Szyberdach - problem

Isuzu Trooper/Bighorn, Opel Monterey, Holden Jackaroo, Honda Horizon, Acura SLX

Re: Szyberdach - problem

Postprzez Bri » 12 paź 2011, 11:42

wojtekkk napisał(a):powiedz mi w takim razie jak dokładnie idą odpływy po tylnych słupkach-w którym miejscu wchodzą w profile czy tym podobne. o ile przednie ładnie udało mi sie pociagnąc do odpływów w progach to w tylnych cos mi nie pasuje-a niestety brak mi doświadczenia przy demontażu bo nie miałem.


Nie wiem Wojtku, pomimo wielu usilnych starań, nie udało mi się nakłonić struny do złożenia jakichkolwiek zeznań... ;) Ale jestem pewien że nie dotarła nawet do połowy. Po resztą, jak widzę pewnie sam już sobie poradziłeś.



Szyberdach działa i ma się dobrze. Dodatkowa uszczelka nie była potrzebna, po prostu imbusem nie domykałem go do końca.

Pozdro
Bri
 
Posty: 25
Dołączył(a): 10 kwi 2011, 16:41

Re: Szyberdach - problem

Postprzez AlekS » 11 cze 2021, 12:24

Gdyby mnie naszła taka fanaberia żeby uszczelki wymienić w szyberdachu. I tą przy karoserii i przy szybie.
Czy ktoś już namierzał wcześniej, czy można kupić takie żeby tu pięknie pasowały?
Opel Monterey RS, 3.1 TD '93
Avatar użytkownika
AlekS
 
Posty: 201
Dołączył(a): 05 maja 2020, 22:46
Lokalizacja: Wielkopolska/Nowy Tomyśl

Re: Szyberdach - problem

Postprzez mcgiver » 12 cze 2021, 00:48

AlekS napisał(a):Gdyby mnie naszła taka fanaberia żeby uszczelki wymienić w szyberdachu. I tą przy karoserii i przy szybie.
Czy ktoś już namierzał wcześniej, czy można kupić takie żeby tu pięknie pasowały?

to jest po polskiemu czy zza oceanu?a może zza buga ? pytasz czy twierdzisz ?
próbuję jakoś sobie wytłumaczyć co autor ma na myśli ale ni uja nie rozumaju :? ,
po za tym że kotlet stary jak podeszwa to dodatkowo nie wiem o co Ci chodzi , ale masz załatwione :)2
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2435
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Szyberdach - problem

Postprzez AlekS » 12 cze 2021, 12:24

Oj źle ze mną, bo jeśli inni mnie nie rozumieją a ja sam siebie rozumiem to może sobie jakiś własny świat zacząłem tworzyć :D

Poważnie pytam. Czy ktoś dobierał jakieś dostępne uszczelki na rynku do szyberdachu? Uniwesalne, czy może z innego modelu?
Opel Monterey RS, 3.1 TD '93
Avatar użytkownika
AlekS
 
Posty: 201
Dołączył(a): 05 maja 2020, 22:46
Lokalizacja: Wielkopolska/Nowy Tomyśl

Re: Szyberdach - problem

Postprzez miras7 » 12 cze 2021, 12:41

AlekS napisał(a):Oj źle ze mną, bo jeśli inni mnie nie rozumieją a ja sam siebie rozumiem to może sobie jakiś własny świat zacząłem tworzyć :D

....

Wszystko zależy czy piszący czy czytający wypił za dużo....
Avatar użytkownika
miras7
 
Posty: 1783
Dołączył(a): 06 sie 2012, 19:41
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Poprzednia strona

Powrót do 1992-1997

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 84 gości