Troppera 3.0

Troppera 3.0

Postprzez kupricz » 08 lut 2021, 00:17

Kupię 3.0, może być bez silnika i skrzyni, najlepiej 3D, z papierami i bez
kupricz
 
Posty: 118
Dołączył(a): 02 lis 2015, 22:41

Re: Troppera 3.0

Postprzez Jake » 08 lut 2021, 00:41

A w jakim stanie szukasz? Na czesci czy do poskladania?
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4204
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Troppera 3.0

Postprzez kupricz » 08 lut 2021, 00:45

Jake napisał(a):A w jakim stanie szukasz? Na czesci czy do poskladania?


Kupe lat ;) do montażu om605 :) czyli musi mieć wszystko prócz silnika, może być gruzem nadającym sie tylko w pole
kupricz
 
Posty: 118
Dołączył(a): 02 lis 2015, 22:41

Re: Troppera 3.0

Postprzez Jake » 08 lut 2021, 02:21

Hehe, kupe lat ;) Dawno gratów nie brałem od Ciebie, bo długo mnie nie było w Polsce, a teraz sam troche zmieniłem zrodlo utrzymania i mam graty pod nosem.
Ale na forum to bywam regularnie ;)

Mamy jeszcze dosc kompletnego zielonego 3.0 potencjalnie do sprzedania, bez silnika. Skrzynia i przedni most jest wyjety i lezy w bagażniku. Nie ma juz poszerzen i przekladni kierowniczej. Poza tym jest w całości.
Blacharka słaba, zeżarte oba tylne nadkola, lewe przednie nadkole i przedni pas. Poza tym sie trzyma. Rama jeszcze całkiem całkiem. W środku buszowały jakies gryzonie i troch smierdzi mysim gownem, ale jak w teren to wykladzine pewnie i tak wywalasz.
Tu masz fotki:
viewtopic.php?f=39&t=8400
Do jazdy na codzien czy odbudowy bym Ci go nie polecał, ale do orania w terenie jak znalazł.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4204
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Troppera 3.0

Postprzez kupricz » 08 lut 2021, 09:22

Jake napisał(a):Hehe, kupe lat ;) Dawno gratów nie brałem od Ciebie, bo długo mnie nie było w Polsce, a teraz sam troche zmieniłem zrodlo utrzymania i mam graty pod nosem.
Ale na forum to bywam regularnie ;)

Mamy jeszcze dosc kompletnego zielonego 3.0 potencjalnie do sprzedania, bez silnika. Skrzynia i przedni most jest wyjety i lezy w bagażniku. Nie ma juz poszerzen i przekladni kierowniczej. Poza tym jest w całości.
Blacharka słaba, zeżarte oba tylne nadkola, lewe przednie nadkole i przedni pas. Poza tym sie trzyma. Rama jeszcze całkiem całkiem. W środku buszowały jakies gryzonie i troch smierdzi mysim gownem, ale jak w teren to wykladzine pewnie i tak wywalasz.
Tu masz fotki:
http://trooper4x4.pl/forum/viewtopic.php?f=39&t=8400
Do jazdy na codzien czy odbudowy bym Ci go nie polecał, ale do orania w terenie jak znalazł.


Auto pójdzie do testów, jeśli wszystko będzie ok to montuje do swojego ten silnik, jak najbardziej pasuje. Zadzwonie, to dogadamy sie
kupricz
 
Posty: 118
Dołączył(a): 02 lis 2015, 22:41


Powrót do Kupię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości