Kupię długiego Montka

Kupię długiego Montka

Postprzez Barnaba » 03 sty 2018, 23:16

Po ponad roku przeglądania forum, a chyba 1,5 roku czytania o Isuzu Trooper podjąłem decyzję o chęci zakupu. Tak więc kupię Isuzu Trooper/Opel Monterey.

Samochód idealny:
długi, 5 siedzeń;
silnik 3,1 TD lub benzyna i LPG, ewentualnie 3,0 ale w stanie perfekcyjnym, z usuniętymi wszystkimi możliwymi usterkami ;)
skrzynia bez różnicy;
buda stara, ale nowsze wnętrze;
sprawna klimatyzacja.

Stan mechaniczny naprawdę dobry. Większości napraw sam nie wykonam (brak garażu), a nie mam szczęścia do mechaników ;) Brak korozji, schludne wnętrze, karoseria może być gorsza. Ewentualnie stan gorszy, ale zdiagnozowane problemy + namiar na dobrego mechanika 4x4 w okolicach Warszawy.

A teraz realnie:
Obowiązkowo musi być 5 drzwiowy (chociaż jeżeli chodzi o Troopera to chyba 6 drzwi, co nie?), stan techniczny bardzo dobry, sprawna klimatyzacja. Reszta myślę, że do negocjacji.

Jest też opcja zamiany, obecnie ujeżdżam bardzo fajnego i ładnego Fiata Bravo II 1,9 JTD, którego bym w ogóle nie sprzedawał gdyby nie fakt, że potrzebuję większego samochodu. Dałbym wiele za Isuzu które jest tak bezawaryjne jak ten Fiat :)

Pozdrawiam,
Piotr "Barnaba"
Barnaba
 

Re: Kupię długiego Montka

Postprzez Gocu » 04 sty 2018, 09:13

Cześć, dodaj jeszcze jaki masz budżet, znacznie ułatwi to pomoc w poszukiwaniach :)2
Jest: Opel Monterey 3,5v6, 2000r., Yokohama AT 235/85r16
Był: Nissan Patrol GR Y60 2,8td, 1996r., Fedima 285/75r16
Był: Isuzu Trooper 2,6i, 1991r., BFG MT 33x12,5
Był: Uaz 469b, 2,445l, 1990r
Avatar użytkownika
Gocu
 
Posty: 507
Dołączył(a): 12 paź 2011, 19:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kupię długiego Montka

Postprzez Barnaba » 04 sty 2018, 10:19

Wszystko zależy od stanu, myślę, że maksymalna cena to ok. 20 tys. zł. Rozważę każdą sensowną propozycję.
Barnaba
 


Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości