Instalacja haka

Isuzu Trooper/Bighorn, Opel Monterey, Holden Jackaroo, Honda Horizon, Acura SLX

Instalacja haka

Postprzez hassan » 01 wrz 2010, 09:43

hej,

jakiś czas temu grzebiąc przy tylnym zderzaku natrafiłem na prostokątną wtyczkę z ładną zaślepką (zdjęcie wieczorem wrzucę). Z tego co zauważyłem to wiązka do której podłączona jest wtyczka łączy się z wiązką idącą do świateł w zderzaku, stąd też założyłem że to wtyczka od instalacji haka. No dobra to teraz zasadnicze pytanie :-)
Czy ktoś wie gdzie można dostać gniazdo haka wraz z instalacją pasującą do tej wtyczki? Kiedyś widziałem to na allegro za jakieś 80zł, ale teraz nigdzie nie mogę trafić :-/ Szukałem i na alle i na ebayu. Wysłałem też zapytanie do GSI i oczekuję na odpowiedź. Może jeszcze jakieś pomysły?
był: Opel Monterey A 3.1 LTD '96, 265/75/16 BFG AT, +2" Lovells
jest: VW Transporter T3 Syncro

nigdy nie mów nigdy...
Avatar użytkownika
hassan
 
Posty: 599
Dołączył(a): 31 paź 2008, 14:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instalacja haka

Postprzez hassan » 01 wrz 2010, 12:14

ok, znalazłem w GSI:
Obrazek

na rysunku numer 10 - przyłączka do gniazda haka 13pin. Tyle że u nich ten kawałek kabla kosztuje 500zł!!!
Może jakieś inne źródło jest?
był: Opel Monterey A 3.1 LTD '96, 265/75/16 BFG AT, +2" Lovells
jest: VW Transporter T3 Syncro

nigdy nie mów nigdy...
Avatar użytkownika
hassan
 
Posty: 599
Dołączył(a): 31 paź 2008, 14:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Instalacja haka

Postprzez jedrula » 01 wrz 2010, 22:09

cena odpowiednia. Ja cały nowy hak założyłem za 500 zł a elektryke wpiąłem bezpośrednio do wiązki bo jakoś u mnie nie było odejścia na gniazdo do przyczepy ,a kawałek instalacji rozebrałem. mam pytanie czy to dodatkowe gniazdo jest wyprowadzone (wpięte w wiązke) czy idzie bezpośrednio spod deski rozdzielczej coby miało sens
jedrula
 
Posty: 154
Dołączył(a): 01 paź 2009, 06:01

Re: Instalacja haka

Postprzez hassan » 02 wrz 2010, 11:02

no właśnie, cena z kosmosu :-(
Wiązka na końcu której jest wtyczka łączy się z wiązkami świateł, tymi które pod zderzakiem kończą się wtyczkami (w te wtyczki wpinasz kable wychodzące z tylnych lamp). Później cała gruba wiązka wchodzi do kabiny. Co tam dokładnie jest to nie wiem, bo wsio jest porządnie zabezpieczone.

Aha, spojrzałem jednak na zdjęcia i jest to wtyczka jednak do gniazda 7pin co widać na poniższym obrazku:
Obrazek
był: Opel Monterey A 3.1 LTD '96, 265/75/16 BFG AT, +2" Lovells
jest: VW Transporter T3 Syncro

nigdy nie mów nigdy...
Avatar użytkownika
hassan
 
Posty: 599
Dołączył(a): 31 paź 2008, 14:31
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do 1992-1997

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron