Poszerzenia błotników

Wykonałeś coś nietypowego przy swoim samochodzie lub planujesz przeróbki przy samochodzie a nie wiesz jak się za to zabrać?

Poszerzenia błotników

Postprzez cherokeexj » 13 gru 2016, 18:45

Witam.
Panowie poszukuję jakichś poszerzeń błotników (w formie nadkładki na ori błotnik) do swojego montka ze szczególnym uwzględnieniem tyłu. Może być jakaś żywica. Podobno w miarę przyzwoicie pasują nakładki z nowszego troopka ale nigdzie nie mogę ich znaleźć. Czy poza tymi nakładkami jest jakaś alternatywa? Mile widziane zdjęcia no i oczywiście jakieś namiary (najchętniej w formie linku) gdzie można kupić.
Były
XJ 4.0 lpg 4" liftu 32" simex winda
XJ 2.1td 4" liftu 32" simex winda
vitara 1.6 8v 4" liftu 30" geolandar mt
Vitara 1.6 8v 3" liftu silver ex 31" winda
Jest
Monterey LTD 3.1td 32" simex zderzak stal....
cherokeexj
 
Posty: 273
Dołączył(a): 11 gru 2016, 20:32

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez Quentil » 13 gru 2016, 19:22

Łatwiej i taniej chyba będzie zrobić ten błotnik porządnie zamiast kombinować. Ori poszerzenia ciężko znaleźć w sprzedaży, a jak się znajdą to często dość drogo. Spróbuj poszukać jakiś uniwersalnych. Większość uniwersalnych to guma doczepiana do krawędzi nadkola, ale do innych 4x4 zdarzają się też takie plastikowe nakładki jakich szukasz, więc może i do Montka oferują.
6VE1...
Quentil
 
Posty: 991
Dołączył(a): 26 paź 2012, 22:07
Lokalizacja: Puławy / Lublin

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez PiotrR » 13 gru 2016, 20:45

A jaka piękna rdza się lęgnie pod tymi ozdóbkami :)21
Pospaceruj po miejscach gdzie jeżdżą auta terenowe, znajdziesz nie jeden komplet. :shock:
Takie kombi 3.1
PiotrR
 
Posty: 2154
Dołączył(a): 30 cze 2011, 20:20
Lokalizacja: WGM

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez cherokeexj » 13 gru 2016, 20:49

ja wiem gdzie się lęgnie rdza ;) ale wiem też że nie mogę nigdzie znaleźć reparaturki tylnego błotnika z tąd wizja wycięcia "raka" z mojego i wstawienie mu łatki z kawałka blachy (mam pozostałości po arkuszu 1mm). Ale że ja ani blacharz ani lakiernik.... to wypadało by to jakoś w miarę rozsądnie zasłonić żeby nie było widoczne....
Były
XJ 4.0 lpg 4" liftu 32" simex winda
XJ 2.1td 4" liftu 32" simex winda
vitara 1.6 8v 4" liftu 30" geolandar mt
Vitara 1.6 8v 3" liftu silver ex 31" winda
Jest
Monterey LTD 3.1td 32" simex zderzak stal....
cherokeexj
 
Posty: 273
Dołączył(a): 11 gru 2016, 20:32

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez FFK » 13 gru 2016, 21:09

Poszukaj na eBayu, można czasem coś upolować.
Był:
Opel Monterey 3,2 V6 1993r. - zepsuty w AB Servis :(

Obecnie w poszukiwaniu monterey/trooper :)
Avatar użytkownika
FFK
 
Posty: 725
Dołączył(a): 02 paź 2012, 20:12
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez PiotrR » 13 gru 2016, 23:16

cherokeexj napisał(a):ja wiem gdzie się lęgnie rdza ;) ale wiem też że nie mogę nigdzie znaleźć reparaturki tylnego błotnika z tąd wizja wycięcia "raka" z mojego i wstawienie mu łatki z kawałka blachy (mam pozostałości po arkuszu 1mm). Ale że ja ani blacharz ani lakiernik.... to wypadało by to jakoś w miarę rozsądnie zasłonić żeby nie było widoczne....

Odżałuj parę zł na fachowca, będziesz miał kilka lat spokoju. Reperaturki błotników to towar deficytowy :( ,z pod takiego nadkola rude wyjdzie za 2 lata i będziesz miał cały błotnik do wymiany a nie odtworzenie rantów. Jeśli chcesz jeździć w terenie to te wszystkie plastikowe ozdóbki stają się kłopotliwe, Błoto i sól trzeba zmywać a nie wbijać pod plastiki.
Takie kombi 3.1
PiotrR
 
Posty: 2154
Dołączył(a): 30 cze 2011, 20:20
Lokalizacja: WGM

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez oldfield » 14 gru 2016, 19:43

oldfield
 
Posty: 73
Dołączył(a): 16 maja 2016, 13:24

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez cherokeexj » 23 gru 2016, 21:11

Nadal szukam... Nie wiecie gdzie można znaleźć takie nakładki?
Były
XJ 4.0 lpg 4" liftu 32" simex winda
XJ 2.1td 4" liftu 32" simex winda
vitara 1.6 8v 4" liftu 30" geolandar mt
Vitara 1.6 8v 3" liftu silver ex 31" winda
Jest
Monterey LTD 3.1td 32" simex zderzak stal....
cherokeexj
 
Posty: 273
Dołączył(a): 11 gru 2016, 20:32

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez kaczak » 31 gru 2016, 13:58

na tył to ja mam takie plastikowe nakładki, jakbys był zainteresowany to prosze o kontakt
kaczak2@gmail.com
kaczak
 
Posty: 76
Dołączył(a): 05 sie 2013, 23:05

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez Jake » 04 sie 2018, 16:09

Ktos skutecznie zglebil temat poszerzen?
na opony4x4 sa do wszystkiego, nawet do 4Runnera, ale do Montka nie widzialem :/
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez mcgiver » 06 sie 2018, 09:22

oryginalne zamałe?
uniwersalne Cię nie urządzają?
faktycznie mało tych taili jest w sieci do troopera, znalazłem na ebau tylko to
https://www.ebay.co.uk/itm/Isuzu-Troope ... ooper.TRS0
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez Jake » 06 sie 2018, 14:37

Dzieki za linka!
Znalazlem lepsze foty chyba tego samego rodzaju co w tym białym Monster Trucku:
https://i.ebayimg.com/images/g/XUcAAOSw ... -l1600.jpg

Moze sie jakos czepiam, ale sa strasznie brzydkie. Straszliwie wyoblone i jakies nieksztaltne, preferowalbym raczej proste ksztalty takie jak np. w poszerzeniach do Troopera I:
https://farm5.staticflickr.com/4039/438 ... 518b_o.jpg
https://farm3.staticflickr.com/2730/438 ... 7e91_b.jpg
Lub XJ:
http://i.ebayimg.com/images/i/322013927 ... -l1000.jpg
http://thumbs.ebaystatic.com/d/l800/pic ... 6874_1.jpg

Jak najbardziej myslalem o oryginałach, tylko sa ciezko dostepne i nietanie, wiec pomyslalem ze moze kupic od razu nowe dedykowane, ale chyba juz sie wyleczyłem i bede szukal oryginałow gdzies po sieci i szrotach.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez mcgiver » 11 sie 2018, 23:07

no te poszerzenia faktycznie stoja w cenie i mało tego jest .
mi sie udało kupić kika dni temu kompletny zderzak poliftowy w poszukiwanym kolorze łącznie z belką , swiatłami i poszerzeniami na zderzaku za 260zł z wysyłką , a widzę że za same poszerzenia zderzaka sobie wołają po minimum 40zł/szt + wysyłka :)2 .wszystko w miarę dobrym stanie , kilka srub urwałem ale juz jest wszystko profi zreanimowane :)2
zderzak do małych poprawek lakierniczych , belka poszła do piaskowania , lampy pójdą do regeneracji ,a teraz nieśmiało szukam reszty poszerzeń :roll: .
może na przyszły weekend odnowiony zderzak z belką uda mi sie podmienić na aucie zamiast tego starego obwiśniętego szrota ;)
jeszcze musze szukac zawieszenia zderzaka, chodzi mi o te elementy metalowo-gumowe mocowane do budy ale jak znam zycie to coś wykombinuję na tokarce z gumowej pyty ewentualnie płyty... :lol:
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez Jake » 11 sie 2018, 23:29

mcgiver napisał(a):no te poszerzenia faktycznie stoja w cenie i mało tego jest .
mi sie udało kupić kika dni temu kompletny zderzak poliftowy w poszukiwanym kolorze łącznie z belką , swiatłami i poszerzeniami na zderzaku za 260zł z wysyłką , a widzę że za same poszerzenia zderzaka sobie wołają po minimum 40zł/szt + wysyłka :)2 .wszystko w miarę dobrym stanie , kilka srub urwałem ale juz jest wszystko profi zreanimowane :)2
zderzak do małych poprawek lakierniczych , belka poszła do piaskowania , lampy pójdą do regeneracji ,a teraz nieśmiało szukam reszty poszerzeń :roll: .
może na przyszły weekend odnowiony zderzak z belką uda mi sie podmienić na aucie zamiast tego starego obwiśniętego szrota ;)
jeszcze musze szukac zawieszenia zderzaka, chodzi mi o te elementy metalowo-gumowe mocowane do budy ale jak znam zycie to coś wykombinuję na tokarce z gumowej pyty ewentualnie płyty... :lol:

Moj zderzak to tez jest totalny szrot, ale ja mam w planach wrzucenie stalowego, tylko na razie jest troche wazniejszych wydatków.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez mcgiver » 11 sie 2018, 23:41

Jake napisał(a):
mcgiver napisał(a):no te poszerzenia faktycznie stoja w cenie i mało tego jest .
mi sie udało kupić kika dni temu kompletny zderzak poliftowy w poszukiwanym kolorze łącznie z belką , swiatłami i poszerzeniami na zderzaku za 260zł z wysyłką , a widzę że za same poszerzenia zderzaka sobie wołają po minimum 40zł/szt + wysyłka :)2 .wszystko w miarę dobrym stanie , kilka srub urwałem ale juz jest wszystko profi zreanimowane :)2
zderzak do małych poprawek lakierniczych , belka poszła do piaskowania , lampy pójdą do regeneracji ,a teraz nieśmiało szukam reszty poszerzeń :roll: .
może na przyszły weekend odnowiony zderzak z belką uda mi sie podmienić na aucie zamiast tego starego obwiśniętego szrota ;)
jeszcze musze szukac zawieszenia zderzaka, chodzi mi o te elementy metalowo-gumowe mocowane do budy ale jak znam zycie to coś wykombinuję na tokarce z gumowej pyty ewentualnie płyty... :lol:

Moj zderzak to tez jest totalny szrot, ale ja mam w planach wrzucenie stalowego, tylko na razie jest troche wazniejszych wydatków.

no ja akurat do stalowego zderzaka mam takie podejscie jak do snorkela; zbędny szpas i balast przy rozwijaniu szybkości oraz niepotrzebny wzrost spalania :)21 mimo że taki zderzak byłbym w stanie sobie stworzyć stosunkowo tanio, kwestia narysowania tego dobrze ze wszystkimi waznymi szczegółami , oddania do konstruktorow zeby zrobili z tego pliki step, zamówienie na waterjecie lub laserze i pospawaniu tego do kupy.
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez Legend » 12 sie 2018, 21:46

że tak powiem..... jeśłi poszukujecie hardkorowych nakładek to warto szukać w Islandii. Ze względu na ich modyfikacje są firmy, które mają w ofercie fajne poszerzenia, które wyglądają jak fabryczne.
V6
Avatar użytkownika
Legend
 
Posty: 1387
Dołączył(a): 09 lut 2013, 20:47

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez Jake » 12 sie 2018, 22:06

Legend napisał(a):że tak powiem..... jeśłi poszukujecie hardkorowych nakładek to warto szukać w Islandii. Ze względu na ich modyfikacje są firmy, które mają w ofercie fajne poszerzenia, które wyglądają jak fabryczne.

Ja nie szukam hardcorowych, szukam jakichkolwiek, mozliwie tanich. A takie czarne mocowane na sruby jak na XJ co fotki wrzucalem, to bardziej mi sie nawet podobaj od fabrycznych.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez mcgiver » 15 sie 2018, 11:34

udało mi się kupić jedno poszerzenie na przód dość tanio. na fotkach wygląda ok całe i nic nie połamane czekam na paczkę.
tak serfując po sieci natknąłem sie na efektowne zabiegi raptorem na około auta . jakby jeszcze były poszerzenia to wygladało by to zajebiscie https://www.janpol4x4.pl/serwis-4x4/isu ... nym-raptor
jak już bede miał komplet to będe tak chciał zrobic mojego :)2
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez pocieszny » 15 sie 2018, 15:20

cherokeexj napisał(a):ja myślałem o tym zestawie. Wydaje się że jest wszystko poza sworzniami? do tego sworznie plus tulejka amora ale to i tak tysiaka na graty plus wymiana.... będzie musiało poczekać albo będę powoli kupował tuleje gumowe i zbierał graty na jedną stronę (prawa gorsza) i za jakiś czas zrobię drugą (partiami)


a linku nie wrzuciłem.... tak więc link do zestawu o którym myślałem o tym ;)
http://www.elast-pol.pl/index.php/polib ... rey-detail

miałem w patrolu szczezły po 5 latach, oryginały założone latają już 9 latek :)2
nawet jak by miały żyć krócej i miałbym co 5 lat wymieniać to wole gume :)2
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez pocieszny » 15 sie 2018, 15:23

mcgiver napisał(a):udało mi się kupić jedno poszerzenie na przód dość tanio. na fotkach wygląda ok całe i nic nie połamane czekam na paczkę.
tak serfując po sieci natknąłem sie na efektowne zabiegi raptorem na około auta . jakby jeszcze były poszerzenia to wygladało by to zajebiscie https://www.janpol4x4.pl/serwis-4x4/isu ... nym-raptor
jak już bede miał komplet to będe tak chciał zrobic mojego :)2

powinieneś jeszcze poszukać jak zajebiście się to odkleja a ja Ci pokaże jak zajebiście pod tym blacha gnije :)21 (obecnie mam piękne dziury i zjedzone nadkola z tyłu, były zabezpieczone powłoką, wcześniej idealnie wyczyszczone i powłoka położona zgodnie z wszytkimi zaleceniami, powłoka zeszła po 4 latach a pod nią w zasadzie blachy już nie było)
weź se odpuść bo będziesz miał dziury w aucie i wkurw na cały świat ;)
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez mcgiver » 15 sie 2018, 15:40

pocieszny piszesz o nakładkach poszerzających czy o raptorze ?
jesli chodzi o raptora i podobne powłoki to jesli z jednej strony blacha jest dokładnie zabezpieczona a z drugiej nie to rdza i tak prędzej czy pużniej wyjdzie na tej zdrowej stronie i w zasadzie powłoka bedzie jedyną konstrukcją nośną dla lakieru.
co do nakładek to nie kazdy się przykłada dokładnie do takiej roboty. wystarczy że kołek wkładany do otworu zedrze podkład antykorozyjny to rdza już ma punkt zaczepienia i po kilku latach nie zaglądania w to miejsce nagle okazuje se że jest dziura jak do dupy. pozatym wydaje mi się że najlepszym siedliskiem dla rozwoju rdzy są zwały błota utrzymujace w zakamarkach wilgoć przez cały czas , więc jak ktoś nie wypłukuje okresowo błota ze wszystkich zakamarków to potem są efekty..
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez pocieszny » 15 sie 2018, 16:19

o raptorze, nakładki jak nakładki, kawałek plastiku i tyle,
a co do raptora, nie będe Cie na siłę przekonywał, ale jeśli nowe nadkola gniją szybciej niż pordzewiała blacha na starym montku to wiesz :)21
nie nie było tam rdzy, wsio było zrobione zgodnie z prikazem, nie jestem jedynym który tak miał i nie chodzi tu tylko o raptora (choć ten ma najwięcej takich przypadków) wiem jak się przygotowuje powierzchnię do malowania i jakie są etapy, wiem że mój lakiernik robi to bardzo sumiennie, zrobione identycznie tylko za pomocą innych materiałów naprawy trzymają się świetnie bez problemów większych, identycznie mam z ramą która rdzewieje w oczach :)21 musze ją poprawić ale tym razem wezme to co mam od dawna sprawdzone i działa
widziałęm jak pięknie rapror odchodzi całymi płatami z samochodu, widziałem jak odpryskuje przy przejeździe przez krzaki (gdzie normalny lakier nie miał nawet zarysowań)
nie będe Cię przekonywał na siłe żebyś zmienił zdanie
moje zdanie na temat tej powłoki jest jakie jest i niestety nic go nie zmieni, obyś miał szczęście i Twoje auto nie miało z tym problemów ;)
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez mcgiver » 15 sie 2018, 18:14

kilka godzin szukania opinii w sieci i jak zwykle zdania są podzielone , no ale gdzie 3 userów tam 4 zdania :)21 .
tylko trochę mi się chce śmiać ,że niektórzy są zdziwieni tym że po 10 miesiącach użytkowania są odpryski od twardych elementów , ewentualnie powycierane do poprzedniej powłoki uszy do mocowania pasów i linek.
bez przesady to że powłoka jest twarda to przecież to nie jest stalowa powłoka tylko syntetyczna ;) ; nawet woda drąży skałę 8-)
nie spotkałem sie by ktoś pisał że odchodzi płatami.
wg mnie albo niedostosowanie składników , albo złe przygotowanie powierzchni skoro tak sie stało .
poza tym to nie jest powłoka antykorozyjna , a wykończeniowa i tak jak w przypadku wszystkich powłok wierzchnich rdza musi być wytępiona dokładnie bo będzie sobie chrupać ,a raptor będzie to jako tako trzymał w kupie.... do czasu ;)
reasumując ; z pod zwykłego lakieru ruda szybciej da o sobie znać i jest czas na reakcję, raptor ze względu na strukturę i grubość powłoki będzie to trzymał w kupie do czasu o wiele większych spustoszeń i w tym akurat nie jest nic dziwnego.
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez pocieszny » 15 sie 2018, 19:28

powiem tak mam znajomego mechaniora z podwrocławia co do niego przywożą te paście potem, rzeczywiście większość jest ze złego przygotowania powierzchni albo nie dotrzymania reżimu technologicznego... ale wiele nie ;) i nie mówimy tu o autach za 10 czy 20 tysi tylko za 80 w zwyż ;)
wiadomo tam gdzie są pracujące elementy to jest normalne i nikt się nie dziwi takim rzeczom
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Poszerzenia błotników monterey 5D

Postprzez mcgiver » 15 sie 2018, 19:54

bla,bla :)21
dobra przejdźmy do tematu głównego ; będę zakładał poszerzenia i jakoś nie uśmiecha mi się dziurawić błotników, a jak już to tylko na falcach dolnych.
czy ktos przyklejał takie poszerzenia np na kleju do szyb ? jak to trzyma ? a jeszcze lepiej było by przykleić do błotnika same kołki żeby nakładę mozna było raz na ruski rok zdjąć kontrolnie co tam się dzieje pod nią.
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Następna strona

Powrót do Pomysły, Porady, Modyfikacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości