Sprzedam Troopka MV6

Sprzedam Troopka MV6

Postprzez koneserzy » 04 paź 2012, 20:20

Witam, w zwiazku z brakiem czasu na zabawy typu off road itd zmuszony jestem do oddania swojego potworka, a mianowicie Isuzu Troopera rocznik chyba "91 wersja Magik. Autko przeszlo szereg zmian poczawszy od polibuszy amortyzatorow ironman podniesienia itd skonczywszy na swapie silnika na 3,0 MV6 z omegi. Auto słusznie nazwałem potworkiem ponieważ to co daje ten silnik w słowach można określić jako monstrualna moca i siła.. w zwiazku z totalnym brakiem czasu auto stoi porzucone od pol roku, ostatnie odpalenie zakonczylo sie szybkim zagrzaniem silnika i tutaj sa dwie opcje: albo padla uszczelka pod glowica albo (na co bardziej stawiam) zabita jest chlodnica po ostatniej (pol roku wstecz) ostrej kapieli blotnej, która to fachowo pomogła obkleić błotkiem szczelnie w.w. organ;) ale zakladac nalezy najgorsze ponieważ zależy mi na uczciwej sprzedazy a raczej pozbyciu sie z racji braku miejsca na podwórku. Do auta posiadam szereg rzeczy które dorzucam jako gratisy do auta ponieważ mnie się nie przydadza a dla nastepnego wlasciciela moga okazac sie kluczowe przy reaktywacji potwora:
-silnik 2,5 v6 z peknietym rozrzadem
-markowe sprzegielka manualne, ktore pewnie da sie odratowac (obecnie napedy dolanczane sa za pomoca klucza plaskooczkowego;)
-tylni zderzak off roadowy
-fotele skorzane z fiata coupe turbo (piekne kubelki w idealnym stanie ktore mialy nadac sportowego charakteru)
-4 zupełnie nowe halogeny chromowane na dach
-bikseony ktore w nocy w lesie daja super swiatlo
-zalozony nowy most przedni
-radio cb cd antena
- itp itd
NIe handluje autami, w to swego czasu wpakowalem okolo 10 tys (nikt nie musi wierzyc bo ja tez bym nie uwierzyl) W aucie jest swieze oplacane na biezaco OC i wazny przeglad. auto jest pomalowane w czarnym macie. Cena jaka mi sie marzy to 2200 zl jednak musze napisac do negocjacji. auto jest dla kogos kto ma spore aspiracje ale przede wszystkim sporo czasu ktorego to potrzeba na odratowanie auta. obecnie nalezalo by usunac z wewnatrz troche blota bo nie ukrywam ze mozna gdzie niegdzie je napotkac.
koneserzy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27 gru 2011, 00:15

Re: Sprzedam Troopka MV6

Postprzez mikusien » 04 paź 2012, 20:45

Witam!
Wstaw kolego moze jakies zdiecia ;)
Avatar użytkownika
mikusien
 
Posty: 494
Dołączył(a): 23 paź 2011, 16:48
Lokalizacja: GNIEZNO

Re: Sprzedam Troopka MV6

Postprzez matee » 05 paź 2012, 00:22

Jestem zainteresowany Kupnem auta napisz gdzie to stoi i się dogadamy :D Wyślij swój numer na PW będę dzwonił.
Ostatnio edytowano 07 paź 2012, 01:03 przez matee, łącznie edytowano 1 raz
Za odwagę trzeba płacić Strach jest za darmo.
Tel: 506-597-011
Avatar użytkownika
matee
 
Posty: 335
Dołączył(a): 15 kwi 2011, 13:19
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Sprzedam Troopka MV6

Postprzez marcinoski » 06 paź 2012, 20:55

poprosze zdj na maila : gruba8@buziaczek.pl
pozdrawiam
MOC JEST BOGIEM DIESEL NAŁOGIEM TURBO ZABAWĄ A TROOPER PODSTAWĄ
marcinoski
 
Posty: 149
Dołączył(a): 29 sie 2011, 14:22
Lokalizacja: wrocław (kotowice)

Re: Sprzedam Troopka MV6

Postprzez ByKoks » 07 paź 2012, 23:38

To jest poproszę jakaś fotke na meila bo akurat szukam czegos w miare przyzwoitego: tanothers@gmail.com
nie ma dróg nie do pokonania, są tylko takie z którymi Trooper ma problemy przejechać ;]
Avatar użytkownika
ByKoks
 
Posty: 101
Dołączył(a): 16 cze 2010, 18:05
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Re: Sprzedam Troopka MV6

Postprzez koneserzy » 08 paź 2012, 18:36

powiem szczerze ze dwa koła to coś przyzwoitego ciężko bedzie;))
koneserzy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27 gru 2011, 00:15

Re: Sprzedam Troopka MV6

Postprzez ByKoks » 11 paź 2012, 00:17

przyzwoitego - "cos" z czego mozna zrobic w dalszym ciągu "cos" Byle całośc sie jakos trzymała kupy, reszta mnie nie przeraża ;)
nie ma dróg nie do pokonania, są tylko takie z którymi Trooper ma problemy przejechać ;]
Avatar użytkownika
ByKoks
 
Posty: 101
Dołączył(a): 16 cze 2010, 18:05
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Re: Sprzedam Troopka MV6

Postprzez frota4x4 » 11 paź 2012, 21:19

witam,można jakiś numer tel?
frota4x4
 
Posty: 15
Dołączył(a): 31 sie 2012, 09:22

Re: Sprzedam Troopka MV6

Postprzez koneserzy » 12 paź 2012, 15:19

narazie sprzedaz wsytrzymuje, gdyż auto jest zarezerwowane do poniedziałku dla jednego kolegi z forum;)
koneserzy
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27 gru 2011, 00:15


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości