WENTYLATOR nawiew campo trooper !!

Opel Campo

WENTYLATOR nawiew campo trooper !!

Postprzez Kamil-J2 » 18 lut 2012, 18:27

Witam Panie i Panów :D Mam problem z moim Campo 2,5 TD z 1997r. Mianowicie przestała pracować dmuchawa, ani zimne ani ciepłe powietrze nie dmucha. Możliwe, że przestało wiać po wymianie akumulatora ale nie jestem pewny. Bezpieczniki ok wszystkie sprawdziłem bo nie wiem który to dokładnie od nawiewu. Z tego co mi wiadomo bezpieczniki takie jak w trooperze jedne pod maską inne w kabinie koło kierownicy. Proszę o pomoc
Kamil-J2
 

Re: WENTYLATOR nawiew campo trooper !!

Postprzez wojtekkk » 18 lut 2012, 20:52

poruszaj kostką (wd pryśnij)przy wentylatorze albo kablami przy bezpiecznikach-moze rozwiazanie bedzie prozaiczne
mania 3,1tdi---+2,safari,........plany już są ale szukam sponsora
wojtekkk
 
Posty: 937
Dołączył(a): 22 lis 2010, 13:36
Lokalizacja: podlasie

Re: WENTYLATOR nawiew campo trooper !!

Postprzez Kamil-J2 » 19 lut 2012, 01:54

NIe bardzo mogę znaleźć ten wentylator właśnie. Na mechanice się nie znam ale gdybym wiedział gdzie on jest to na krótko bym go sprawdził i po kolei dalej. Nawet nie wiem który to bezpiecznik jest. A wentylator zapewne gdzieś schowany dobrze pod deską
Kamil-J2
 

Re: WENTYLATOR nawiew campo trooper !!

Postprzez hassan » 20 lut 2012, 09:56

w montku wentylator jest za schowkiem. Dostęp od dołu po wyjęciu schwka właśnie. W campo pewnie tak samo jest :)
był: Opel Monterey A 3.1 LTD '96, 265/75/16 BFG AT, +2" Lovells
jest: VW Transporter T3 Syncro

nigdy nie mów nigdy...
Avatar użytkownika
hassan
 
Posty: 599
Dołączył(a): 31 paź 2008, 14:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: WENTYLATOR nawiew campo trooper !!

Postprzez parthagas » 28 lut 2012, 14:24

Nie palą Ci się kontrolki płynów i ładowania? Jeśli tak, padł niebieski przekaźnik, chyba od ładowania, on odłącza wentylator. Niedawno przerabiałem w swoim campo ten temat.
parthagas
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 gru 2011, 21:18


Powrót do Isuzu Pick-Up / Campo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości