Instrukcja Opel Campo

Opel Campo

Instrukcja Opel Campo

Postprzez muczi » 04 sty 2018, 00:16

Cześć, na wstępie chciałbym się przywitać z użytkownikami forum i pojazdów z nim związanych. Od grudnia jestem właścicielem Opla Campo 3.1TD 4x4 z 95 roku. Poszukuję instrukcji obslugi oraz serwisowej do tego samochodu. Jestem na etapie przygotowań do osiągnięcia dobrego stanu technicznego i rejestracji w Polsce. Z góry dzięki jeśli ktoś posiada materiały i się podzieli.
muczi
 
Posty: 11
Dołączył(a): 04 sty 2018, 00:05
Lokalizacja: Jawor / dolnośląskie

Re: Instrukcja Opel Campo

Postprzez Konrad » 05 sty 2018, 21:30

Witaj, gratuluję dobrego wyboru; też mam coś podobnego w garażu: Campo 3.1TD 4x4 98 r.
1.Co do instrukcji obsługi(rozumiem że chodzi o taką książeczkę, która była dodawana do nowego auta, z informacjami o ciśnieniu w kołach, przeznaczeniu przełączników itp.), gdzieś miałem taką instrukcję(tylko ostatnio widziałem ją ponad rok temu), jak znajdę to postaram się zrobić skany.
2. Instrukcja serwisowania i napraw - tutaj będzie gorzej.
Na szczęście Campo posiada wiele wspólnych cech z Trooperem, Monterey-em, Fronterą i coś na pewno znajdziesz na tym Forum np. Dane do silnika 3.1TD(oleje, płyny, części), podobnie ze skrzynią biegów.
Gorzej będzie z częściami karoserii(ale wnętrze Campo ma trochę wspólnych części z Fronterą I), ramy, mostu(raczej z LSD). Zawieszenie będzie posiadało wspólne cechy z Trooperem I.
Części raczej do dostania w większości sklepów, tutaj uwaga na niektórych sprzedawców(mniej zorientowani lubią mylić Campo z Oplem Combo), dla tego ja zawsze gdy kupuję części to sugeruję że jest to Isuzu(nawet na takową tabliczkę znamionową).
Ogólnie jak będziesz miał jakieś zagadki/usterki to pytaj coś się zaradzi(tylko nie często bywam na Forum). Parę tematów rozwiązywałem w swoim, jak też w poprzednich Trooperach.
Dmax 3.0TD
Konrad
 
Posty: 40
Dołączył(a): 06 cze 2010, 22:44
Lokalizacja: Łowicz

Re: Instrukcja Opel Campo

Postprzez muczi » 07 sty 2018, 00:39

Dzięki za porady. Jakbyś dał radę podrzucić skan tej instrukcji to byłbym wdzięczny. Co do części to zauważyłem że większość jest bliźniacza, nie mniej jednak mam problem z dopasowaniem takich części jak: linka prędkościomierza, reperaturki progów, dywaniki gumowe. Może ktoś już przerabiał te tematy i nie będę musiał od nowa Ameryki odkrywać?
muczi
 
Posty: 11
Dołączył(a): 04 sty 2018, 00:05
Lokalizacja: Jawor / dolnośląskie

Re: Instrukcja Opel Campo

Postprzez muczi » 13 sty 2018, 23:53

Sprawa instrukcji nadal aktualna. Jeśli ktoś posiada to proszę o pomoc.
muczi
 
Posty: 11
Dołączył(a): 04 sty 2018, 00:05
Lokalizacja: Jawor / dolnośląskie

Re: Instrukcja Opel Campo

Postprzez jumbo » 14 sty 2018, 15:48

Tutaj znajdziesz instrukcje do troopera . http://www.trooper4x4.pl/tekst.php?id=1
pozycja 21 :D
TROOPER black 3,5l 98r. Podtlenek LPG.
Cooper Discoverer 33"x12,5"x15"
BFG MT KM 33"x10,5"x15"
Avatar użytkownika
jumbo
 
Posty: 69
Dołączył(a): 08 lis 2011, 18:43
Lokalizacja: Małopolska, Lubień

Re: Instrukcja Opel Campo

Postprzez muczi » 14 sty 2018, 22:46

Tak ta widziałem. Wiele rzeczy się pokrywa, ale poszukuje instrukcji obsługi i napraw do Campo. Jakby taka instrukcja była do Campo co do Troopera to by byla rewelka.
muczi
 
Posty: 11
Dołączył(a): 04 sty 2018, 00:05
Lokalizacja: Jawor / dolnośląskie

Re: Instrukcja Opel Campo

Postprzez beatnik » 12 sty 2019, 18:42

Mam instrukcje obsługi campo po niemiecku mogę zeskanować w bliżej nie określonej przyszlosci
beatnik
 
Posty: 10
Dołączył(a): 05 sty 2019, 23:27

Re: Instrukcja Opel Campo

Postprzez muczi » 13 sty 2019, 13:28

Byłoby rewelacyjnie bo niestety dalej nie udało mi się jej zdobyć. Mogę również odkupić jeśli Ci nie potrzebna, albo też pożyczyć i zeskanować żeby inni na forum też mieli z niej pożytek.
muczi
 
Posty: 11
Dołączył(a): 04 sty 2018, 00:05
Lokalizacja: Jawor / dolnośląskie

Re: Instrukcja Opel Campo

Postprzez Nitramp888 » 07 lis 2021, 10:26

Witam wszytskich! Nabyłem niedawno Oplac Campo 2,5TD, szukam na początek m.in instrukcji. Udało się może ja zlokalizować, jak w treści tego posta?
Nitramp888
 
Posty: 2
Dołączył(a): 07 lis 2021, 10:24

Re: Instrukcja Opel Campo

Postprzez muczi » 07 lis 2021, 13:28

Cześć, niestety do tej pory nie udało mi się zdobyć instrukcji. Jakby Tobie się udało to byłbym wdzięczny za podzielenie się.
muczi
 
Posty: 11
Dołączył(a): 04 sty 2018, 00:05
Lokalizacja: Jawor / dolnośląskie


Powrót do Isuzu Pick-Up / Campo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron