Reparaturka Montek A

Isuzu Trooper/Bighorn, Opel Monterey, Holden Jackaroo, Honda Horizon, Acura SLX

Reparaturka Montek A

Postprzez Pixair » 09 paź 2019, 23:32

Cześć,

Desperacko potrzebuję pozbyć się rdzy z tylnych błotników montka A krótkiego.

Z forum wyczytałem, że prawdopodobnie gdzieś ktoś takie 2 lata temu nabył ale ta osoba od 1,5 roku jest nieaktywna. Pytanie czy jest opcja, żeby takie zdobyć albo od czegoś przypasują z małym tworzeniem czy wyrywać znak drogowy i doginać blachę. W ostateczności załatwię temat 5ką ropy.
Pixair
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 sie 2019, 13:43

Re: Reparaturka Montek A

Postprzez Quentil » 09 paź 2019, 23:44

To co mi przychodzi do głowy to szukanie u rozbieraczy rokującej budy i docięcie wedle życzenia. Na elementy prosto z fabryki jak do jakiegoś Golfa raczej nie licz.
Choć gdybym miał osobiście problem z rudą to wolałbym kupić arkusz blachy i dorobił co trzeba. Przy okazji nauczyłbym się podstaw blacharki :)21
6VE1...
Quentil
 
Posty: 992
Dołączył(a): 26 paź 2012, 22:07
Lokalizacja: Puławy / Lublin

Re: Reparaturka Montek A

Postprzez Jake » 10 paź 2019, 00:33

Reperaturki praktycznie niedostępne. Mozna z dawcy wycinac potrzebne fragmenty ale to pod warunkiem ze znajdziesz auto na czesci ktore bedzie cokolwiek lepsze od Twojego. Niestety raczej zostaje dorabianie.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4199
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Reparaturka Montek A

Postprzez mcgiver » 10 paź 2019, 23:33

Quentil napisał(a):Choć gdybym miał osobiście problem z rudą to wolałbym kupić arkusz blachy i dorobił co trzeba. Przy okazji nauczyłbym się podstaw blacharki :)21

jakby to było takie proste to blacharzy było by na pęczki , a każdy kogo znam i kto powąchał blacharki i chciał to zrobić dobrze {ręcznej a nie wymieniania na nowe elementy) to zajmuje się dziś czymś innym.
oczywiście jak w każdej branży paproków nie brakuje , ale dziś nie znam nikogo komu można by było powierzyć taką robotę w innym celu niż do sprzedaży.
kilka aut w życiu wyblacharkowałem ale osobiście dziś rzygam taką robotą bo z całej branzy moto to chyba najmniej wdzięczna robota :)3 , co nie znaczy że jak będzie trzeba to nie zrobię :lol:
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
Avatar użytkownika
mcgiver
 
Posty: 2432
Dołączył(a): 26 lut 2015, 22:18
Lokalizacja: żywiec

Re: Reparaturka Montek A

Postprzez Quentil » 11 paź 2019, 00:56

Namówiłeś! Będę miał fundusze i wolny czas to spróbuje się pobawić, choć w sumie nie mam blacharki do robienia. Wymyśle sobie jakiś kształt na wzór :)21
6VE1...
Quentil
 
Posty: 992
Dołączył(a): 26 paź 2012, 22:07
Lokalizacja: Puławy / Lublin


Powrót do 1992-1997

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron