[K] Skórzana kierownica (z AirBag) Monterey/Trooper

[K] Skórzana kierownica (z AirBag) Monterey/Trooper

Postprzez Jake » 09 maja 2018, 18:12

Czesc,
szukam ladnej skorzanej kierownicy do swojego Troopera, bo moja wyglada bardzo nedznie. Rocznik dowolony od '96 do '02, Montek lub Trooper (poliftowa deska). Musi byc od wersji wyposazonej w poduszke, ale samej poduszki nie potrzebuje, bo moja jest OK. Stan ladny lub bardzo ladny. Wyslizgana, gladka powierzchnia calkowicie mi nie przeszkadza, a nawet jest mile widziana (jest przyjemna w dotyku), wszelkie rozdarcia, poszarpania, kruszaca sie skora - calkowicie odpada.

Kontakt: PW lub tel +48 605 512 712 (jak nie odbieram lub poza zasiegiem - prosze o sms'a)
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: [K] Skórzana kierownica (z AirBag) Monterey/Trooper

Postprzez PiotrR » 09 maja 2018, 21:38

Oszycie kierownicy nową skórą w mojej okolicy kosztuje 100-130zł i masz spokój na lata.
Takie kombi 3.1
PiotrR
 
Posty: 2154
Dołączył(a): 30 cze 2011, 20:20
Lokalizacja: WGM

Re: [K] Skórzana kierownica (z AirBag) Monterey/Trooper

Postprzez Jake » 10 maja 2018, 03:35

piotr R napisał(a):Oszycie kierownicy nową skórą w mojej okolicy kosztuje 100-130zł i masz spokój na lata.

Z tego co wiem, obszycie nowa skora niekoniecznie wyglada tak samo jak oryginal. Poza tym na wiekszosci aukcji z oferta obszywania, widac skore o takiej matowej szorstkiej strukturze. No chyba ze sie myle i da sie inaczej?
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: [K] Skórzana kierownica (z AirBag) Monterey/Trooper

Postprzez pocieszny » 10 maja 2018, 08:03

zamiast patrzeć na alledrogo poszukaj fachmana u siebie, serio robią cuda, jakie się chce, wiadomo jak sobie fikuśne rzeczy wymyślisz będzie drogo ;) ale warto :)2
to jak z siedzeniami do moto, dobry tapicer robi c[/url]uda :)2 teraz zmieniałem przed wyjazdem na kolski u siebie w KLRce drogo (ale tak sobie powymyślałem co chce, pełen wypas oprócz podgrzewania) ale robota 1 klasa :)2
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: [K] Skórzana kierownica (z AirBag) Monterey/Trooper

Postprzez Jake » 10 maja 2018, 22:15

pocieszny napisał(a):zamiast patrzeć na alledrogo poszukaj fachmana u siebie, serio robią cuda, jakie się chce, wiadomo jak sobie fikuśne rzeczy wymyślisz będzie drogo ;) ale warto :)2
to jak z siedzeniami do moto, dobry tapicer robi c[/url]uda :)2 teraz zmieniałem przed wyjazdem na kolski u siebie w KLRce drogo (ale tak sobie powymyślałem co chce, pełen wypas oprócz podgrzewania) ale robota 1 klasa :)2

Hymmm, przemysle jeszcze i poszukam. Ale mi sie wlasnie taka troche wyslizgana stara kierownica podoba ;) Aktualnie w aucie mam kierownice ktora ktos bardzo nieprofesjonalnie obszywal. Skora jest tandetna, sztywna, odbarwiona i niemila w dotyku, zszyta jakas dratwa na okretke. Probowalem to zdjac, ale skubane jest przyklejone do kola na jakis dziwny klej, w dodatku w miejscach gdzie kawalki skory byly laczone szwami w piance kierownicy sa naciete glebokie rowki, az do metalowego preta (zeby upchnac laczenie). To jest bardzo srednia baza do obszywania na nowo.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: [K] Skórzana kierownica (z AirBag) Monterey/Trooper

Postprzez Jake » 18 sie 2018, 21:28

Temat nieaktualny, kupiona.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa


Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości