Relingi dachowe

Re: Relingi dachowe

Postprzez miras7 » 04 maja 2020, 08:21

Wano napisał(a):
miras7 napisał(a):Zaproponował bym wykonanie czegoś takiego jak np dla Piotrcka, ale przed "sezonem wakacyjnym" nie ma szans
viewtopic.php?f=10&t=1608&p=41230&hilit=piotrck#p41230

Albo mogę mojego sprzedać. Ja i tak chciałem go przerabiać. A tak to sobie "płotek" obetniesz i jest. Tylko, że to z osiem stówek i musiałbyś jeszcze przyjechać. Dla Piotra robiłem rozkręcany, bardziej wysyłkowy. Mój jest monolitem


Miras, wysyłam do Ciebie priv, ale gdzieś giną po drodze.
Interesują mnie progi i bagażnik jak dla Piotrcka, daj znać czy robisz i jeżeli tak to na kiedy i za ile.

Nie zajmuję się tym zawodowo. Jak mam trochę wolnego czasu, a ktoś potrzebuje coś niestandardowego to staram się pomóc. Po wakacjach, jesień?
Avatar użytkownika
miras7
 
Posty: 1782
Dołączył(a): 06 sie 2012, 19:41
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Re: Relingi dachowe

Postprzez Wano » 04 maja 2020, 23:41

miras7 napisał(a):
Wano napisał(a):Interesują mnie progi i bagażnik jak dla Piotrcka, daj znać czy robisz i jeżeli tak to na kiedy i za ile.

Nie zajmuję się tym zawodowo. Jak mam trochę wolnego czasu, a ktoś potrzebuje coś niestandardowego to staram się pomóc. Po wakacjach, jesień?


Jak będziesz widział światełko w tunelu ze swoim czasem to daj mi znać. Nie mam presji czasu. Przede wszystkim zależy mi na jakości.

Jake napisał(a):Z PW wszystko jest dobrze, nie giną po drodze. Jesli mowisz o tym ze są w skrzynce "Do Wysłania" to znaczy, ze adresat ich jeszcze nie odebrał. Dopiero gdy uzytkownik sie zaloguje i odczyta wiadomosc przeskoczy Ci do skrzynki "Wysłane".


Dzięki za info. Faktycznie mam wiadomości "Do wysłania" a teraz już wiem dlaczego, ale wysyłałem również do Mirasa, możliwe że zrobiłem błąd w nicku.
--------------------------------------------------
Isuzu Trooper 3.5 2000r
Avatar użytkownika
Wano
 
Posty: 24
Dołączył(a): 05 sty 2018, 11:04
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron