Monterey 4x4 na czarnym

Isuzu Trooper/Bighorn, Opel Monterey, Holden Jackaroo, Honda Horizon, Acura SLX

Monterey 4x4 na czarnym

Postprzez Bi0r » 02 maja 2009, 21:58

Witam,

Prosze mi wybaczyć jesli pytam się o oczywistości ale jestem świeży w tematach, o które pytam.
Czy w Montereyu istnieje możliwość jeżdżenia z napędem zapiętym na 4x4 po czarnym. Jest jakiś między osiowy mechanizm różnicowy czy jak już się zapina to na stałe i można tylko po piachu lub śniegu.

Pozdrawiam
Bi0r
Bi0r
 

Re: Monterey 4x4 na czarnym

Postprzez Nahen/thor_ » 03 maja 2009, 00:44

Jeżeli masz Troopera z ToD to w miarę spoko na "4H" możesz sobie jeździć, ale i tak nie zaleca się tego. Jeżeli nie masz tego wynalazku to raczej sobie daruj bo większość (a w zasadzie wszystkie) które widziałem nie mają między osiowych dyferencjałów.
Staruszka już nie ma :( 2001 3.0 DTi
Avatar użytkownika
Nahen/thor_
 
Posty: 1485
Dołączył(a): 09 kwi 2009, 00:01
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Monterey 4x4 na czarnym

Postprzez Wróbel » 04 maja 2009, 23:39

hey
Kolega Nahen/thor_ mało widział ;) Trupki z rozdziałem są i nie jest ich wcale tak mało.
Kolego Bi0r poczytaj post "problem z ciasnymi zwrotami" tam masz troche info na ten temat

Na czarnym suchym ja nie używam 4WD gdyż uważam iż nie ma takiej potrzeby ale jak już się ślisko zrobi to załączam i do 100km/h , można śmigać. TOD'a nie mam. Trasę Łódź-Wrocław pokonałem na 4x4 kilka razy i problemów nie było i nie ma nadal.
Wróbel
 
Posty: 236
Dołączył(a): 12 paź 2008, 22:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Monterey 4x4 na czarnym

Postprzez Nahen/thor_ » 05 maja 2009, 00:03

Hmmm Też twierdziłem że problemów nie ma tak długo jak w roczniku 1988 zmieliło całą "główną choinkę" w skrzyni biegów... Jakoś w "nowym" wole wyjść z założenia, że lepiej dmuchać na zimne. Raczej nie mam ochoty szukac kawąłków skrzyni żeby ją reanimować ;)

Co do Trooperów z między osiowym mechanizmen różnicowym to przyznaję się bez bicia - nie widziałem jeszcze żadnego.
Staruszka już nie ma :( 2001 3.0 DTi
Avatar użytkownika
Nahen/thor_
 
Posty: 1485
Dołączył(a): 09 kwi 2009, 00:01
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do 1998-2002

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości