Ciekawe ogłoszenia

Ogłoszenia znalezione w internecie, pytania, polecenia...

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez pocieszny » 31 sty 2022, 02:47

są pickupy które tak mają :)21
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3892
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez Jake » 31 sty 2022, 16:47

pocieszny napisał(a):są pickupy które tak mają :)21

Któreż to? :D
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4197
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez pocieszny » 01 lut 2022, 08:32

na pewno któryś Tryton i w hiluxie możesz wybrać gdzie chcesz e-lockera (oczywiście nie w EU)
jest też troche wersji gdzie z tyłu jest LSD a z przodu blokada, wiele F150 tak ma
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3892
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez Jake » 01 lut 2022, 09:17

Bynajmniej nie w hiluxie z lat 89-97. Tam jest albo tyl albo nic, z nowszymi ktorymi mialem stycznosc tez byl tylko tyl, ale za malo sie interesowalem zeby moc orzec obiektywnie, o F150 to juz calkiem nic nie wiem. Ciekawe - poczytam.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4197
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez Legend » 01 lut 2022, 12:26

przejrzałem tak na szybko internety i jest tylko tył w f150.

Ogólnie przyjęlo się, że najpierw tył na 100% a potem przód.
V6
Avatar użytkownika
Legend
 
Posty: 1387
Dołączył(a): 09 lut 2013, 20:47

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez korf » 01 lut 2022, 13:58

2.6 LWB, 2.6 RS, 3.1 RS, 3.1 LWB, 3.5 LWB, 3.2 RS, 2.8 LWB, 3.5 RS | Trooper 4WD
Avatar użytkownika
korf
 
Posty: 551
Dołączył(a): 31 mar 2009, 11:29
Lokalizacja: Katowice | SBL

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez Jake » 01 lut 2022, 14:18


Znam chłopaczka ktory pracuje w tym warsztacie przy rzezbieniu tych cudów.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4197
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez pocieszny » 01 lut 2022, 15:34


w Krakowie Tatuś wkładał te motory do patroli, jeździło to na prawde fajnie :)2

@Jake jak byłem na kupnie dużo oglądałem i czytałem o pickupach, a że w nasym internecie nic nie ma to głównie Australia i USA i tam takie rzeczy nie są niczym dziwnym
raz się spotkałem z autem z blokadą tylko z przodu u nas (to była nie fabryczna)
ja też bym zakładał najpierw tył potem przód, chyba że nie było by zupełnie opcji na tył a potrzebował bym blokady, w sumie nawet rozwiązanie tył LSD przód sterowalna bardziej mnie przekonuje niż odwrotnie
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3892
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez Legend » 01 lut 2022, 16:32

ciekawe jak dlugo taki dmax czeka na klienta......
V6
Avatar użytkownika
Legend
 
Posty: 1387
Dołączył(a): 09 lut 2013, 20:47

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez Jake » 01 lut 2022, 17:16

pocieszny napisał(a):raz się spotkałem z autem z blokadą tylko z przodu u nas (to była nie fabryczna)
ja też bym zakładał najpierw tył potem przód, chyba że nie było by zupełnie opcji na tył a potrzebował bym blokady, w sumie nawet rozwiązanie tył LSD przód sterowalna bardziej mnie przekonuje niż odwrotnie

To tez kwestia ze LSD na przód nie jest dobrym pomyslem, bo wywołuje podsterownosc na sliskiej nawierzchni i jazda bez rozlaczonych manualnych sprzegielek z taka blokada po publicznej drodze jest proszeniem sie o klopoty.
Legend napisał(a):ciekawe jak dlugo taki dmax czeka na klienta......

Odpowiem cytatem kumpla:
************** [01/02/22 13:24]
ano nadal wisi na ogłoszeniach, każdy by go chciał ale nikt nie ma budżetu wolnego xD

************** [01/02/22 13:26]
bardziej jest wystawiony na zagranice mobile.de tam też parę moich projektów wisi. ale może i w polsce ktoś się skusi
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4197
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez pocieszny » 01 lut 2022, 21:49

budżet jak budżet wcale nie jest zły, tylko czemu kurła wzięli 2 osobowego pickupa? :)21
na kingkabie dawno by się już sprzedał :)2

BTW moc to ma taką jak lekko dłubnięte 2,5TD hmmm
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3892
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez Jake » 01 lut 2022, 22:39

pocieszny napisał(a):budżet jak budżet wcale nie jest zły, tylko czemu kurła wzięli 2 osobowego pickupa? :)21
na kingkabie dawno by się już sprzedał :)2

To dosc subiektywna kwestia, ja z kolei kompletnie nie czaje pick-upów z podwojna kabina, chetnie bym widzial takiego Hiluxa ale albo single albo 1.5 cab. Podwojna kabina odpada. Z kolei budzet jest dla mnie absolutnie kosmiczny.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4197
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez pocieszny » 01 lut 2022, 23:53

dlatego że jeździcie tylko w 2 osoby, większość w tym kraju kupuje jednak pojazdy minimum 4ro osobowe ;)
ceny 1,5 a double obecnie są w zasadzie takie same, ale 1,5 ma dużo większe szanse na zakatowanie "budowlane" niż double, różnica 20cm na pace (bo rozmiar sam w sobie taki sam) nie jest aż tak porywający, do tego 90% akcesorii kupnych jest do double
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3892
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez Jake » 02 lut 2022, 00:32

Dokladnie :)2 Jak mowilem, kazdy ma inne potrzeby, jeden ma duza rodzine, inny nie. Imho po prostu pick-up to nie do konca jest samochod rodzinny, miejski czy na codzien. Jakby mial jezdzic wiekszym gronem to jednak wolalbym zamknietobryłowe auto typu Land Cruiser, Patrol, Pajero etc.
Co do Hiluxa - 1.5 cab po prostu ma dla mnie najlepsze proporcje. Single wyglada troche na uciety i w wielu nie da sie pochylic siedzenia za bardzo do tylu bo juz jest scianka - a czasami wygodnie sie zdrzemnac na rozlozonym fotelu jak w trasie sen morzy.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4197
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez Legend » 02 lut 2022, 00:57

od spania to masz pakę haha :)

przy okazji, czy 3,2 ma takie same półosie przód co 3,1? :D
V6
Avatar użytkownika
Legend
 
Posty: 1387
Dołączył(a): 09 lut 2013, 20:47

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez pocieszny » 02 lut 2022, 00:58

Jake napisał(a): Imho po prostu pick-up to nie do konca jest samochod rodzinny, miejski czy na codzien. Jakby mial jezdzic wiekszym gronem to jednak wolalbym zamknietobryłowe auto typu Land Cruiser, Patrol, Pajero etc.
pozwole się nie zgodzić z tym twierdzeniem, jeździłeś jakimś nowym pickupem? komfort wyposażenie wersji double zwykle jak SUVa (lub lepsze) pali przyzwoicie,. używam rodzinnie, miejsko i na co dzień ;) jedyna wada (choć niewielka) ciut długi
obecnie zakupienie Patrola, LC czy Pajero w przytomnym stanie techniczno-blacharskim graniczy z cudem, serio oglądnąłem ponad 70 samochodów zanik kupiłem najstarszy i najbardziej drabiniasty ze wszystkich, i mówimy tu o budżecie 70-100k PLN
ostatnio testowałem jazde 800km w jedną stronę w 4 osoby + pies (średniej wielkości) i wszyscy stwierdzili że wygoda jest zupełnie wystarczająca jak na taką trase, nikt nie wysiadał połamany, ilość przestrzeni bagażowej powala (żadna terenówka nie ma ładowności tone :)21 ) no i spalanie w granicach 8,5-9l a nie 13 jak LC czy Patrol ;)
autko w tym momencie wygląda tak, jest na 32 calach, do spania mam namiot dachowy z ogrzewaniem :)21
https://photos.app.goo.gl/2sWiMBTfxxp5LeaP6
https://photos.app.goo.gl/BFohTydm3pKAw2Sh8

@Legend z tego co pomne to tak
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3892
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez Jake » 02 lut 2022, 02:30

@pocieszny: kwestia potrzeb, gustu i budzetu. Jezdzilem w zyciu kilkuset roznymi autami, takimi 50 letnimi i takimi swiezo z salonu, moja preferencja to samochody nie młodsze niz 1998. Nie jechalem jeszcze niczym po '98 co by mi sie podobało na tyle bym chcial to miec. Inna kwestia to budzet - majac do dyspozycji 15k wybierasz co innego niz majac 100k. Choc gdybym mial 100k to kupilbym sobie Toyote FZJ80 albo w przypadku osobowki - Supre. Dlugie auta akurat bardzo lubie, to mi sie w pick-upach podoba, z tym ze podchodzac pragmatycznie taki 4Runner na moje potrzeby jest o wiele bardziej praktyczny niz analogiczny Hilux z tego samego rocznika. Ale o gustach to mozna dlugo, namietnie i nic z tego nie wynika xD

@Legend: Oczywiscie, spanie na campingu/w lesie/ na wyjezdzie tylko paka albo namiot dachowy. Ale ja mowie o epizodach jak Cie na drodze o 4 rano sen łamie, masz 200km do domu i musisz przyciac drzemke na te 45min na parkingu.

Nie wiem jak z amerykancami, bo doswiadczenia mirasa pokazuja ze tu bywaja roznice, ale jesli chodzi o europejski rynek wersja silnikowa jest be znaczenia, istotny jest wylacznie rocznik.
1992-1995 masz stary typ (grubsze polosie, mocniejsze przeguby) -te wystepuja bez przesuwki, a od 1996 do 2002 nowsze (ciensza polos, slabszy przegub) - te maja przesuwke - SOTF.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4197
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez Legend » 02 lut 2022, 02:49

popełniłem....chyba kolejnego MOntereya, więc to nie do amerykańca.

Pocieszny - aspekt Montereya w Isuzu musi być - felgi ma się rozumieć heh :)

Jake, myślę, że takich jak my będzie przybywać, takich mam na myśłi tych co lubią proste i w miarę tanie auta w naprawie. Fakt, że jak przyjdzie generalka Vki to pewnie 7 tys nie moje....ale do względnie nowego auta takie 7 tysi to jest np kompresor pneumatycznego zawieszenia...a gdzie dalej. Zaczną się jaja jak wejdą w 2 połowie 2022 samochody nowe co to będą raportować styl jazdy.... a od 2024 mają wpływać na prędkość..... i prognozuję, że ujrzymy dotąd niespotykane kwoty za pojazdy starsze :)

Każdy tam lubi co chce, Jake jak chcesz to zawsze możesz przytulić LX470 bo to da sie jeszcze kupić w miarę przystępnej kasie...ale czas szybko ucieka i każdy rok zwłoki kosztuję parę tysi. Dla mnie jest to zbyt wielkie auto na codzienna eksploatację + aspekt spalania, Trooper 3.2 pali 12-13 a taki LC pewnie 18 łyknie bez zająknięcia. Jeżdzę sporo i ma to dla mnie znaczenie. Nawet ostatnio miałem pomysł, żeby kupić długiego parcha g4 z wysranym motorem, wstawić 3,0 biturbo i jeździć tym na co dzień....ale nie jestem aż takim miłośnikiem parchów, żeby wywalić 100k plnów na taki pilotażowy pomysł bo parch prowadzi się znacznie gorzej niż isuzu po czarnym, a zrobić taką wydumkę i po 2 miesiącach stwierdzić, że jednak tym się źle jeździ jest ekonomicznie nie uzasadnione. No :)
V6
Avatar użytkownika
Legend
 
Posty: 1387
Dołączył(a): 09 lut 2013, 20:47

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez pocieszny » 02 lut 2022, 12:24

@Jake serio oglądałem kilka 80, 90, 100, 105 i 120 od tego zacząłem w ogóle szukania auta, mając taki budżet myślałem że kupie coś na prawdę fajnego.... nie znalazłem, albo ruda była tak zaawansowana że brak sensu reanimacji (nawet w tych 4-5 letnich TLC) albo stan techniczny gwarantował dołożenie równowartości zakupu do doprowadzenia pojazdu do stany w miare pewnej bezawaryjności
gdyby założeniem było kupno auta tylko na wyjazdy (i niestety wymóg był nie starszego niż 10 lat) kupił bym troopera 3.0 i cieszył się autem, za 50k mógłbym sobie przebierać w rodzynkach, niestety wymagania były trochę inne
Partrol z założenia odpadł, jednego już mam i niestety zaden następny nie jest tak bezawaryjny jak ten,mitsu nawet nie brałem pod uwage, na G mnie nie stać :)21
D-max to w większości trooper, z poprawionymi niektórymi rzeczami, z wymuszonymi innymi (zawias z tyłu na resorze, ale to akurat najprościej przerobić w razie konieczności) Hilux podobna konstrukcja, w zasadzie róznią się kosmetycznie, natomiast jeśli chodzi o bezawaryjnośći i stan blacharski to nie ma co porównywać ich ze swoimi cywilnymi odpowiednikami, nawet te przykatowane na budowach są w lepszym stanie (ktoś jednak im jakiś serwis robił, a jeszcze lepiej kjak trafisz takiego co se kierownik albo szef jeździł)
jeździ się tym całkiem przyjemnie na co dzień, dodatkowo w domu zawsze się paka i przyczepa przydają ;) i spala to tyle co normalny SUV, jeździ bardzo podobnie, nie ma 90% idiotycznych systemów nikomu do niczego nie potrzebnych, ma protezy blokad zrobione na kontroli trakcji, przyznam się że z biegiem czasu to auto coraz bardziej mi się podoba, zwłaszcza jak zauważył @Legend wiele pasuje p&p z troopera :)21
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3892
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez Jake » 02 lut 2022, 13:26

Legend napisał(a): Jake, myślę, że takich jak my będzie przybywać, takich mam na myśłi tych co lubią proste i w miarę tanie auta w naprawie.

Proste auta uwielbiam, im mniej naszprycowanych wodotrysków, tym mniejsze ryzyko usterki, łatwiejsza naprawa i wieksza niezawodnosc. Poza tym mi sprawia fizyczna przyjemnosc bezposrednia obsluga maszyny - statku, samochodu, samlotu. Lubie wajhy, dzwignie i fizyczne przelaczniki, a nie klawiatury od komputera i tablet na desce rozdzielczej. Co do taniości tychże - tu nie mam jakichs glebokich preferencji, po prostu mam waski budzet, wiec sila rzeczy dopasowuje do niego klase i jakosc posiadancyh pojazdow - pragmatyzm wynikajacy z koniecznosci.
Legend napisał(a):Zaczną się jaja jak wejdą w 2 połowie 2022 samochody nowe co to będą raportować styl jazdy.... a od 2024 mają wpływać na prędkość.....

No to da mnie jest iscie dystopijna, orwellowska wizja, moze jeszcze chip w dupie i kamera w sypialni. Brrr.... Juz te wszystkie nowomodne systemy wspomagania, asystowania ktorymi naszpikowane sa nowoczesne auta, typu asysten pasa ruchu, asystent martwego pola, 5 kamer, asystent hamowania, asystent utrzymania dystansu, kontrola trakcji, etc etc. Rodzice maja dwie nowe mazdy, tego auta nie da sie poprowadzic w poslizgu nadsterownym, szarpiesz reczny, ukladasz auto na idealnej trajektori zeby poplynac w zakrecie, a komputer Ci hamuje wewnetrzne przednie kolo, odcina pedla gazu, tak ze obroty spadaja do jałowych i prostuje tor jazdy.... prosto na pobocze. Mozna oszalec.
Legend napisał(a): Trooper 3.2 pali 12-13 a taki LC pewnie 18 łyknie bez zająknięcia.

Powaznie 3.2V6 pali Ci tak mało czy to Twoje optymistyczna autosugestia? W raportach https://www.autocentrum.pl/spalanie/opel/monterey/i/ srednia wychodzi 14 benzyny i 17 gazu... Moj 4R 3.0V6 ciagnie 18litrów gazu na 100km bez chwili zawahania. Jesli 80-tka paliłaby 19-20 to roznica jest IMHO pomijalna. Kolejna opcja to Hilux/4Runner ze swapem na 5VZ-FE, troche nowszy i o wiele bardziej dopracownay silnik, wiecej mocy i nizsze spalanie. Ale to gdybanie.

pocieszny napisał(a):@Jake serio oglądałem kilka 80, 90, 100, 105 i 120 od tego zacząłem w ogóle szukania auta, mając taki budżet myślałem że kupie coś na prawdę fajnego.... nie znalazłem, albo ruda była tak zaawansowana że brak sensu reanimacji (nawet w tych 4-5 letnich TLC) albo stan techniczny gwarantował dołożenie równowartości zakupu do doprowadzenia pojazdu do stany w miare pewnej bezawaryjności
gdyby założeniem było kupno auta tylko na wyjazdy (i niestety wymóg był nie starszego niż 10 lat) kupił bym troopera 3.0 i cieszył się autem, za 50k mógłbym sobie przebierać w rodzynkach, niestety wymagania były trochę inne
Partrol z założenia odpadł, jednego już mam i niestety zaden następny nie jest tak bezawaryjny jak ten,mitsu nawet nie brałem pod uwage, na G mnie nie stać :)21
D-max to w większości trooper, z poprawionymi niektórymi rzeczami, z wymuszonymi innymi (zawias z tyłu na resorze, ale to akurat najprościej przerobić w razie konieczności) Hilux podobna konstrukcja, w zasadzie róznią się kosmetycznie, natomiast jeśli chodzi o bezawaryjnośći i stan blacharski to nie ma co porównywać ich ze swoimi cywilnymi odpowiednikami, nawet te przykatowane na budowach są w lepszym stanie (ktoś jednak im jakiś serwis robił, a jeszcze lepiej kjak trafisz takiego co se kierownik albo szef jeździł)
jeździ się tym całkiem przyjemnie na co dzień, dodatkowo w domu zawsze się paka i przyczepa przydają ;) i spala to tyle co normalny SUV, jeździ bardzo podobnie, nie ma 90% idiotycznych systemów nikomu do niczego nie potrzebnych, ma protezy blokad zrobione na kontroli trakcji, przyznam się że z biegiem czasu to auto coraz bardziej mi się podoba, zwłaszcza jak zauważył @Legend wiele pasuje p&p z troopera :)21

Ale ja nie probuje Ci obrzydzic Twojego D-Maxa, ani przekonac ze moje gusta sa mojsze niz Twojsze. To each - his own, jak mawiaja Angole. :)2 Po prostu mi sie nie podoba.Tak samo jak zadna 120,150 i inny miejski SUV.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4197
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez Legend » 02 lut 2022, 15:30

bo wszystko to co pieknie wyglada w folderze ma swoje drugie oblicze...znajomy pracuje w stellantisie, mowil, zeby unikac rocznikow 2021-okres pandemii w pelni latali kadre i dostawcow tym co mieli i ponoc auta nader czesto wracaja na serwis. Za to 30 letnie auto jest juz zajebiscie z kazdej strony przetestowane heh :)
Podobnie ja - nie atakuje Twojego Isuzu, bardziej ide w kierunku tego, ze nie przepadam za pickupami, nie mam potrzeby tez posiadania takiego typu auta bo Trooper spelnia wszelkie moje zapotrzebowanie na miejsce, uciag czy ladownosc i jak na 30 letnia terenowke ma zadowalajaca dynamike. Z reka na sercu, zima notuje wyniki 12,5 max 13,5 na 100 a nie mam lekkiej nogi co mozna obejrzec na foto ponizej.
Załączniki
Zrzut ekranu.jpg
Zrzut ekranu.jpg (216.7 KiB) Przeglądane 10412 razy
V6
Avatar użytkownika
Legend
 
Posty: 1387
Dołączył(a): 09 lut 2013, 20:47

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez pocieszny » 02 lut 2022, 17:24

Jake napisał(a):Ale ja nie probuje Ci obrzydzic Twojego D-Maxa, ani przekonac ze moje gusta sa mojsze niz Twojsze. To each - his own, jak mawiaja Angole. :)2 Po prostu mi sie nie podoba.Tak samo jak zadna 120,150 i inny miejski SUV.

to to ja wiem ;) kwestia że obecnie nie ma z czego wybrać, nowe Bronco może kupisz w 2023 z naciskiem może i nie wiadomo czy z silnikiem 2,7
relatywnie młodych terenówek brak, a jak się żona uprze to nei pogadasz :)21 ma byc nie starsze niż 10 i ciul ;) masz na razie szczęście że nie masz takich warunków :)21
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3892
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez Jake » 02 lut 2022, 18:04

pocieszny napisał(a):
Jake napisał(a):Ale ja nie probuje Ci obrzydzic Twojego D-Maxa, ani przekonac ze moje gusta sa mojsze niz Twojsze. To each - his own, jak mawiaja Angole. :)2 Po prostu mi sie nie podoba.Tak samo jak zadna 120,150 i inny miejski SUV.

to to ja wiem ;) kwestia że obecnie nie ma z czego wybrać, nowe Bronco może kupisz w 2023 z naciskiem może i nie wiadomo czy z silnikiem 2,7
relatywnie młodych terenówek brak, a jak się żona uprze to nei pogadasz :)21 ma byc nie starsze niż 10 i ciul ;) masz na razie szczęście że nie masz takich warunków :)21

No jak pisalem - u nas jest zalozenie, ze ma byc nie mlodsze niz 1998r czyli w tym roku 24 lata XD A, ze dziewczyna stwierdzila ze 4 Runner jest najladniejsza terenowka na swiecie to kupilismy 4 Runnera XD
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4197
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez Jake » 05 lut 2022, 04:28

Byl brzydki ale za to tani, to teraz jest brzydki ale za to drogi:
https://m.olx.pl/d/oferta/opel-monterey ... ved_search
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4197
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Ciekawe ogłoszenia

Postprzez pocieszny » 05 lut 2022, 17:39

gimnastyka karku w gratisie :)21
Maxiu 2,5 biturbo :)21
Patrol 4,2 :)21
pocieszny
 
Posty: 3892
Dołączył(a): 30 paź 2010, 18:39
Lokalizacja: Jordanów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pozostałe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości