Może chyba sprzedam Frontere

Może chyba sprzedam Frontere

Postprzez frotman » 23 sty 2021, 23:53

wbijam tu panowie bo to chyba najlepsze miejsce. byłby ktoś ewentualnie zainteresowany frotą 3.2? jeśli wszystko będzie mi się układało tak jak mi się układa to niestety nie tknę tego w tym roku (brak ciśnienia na jednym z garów) a mam za dużo "projektów", które ciągną się już latami. po stronie ministerialnej w zakładce raporty wszystko na zielono (brak kolizji blablabla). auto przytachane przez starszego pana z włoch lata świetlne temu (chyba 11 bądź 12). miernikiem nie mierzyłem, patrzyłem tylko czy rama cała. skóra,grzane dupy,elektryki w drzwiach nasrane, napędy sprawne,lustra w prądach,klima, . Poza piecem na bank amory z tyłu bo na kocich łbach koło chyba dłużej w powietrzu niż na glebie, zimne luty na zegarze. Założona instalacja BRC. Katy rzekłbym, że są ale wymieniając wczoraj przewody paliwowe dostrzegłem spawy niekoniecznie oryginalne także nie wiem jak to wygląda w środku. Całość ORI bez wygibasów przeróbek, dokładek i innych pierdół. cena sztywna bez marudzenia 2.7k Z miejsca zaznaczam, że to nic pewnego- pytam orientacyjnie bo może ktoś coś.
frotman
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 sty 2021, 00:31

Re: Może chyba sprzedam Frontere

Postprzez Jake » 24 sty 2021, 04:58

To nie pasuje do tematu Ciekawe ogłoszenia. Wydzieliłem.
Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Avatar użytkownika
Jake
Moderator
 
Posty: 4193
Dołączył(a): 25 kwi 2015, 22:02
Lokalizacja: Europa

Re: Może chyba sprzedam Frontere

Postprzez Legend » 24 sty 2021, 11:27

o pokaż, może wezmę na silnik :) w sensie całość, dla silnika
V6
Avatar użytkownika
Legend
 
Posty: 1387
Dołączył(a): 09 lut 2013, 20:47


Powrót do Sprzedam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości