Jak zamontować relingi w długim Montku?

Isuzu Trooper/Bighorn, Opel Monterey, Holden Jackaroo, Honda Horizon, Acura SLX

Jak zamontować relingi w długim Montku?

Postprzez krokodyl » 03 wrz 2012, 17:05

Witam , pytanie do praktyków, którzy już uporali się z tematem. Odnalazłem zaślepione otwory - 6 po każdej ze stron,jakim wiertłem rozwiercić otwory tak żeby nie uszkodzić nakrętek od strony wewnętrznej/ tak wyczytałem , że są/.Pomijam procedury zdjęcia podsufitki, zabezpieczenia podczas wiercenie, po wierceniu itd.Pzdr K
krokodyl
 
Posty: 97
Dołączył(a): 03 mar 2012, 21:00

Re: Jak zamontować relingi w długim Montku?

Postprzez paro » 03 wrz 2012, 18:55

a jest jakaś potrzeba wiercenia w tych otworach ? w oryginale właśnie w te miejsca wkręca się punkty zaczepowe z relingów.jak mam krótkeigo i też mam 3 punkty po każdej stronie i to do nich wpasowałem szpej na którym lezy cały bagażnik.są tam śruby bodaj 8mm ale ich zadanie to nie trzymanie ciężaru bagażnika a jedynie zabezpieczenie tegoż relingu przez "wędrowaniem" po dachu.
paro
 
Posty: 123
Dołączył(a): 02 sty 2012, 21:35

Re: Jak zamontować relingi w długim Montku?

Postprzez wojtekkk » 03 wrz 2012, 20:04

owszem to są punkty mocowania relingu tylko że ---jak zaślepione to pod spodem nie masz nakrętek czyli nawiercić po punktach i śruby wylotnie z nakrętką od spodu (bez rozebrania podsufitki cieżko. orginalne nakretki do relingu są wnitowane-czytaj trwale zwiazane z dachem temu zakładanie lub zdejmowanie relingu tylko od góry-nie ma potrzeby przytrzymywać nakrętek.
mania 3,1tdi---+2,safari,........plany już są ale szukam sponsora
wojtekkk
 
Posty: 937
Dołączył(a): 22 lis 2010, 13:36
Lokalizacja: podlasie

Re: Jak zamontować relingi w długim Montku?

Postprzez paro » 03 wrz 2012, 20:37

aaaa....to ja mam w takim razie wersję LUX bo otwory pod relingi mam już ze śrubami :D
paro
 
Posty: 123
Dołączył(a): 02 sty 2012, 21:35


Powrót do 1998-2002

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości