puszka wydechu 3,2

Re: puszka wydechu 3,2

Postprzez Legend » 17 wrz 2021, 01:09

no to git @
ja kiedyś pamiętam za czasów suzuki jak to miałem resory z wranglera, amory z LT, altek z audi 80, gaźnik z Pony czujnik z czegoś tam it...potem jak coś scezło to nie wiedziałem z jakiego auta kupić haha:)
V6
Avatar użytkownika
Legend
 
Posty: 1389
Dołączył(a): 09 lut 2013, 20:47

Re: puszka wydechu 3,2

Postprzez Jake » 17 wrz 2021, 02:02

mcgiver napisał(a):ale ja mam od flanszy do flanszy , tzn teoretycznie , bo od kata do tyłu tak mam w praktyce , puzniej nowa puszka , kolano do góry , krótka prostka i dospawana skorodowana końcowa rura , bo w momencie wymiany puszki nie zdawałem sobie sprawy ze stanu tej końcowej rury.
Teraz wystarczy tylko wyciąć starą końcową rurę i wstawić nową rurę z jej flanszą + przyspawać nową flanszę od puszki w fabrycznym miejscu.
rura nowa z flanszą stoi w kącie , brakuje mi tylko drugiej flanszy i jak to zrobię to wszystko bedzie zamienne z katalogiem :)2

Dokladnie o takie podejscie mi chodzilo. :)2
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4208
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: puszka wydechu 3,2

Postprzez miras7 » 17 wrz 2021, 08:26

Legend napisał(a):no to git @
ja kiedyś pamiętam za czasów suzuki jak to miałem resory z wranglera, amory z LT, altek z audi 80, gaźnik z Pony czujnik z czegoś tam it...potem jak coś scezło to nie wiedziałem z jakiego auta kupić haha:)

I potem jak sprzedasz taką zmotkę to nowy właściciel przez rok dzwoni i pyta co z czego :lol:
Avatar użytkownika
miras7
 
Posty: 1783
Dołączył(a): 06 sie 2012, 19:41
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Re: puszka wydechu 3,2

Postprzez Legend » 17 wrz 2021, 10:53

no tak było, właściciel dostał rozpiskę coby mnie nie przeklinał aż tak bardzo. Decydujac się na takie auto trzeba sobie to wkalkulować albo motać po swojemu bazę w serii

aha, i zaciski z golfa z ręcznym na kołach :) Serio...tam patentów było tyle, że mógłbym obdzielić róznymi częściami pare marek samochodów.
V6
Avatar użytkownika
Legend
 
Posty: 1389
Dołączył(a): 09 lut 2013, 20:47

Poprzednia strona

Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości