Jaki interfejs/program serwisowy do Montereya 3.5

Isuzu Trooper/Bighorn, Opel Monterey, Holden Jackaroo, Honda Horizon, Acura SLX

Jaki interfejs/program serwisowy do Montereya 3.5

Postprzez guti » 06 lis 2009, 14:23

Witam,
podzielcie się proszę informacjami z jakich programów diagnostycznych i interfejsów korzystacie i co polecilibyście do Montereya 98 z silnikeim 3.5 6VE1. Chodzi mi o programy które sami przetestowaliście, najlepiej do ściagnięcia z sieci w wrsji polskojęzycznej, odczytujące parametry pracy silnika/czujników w czasie rzeczywistym, czytającym "zamrożone ramki" itd. a nie tylko kasujace błędy. Ściągnąłem już Tech2 ale do Montereya jest bardzo okrojony i jeszcze nie kupowałem pod niego kabla więc nie wiem jak śmiga. Nie chodzi mi o profesjonalny kombajn za kilka-kilkanaście stów tylko prosty i niezawodny sprzęt bezproblemowo chodzący pod laptopem osobiście przez was sprawdzony i łatwodostepny. W sieci można trochę tego znaleźć ale wolę nie kupować w ciemno.
Wszystkie wskazówki mile widziane

Pozdrawiam.
guti
 

Re: Jaki interfejs/program serwisowy do Montereya 3.5

Postprzez Nahen/thor_ » 06 lis 2009, 19:50

:D są jakiekolwiek "ogólno dostępne" programy dające radę z tymi samochodami? Jakby ktoś miala coś do Troopera/Montereya 3.0 ;) to też poproszę ;) (Ale nie wierzę w cuda ;) )
Staruszka już nie ma :( 2001 3.0 DTi
Avatar użytkownika
Nahen/thor_
 
Posty: 1485
Dołączył(a): 09 kwi 2009, 00:01
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jaki interfejs/program serwisowy do Montereya 3.5

Postprzez guti » 07 lis 2009, 20:16

Widzę, że łatwo nie będzie. Może chociaż ktoś podczas wizyty u mechanika widział/słyszał z jakiego programu korzysta?
guti
 

Re: Jaki interfejs/program serwisowy do Montereya 3.5

Postprzez Nahen/thor_ » 07 lis 2009, 22:32

W trójmieście błem w kilku serwisach Opla i u kilku "wszystkodiagnozujących" fachowców ze swoim Trooperem i NIGDZIE w 100% nikt nie byl w stanie go zdiagnozować. Jeden z serwisów Opla był najbliższy prawdy ;)
Staruszka już nie ma :( 2001 3.0 DTi
Avatar użytkownika
Nahen/thor_
 
Posty: 1485
Dołączył(a): 09 kwi 2009, 00:01
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jaki interfejs/program serwisowy do Montereya 3.5

Postprzez guti » 10 lis 2009, 22:34

No i jestem po pierwszych próbach. Raczej porażka. Używałam kabla kupionego z oprogramowaniem ABCom (udostępnionym przez kumpla do testów) oraz oprogramowania AB-COM i Opel Tech2. W obydwu połączyłem się tylko z alarmem, wyświetliły się tylko jego dane i nic więcej nie dało się zrobić. Opel Tech ma w opcjach tylko "podwozie" i "elektronikę" o silniku można zapomnieć. AB-COM ma "silnik", "skrzynię biegów", "podwozie" i "elektronikę" ale co z tego jak w moim aucie zatrybił tylko alarm. Korzystał ktoś z was z tych programów? Jakieś sukcesy?
guti
 


Powrót do 1998-2002

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron