Opel Campo. Dziwne buczenie z tyłu. Most ?

Isuzu Trooper/Bighorn, Opel Monterey, Holden Jackaroo, Honda Horizon, Acura SLX

Opel Campo. Dziwne buczenie z tyłu. Most ?

Postprzez liternik » 10 paź 2010, 15:13

Witam wszystkich.
Mam pytanie do znawców tematu. Mianowicie. W moim Oplu Campo przy zdejmowaniu nogi z gazu pozwyzęj 80 km słychać dziwne buczenie z tyłu. tak jakby most czy co . Podporę wału wymieniłem. Możliwe ze to łożysko na wałku atakującym? Czy to most ?

Ogolnie to buczenie występuję tylko przez chwilkę. Tak jak napisałem przy zdjęciu nogi z gazu (np jadę 80 i na chwielkę puszczę gaz to w tym momecie) Ma to miejsce również przy zmianie biegów (tez powyzej 80 )

pozdrawiam.
liternik
 

Re: Opel Campo. Dziwne buczenie z tyłu. Most ?

Postprzez prędki » 10 paź 2010, 18:34

witam mam też campo i jestem bardzo zadowolony z niego auto jest do wszystkiego i w terenie daje radę i ciężarów się nie boi i w trasie jest ok.ale mam problem z ciśnieniem oleju. a co do twojego mostu morze byc to łożysko na ataku lub łożyska w kole na półosi tak miał kumpel w montereyu zobacz czy wał ma luz przy główce ostu .a jak niema to zobacz czy kolo ma luz boczny na moście jak ma to do wymiany łożyska najlepiej kupić drugi most bo łożyska to koszt ok 200-300 zł a most 300-350
prędki
 
Posty: 38
Dołączył(a): 24 sty 2010, 20:52


Powrót do 1992-1997

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości