Wymiana lusterka od strony kierowcy.

Isuzu Trooper/Bighorn, Opel Monterey, Holden Jackaroo, Honda Horizon, Acura SLX

Wymiana lusterka od strony kierowcy.

Postprzez krzyko66 » 08 maja 2019, 22:12

Witam Panów. Ponieważ w moim Trooperze miałem wyszczerbioną obudowę lusterka od strony kierowcy, a dodatkowo nie działało w nim grzanie, kupiłem na Allegro teoretycznie dokładnie takie samo. Nie dopytałem dokładnie, ale najwyraźniej jest ono od anglika - po zamontowaniu nie daje się ustawić samego lustra tak, by pole widzenia było identyczne z wcześniejszym lustrem. Dochodzi ono do skrajnego położenia i następuje taki przeskok i wraca ono do wcześniejszej pozycji. Poza tym zauważyłem, że kąt między obudową, a elementem mocującym do drzwi jest różny między tymi lusterkami i stąd wynika różnica w ustawieniu. W związku z tym mam pytanie: czy istnieje możliwość wymiany samej tej czarnej obudowy lustra? Rozłożyłem jedno z tych lusterek dosyć dogłębnie, ale nie za bardzo widzę, jak oddzielić samą obudowę od reszty mechanizmu. Przełożyłbym po prostu nowe: obudowę lustra oraz szkło do starego lusterka. Ktoś może coś takiego robił? Jakieś podpowiedzi? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Isuzu Trooper 3.0 D 2002 r.
Avatar użytkownika
krzyko66
 
Posty: 112
Dołączył(a): 28 maja 2009, 22:03
Lokalizacja: Supraśl/Białystok

Powrót do 1998-2002

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości