Montka 3.1td długiego zdrowego z klimą

Montka 3.1td długiego zdrowego z klimą

Postprzez gompka » 04 sty 2019, 01:15

Cześć!
Jak już pewnie zauważyliście w kilku różnych tematach, szukam od jakiegoś czasu wspomnianego montka.
Zależy mi na egzemplarzu bez rdzy na ramie i nadwoziu.
Mechanicznie mam jakieś tam pojęcie, więc pewne drobiazgi sobie ogarnę.
Budżet, jaki żona zaakceptowała, to okolice 10 tysięcy.
Być może szukam jednorożca, bo kwota nie jest duża, ale nie mam szczególnego parcia na czas. Nie potrzebuję montka na już.
Jestem i tak unieruchomiony po operacji kolana. Niestety, po tym zabiegu przez dłuższy czas będę wyłączony z jazdy off na motocyklu, co dotychczas najczęściej praktykowałem, więc okres ten chcę poświęcić na włóczęgę po kiepskich drogach z rodziną. Nie mam ochoty topić montka ani startować w rajdach przeprawowych. Kochamy Bałkany i Karpaty i tam właśnie chcemy sobie spędzić trochę czasu na odkrywaniu mniej dostępnych miejsc. Dlatego montek nie musi być zmotany - koła 35", wciągarki i lifty po 10" są mi zbędne. Potrzebuję za to uczciwej maszyny, którą tam dojadę i wrócę bez komplikacji.
Jeśli ktoś z Was chciałby oddać swojego pupila za stosowną opłatą, gwarantuję, że trafi do dobrej rodziny i będzie mu u nas dobrze ;-)
Jeździć nie umiem, ale lubię ;-)
Avatar użytkownika
gompka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 15 paź 2018, 11:12
Lokalizacja: Łódź

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości