Cztery Śpiwory

Cztery Śpiwory

Postprzez Jake » 04 sty 2019, 06:18

Do oddania 4 śpiwory, ogólnie całkiem OK
2x Milo Tanami 1400 - ok 6 letnie syntetyki, rzec by mozna juz historyczne. waga 1400g, jeden prawy, drugi lewy, mozna spiac razem. Jeden ma zaszyte ręcznie rozdarcie ok 20cm od wewnętrznej strony, obok kaptura, drugi 3 wypalone iskrami z ogniska dziurki. W obu worki kompresyjne sie rozpadły, wiec sa nowe uniwersalne, firmy Fjord Nansen Jeden był moj, drugi mojej dziewczyny. Zwiedziły pół Europy i jeszcze wiecej morza, oba były na Atlantyku, oba na Galdhøpiggen, jeden na Mont Blanc, drugi za to w Maroko i Albanii. Nie maja juz takiej ciepłoty jak kiedys, ale jeszcze daja rade, do zeszlego miesiaca regularnie uzywane. Do ciorania na woodstocki, wypady w bagno itp. jeszcze sie nadaja.
Fotka pogladowa:
Obrazek
1x jakiś cienki no name wydłubany u rodziców w szafie. Model o nazwie "Weekend" xD
1x historyczny śpiwów wielkosci butli gazowej 11kg wyprodukowany przez "bielskie zaklady wyrobów filcowych", no reka do gory, kto nie mial kiedys takiego śpiwora.
Obrazek
sa szanse, ze może jeszcze jakis jeden stary sie znajdzie w szafie gdyby ktoś chciał.

Wszystkie są do wzięcia za tzw. "co łaska", najlepiej w wysokosci takiej by starczyło na czteropak piwa xD
Nie mam checi na wystawianie tego na allegro/olx, ani wiary ze ktokolwiek to kupi, bo ofert uzywnych spiworów jest milion.
Mozna odebrac w okolicy Stalowej Woli, moge wyslac na koszt szczesliwego przygarniajacego. Brak zainteresowania spowoduje wyrzucenie tego na śmietnik, bo nie lubie trzymac niepotrzebych gratów ;)
Isuzu Trooper 3.1D 1997r
Jake

Re: Cztery Śpiwory

Postprzez mcgiver » 04 sty 2019, 11:20

ktoś dziś kupuje jeszcze takie rzeczy inne niż nowe :shock: ?
osobiście nigdy nie byłem zwolennikiem pożyczałem śpiwora ani od kogoś ani komuś , a co dopiero sprawić sobie używany na "zawsze" ;)
Jake napisał(a): Brak zainteresowania spowoduje wyrzucenie tego na śmietnik, bo nie lubie trzymac niepotrzebych gratów ;)

myślę że to najbardziej realna opcja :)21 , awentualnie wrzuć do kubła z używanymi ciuchami , tam prędzej znajdzie się amator :)2
dziwkowóz E36 KABRIO ZMODZONY STROKER M50B29
youngtimer e30 M10B18 wąska lampa
dwa koła KLR 650 TENGAI
wół roboczy MONT 3,2 97 LTD
WSZYSTKIE SĄ, NIEKTÓRE STOJĄ :)
tylni napęd jest jak sex; po co jechać na ręcznym jak można dać w pizdę
mcgiver

Postprzez Jake » 04 sty 2019, 18:09

No nie wiem. Nie lubie wyrzucac rzeczy ktore jeszcze nadaje sie zeby komus posluzyc. Owsików, łuszczycy ani HIV nie mam. Sam lubie i przewaznie kupuje wlasnie uzywane rzeczy. Swoj nowy spiwor Deutera tez dorwałem uzywany po jednym sezonie za 400zł, zamiast sklepowych 790zł. Nie czuje zeby był z tego powodu gorszy ;)
Isuzu Trooper 3.1D 1997r
Jake

Postprzez pocieszny » 04 sty 2019, 18:51

kupuje się używki, ale mocno techniczne ktorych cena za nowe wynosi grubo powyżej 1000pln
przykładowo śpiwory carintia -35 stopni :)2
Opel Monterey 3.2V6... chyba :)
pocieszny

Postprzez mcgiver » 05 sty 2019, 00:51

ja też dużo używanych rzeczy kupuję raczej tylko technicznych , a nic osobistego, i akurat spiworu bym nie kupił , tak samo jak ,skarpetek , koszulki , kaleson ,majtek i szczoteczki do zębów :D
każdy ma indywidualne podejście do takich rzeczy ;) przedstawiłem moje bo uznałem ,że większość ludzi ma podobne.
może się mylę ... no cóż 8-) , życzę szczęśliwego nabywcy :)2
dwa koła KLR 650 TENGAI
mcgiver

Postprzez Jake » 05 sty 2019, 02:51

mcgiver napisał(a):ja też dużo używanych rzeczy kupuję raczej tylko technicznych , a nic osobistego, i akurat spiworu bym nie kupił , tak samo jak ,skarpetek , koszulki , kaleson ,majtek i szczoteczki do zębów :D
każdy ma indywidualne podejście do takich rzeczy ;) przedstawiłem moje bo uznałem ,że większość ludzi ma podobne.
może się mylę ... no cóż 8-) , życzę szczęśliwego nabywcy :)2

Ale ja nie zamierzam nikogo prosic o przygarniecie, wbrew swoim odczuciom. Majtek i szczotki do zebow tez bym cudzych nie chciał, ale z polarem, kurtka, spodniami wspinaczkowymi nie mialbym problemu. Kazdy ma swoje preferencje. Nie bedzie chetnych to pojdzie w śmieci i juz :lol:

PS. Kupiłem Deuter Exosphere -8oC XD
Isuzu Trooper 3.1D 1997r
Jake

Postprzez pocieszny » 06 sty 2019, 09:08

Jake napisał(a):PS. Kupiłem Deuter Exosphere -8oC XD

Będziesz zadowolony, używam Deutera od dawna, teraz głównym psiworkiem moim jest puchówka deutera i jestem bardzo zadowolony :)2 lekki mały ciepły :)2
Opel Monterey 3.2V6... chyba :)
pocieszny

Postprzez Jake » 06 sty 2019, 16:11

pocieszny napisał(a):
Jake napisał(a):PS. Kupiłem Deuter Exosphere -8oC XD

Będziesz zadowolony, używam Deutera od dawna, teraz głównym psiworkiem moim jest puchówka deutera i jestem bardzo zadowolony :)2 lekki mały ciepły :)2

Moj mam nadzieje bedzie cieply, ale za to niestety duzy i ciezki. Syntetyk. Puchowka nie za bardzo nadaje sie na morze ze wzgledu na wszechobecna wilgoc,

Zastanawialem sie jeszcze nad wojskowym Mil-Tec'iem, o takim:
https://e-militaria.pl/9162-spiwor-mil- ... 13402.html

Kusi parametrami i niska masa. Pytanie ile to jest warte. I fajny bo neutralny, czarny kolor. Na allegro sa nowki polowe tansze:
https://allegro.pl/oferta/profesjonalny ... 7656432501

Sa tez takie:
https://e-militaria.pl/3781-spiwor-mil- ... rettyPhoto
Isuzu Trooper 3.1D 1997r
Jake

Postprzez Jake » 08 sty 2019, 21:22

Stare Psiwory znalazly nowego wlasciciela. Temat do usuniecia.
Isuzu Trooper 3.1D 1997r
Jake

Postprzez mcgiver » 08 sty 2019, 21:36

Jake napisał(a):Stare Psiwory znalazly nowego wlasciciela. Temat do usuniecia.
hehe marzenia ściętej głowy.
nie spotkałem sie żeby jakikolwiek temat został usunety na tym forum :)21
dwa koła KLR 650 TENGAI
mcgiver

Postprzez Jake » 08 sty 2019, 22:49

mcgiver napisał(a):
Jake napisał(a):Stare Psiwory znalazly nowego wlasciciela. Temat do usuniecia.
hehe marzenia ściętej głowy.
nie spotkałem sie żeby jakikolwiek temat został usunety na tym forum :)21

No to tez racja xD Ani przesuniecie, polaczone, zedytowane itp. :D Sam bym temat usunal, ale "mocy urzedowych" brak :lol:
Isuzu Trooper 3.1D 1997r
Jake

Powrót do Oddam za darmo