wtryski w 3.0dti

Isuzu Trooper/Bighorn, Opel Monterey, Holden Jackaroo, Honda Horizon, Acura SLX

wtryski w 3.0dti

Postprzez zanko » 26 sie 2011, 21:12

Witam,mam pytanie odnośnie wtryskow,puszczaja rope do oleju,zakupilem komplet naprawczy i jest problem bo w Warszawie nie moge znalwśc warsztatu ktory by to zrobił.Czy w domowych warunkach da radę je rozebrać jesli tak to jak to zrobic.
zanko
 

Re: wtryski w 3.0dti

Postprzez Nahen/thor_ » 26 sie 2011, 22:32

Uuuu Panie ;) To, że mechanicy się boją tykać okolic wtrysków w tym autku to się nie dziwię ;) Samemu jakoś tak bałbym się.

A swoją drogą co wchodzi w skład tego zestawu ??
Staruszka już nie ma :( 2001 3.0 DTi
Avatar użytkownika
Nahen/thor_
 
Posty: 1485
Dołączył(a): 09 kwi 2009, 00:01
Lokalizacja: Gdańsk

Re: wtryski w 3.0dti

Postprzez freefly » 27 sie 2011, 01:46

zanko napisał(a):Witam,mam pytanie odnośnie wtryskow,puszczaja rope do oleju,zakupilem komplet naprawczy i jest problem bo w Warszawie nie moge znalwśc warsztatu ktory by to zrobił.Czy w domowych warunkach da radę je rozebrać jesli tak to jak to zrobic.


Co to znaczy wtryski puszczają ropę do oleju? U mnie ropa dostawała się przez obsadę wtryskiwacza, co skończyło się kapitalnym remontem silnika ;) (we wrocławskiej Delcie)
3.0 2000r.
freefly
 
Posty: 675
Dołączył(a): 18 paź 2009, 17:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: wtryski w 3.0dti

Postprzez zanko » 27 sie 2011, 23:26

Jest wyczuwalny zapach ropy w oleju,co do kompletu to wskład wchodzi podkladka stoszkowa miedziana i trzy oringi ktore zaklada się do środka oczywiscie po rozkreceniu wtrysku,stąd moje pytanie do kogoś kto rozbjeral sam lub wje gdzie w okolicach Warszawy to zrobić
zanko
 

Re: wtryski w 3.0dti

Postprzez tomaszsuplicki » 27 sie 2011, 23:53

temat przerabiany kilkakrotnie "obsady wtryskiwaczy " wymiana nie za bardzo skomplikowana viewtopic.php?f=5&t=614 posty na dole narzędzie do wyciągnięcia obsad i nie rozkręcasz wtrysku tylko je wyjmujesz bo to nie wtrysk puszcza olej tylko oringi na obsadach miedziana podkładka jest na stożek wtrysku jeden oring na wtrysk i dwa na obsady .może jutro zrobię manual o obsadach ,wtryskach i głowicy.
Obrazek3.0 DOHC 1999 35''
Avatar użytkownika
tomaszsuplicki
 
Posty: 201
Dołączył(a): 11 sty 2010, 21:30
Lokalizacja: iceland

Re: wtryski w 3.0dti

Postprzez zanko » 29 sie 2011, 23:01

Dzięki ,jeśli to obsady jak sugierujesz to po ich wyjęciu wymienić oringi i wciskać razem z wtryskami,czy dobrze myśle.
zanko
 


Powrót do 1998-2002

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości