isuzu trooper 3.0 DOHC Diesel

Isuzu Trooper/Bighorn, Opel Monterey, Holden Jackaroo, Honda Horizon, Acura SLX

isuzu trooper 3.0 DOHC Diesel

Postprzez s.c.roberto » 03 sty 2010, 16:18

mam problem z okresleniem polozenia kola zamachowego po wymianie silnika..kolo zamachowe wedlug mnie mozna dowolnie przykrecic gdyz sruby sa stmetrycznie umieszczone.nie wiem jak je ustawic.pozatym czujnik w obudowie niewiem co odczytuje . ktory czujnik steruje zaplonem bo silnik niechce odpalic.....PROSZE O POMOC o WSKAZOWKI. Dzieki i pozdawiam w NOWYM ROKU..
s.c.roberto
 

Re: isuzu trooper 3.0 DOHC Diesel

Postprzez Nahen/thor_ » 03 sty 2010, 17:02

Jeżeli wymieniałeś silnik to pierwsza sprawa czy przed wsadzeniem go do aktualnej budy na pewno chodził? Rozłączana byla cała elektryka/elektronika więc masz przed sobą dłuuugie siedzenie i sprawdzanie każdej wtyczki i złącza, czujniki (w tym te odpowiadajace za kontrolę położenia wału) itp. Powodzenia życzę. Możliwości jest setki.
Staruszka już nie ma :( 2001 3.0 DTi
Avatar użytkownika
Nahen/thor_
 
Posty: 1485
Dołączył(a): 09 kwi 2009, 00:01
Lokalizacja: Gdańsk

Re: isuzu trooper 3.0 DOHC Diesel

Postprzez maro69 » 03 sty 2010, 18:11

Nahen,szczere słowa pocieszenia.He,he gość bedzie zadowolony piękny poczatek nowego roku.Życie jest piękne.Pozdrawiam.
maro69
 
Posty: 22
Dołączył(a): 08 lis 2009, 11:14

Re: isuzu trooper 3.0 DOHC Diesel

Postprzez trooper2002 » 03 sty 2010, 18:22

koło zamachowe jak będzie zle ustawione to na pewno nie odpali i nie można go ustawić jak się chce są punkty a ten czujnik to chyba halla od zliczania obrotów
trooper2002
 


Powrót do 1998-2002

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości