335
Dołączył(a): 15 kwi 2011, 13:19
Lokalizacja: Tarnobrzeg


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości