Drążek skrzyni biegów

Isuzu Trooper/Bighorn, Opel Monterey, Holden Jackaroo, Honda Horizon, Acura SLX

Drążek skrzyni biegów

Postprzez gikxer » 24 sty 2024, 19:45

Wymyśliłem sobie, że zmienię mieszek bo nie podoba mi się oryginalny. Ciągle wypada z obudowy do tego zbiera się tam brud, który ciężko poodkurzać. Plan to zamontować mieszek gumowy. Problem w tym, że otwór w mieszku, który zakupiłem jest za mały na drążek. Drążek jest dwuczęściowy z gumowym amortyzatorem czy co tam siedzi. Rozbierał to ktoś kiedyś? Szarpałem, kręciłem i ani dygnie.
gikxer
 
Posty: 115
Dołączył(a): 31 lip 2022, 09:10

Re: Drążek skrzyni biegów

Postprzez Jake » 25 sty 2024, 01:14

Yyyyy, gumowy mieszek? Toz to bedzie wygladac syfiasto jak w trabancie, jak spasujesz to z konsola srodkowa? Po co chcesz rozbierac gumowy amortyzator drazka? Odkrecasz galek i mieszek zsuwa sie do gory.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4207
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Drążek skrzyni biegów

Postprzez gikxer » 25 sty 2024, 08:34

Chcę cały ten otwór przykryć blachą aluminiową i do tego zamocować mieszek. Jeszcze nie wiem co z drążkiem od napędu bo jest krótki, może go przedłużyć i drugi mieszek albo. Gumowy amortyzator jest gruby, nie wiem dokładnie ile ale jakieś 3cm a mieszek ma poniżej 2 więc najlepiej by było pozbyć się tego i wytoczyć coś żeby ładnie pasowało.
A wygląd to rzecz subiektywna.
gikxer
 
Posty: 115
Dołączył(a): 31 lip 2022, 09:10


Powrót do 1992-1997

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 83 gości